Перейти до змісту

Первомайськ, Стаханов, Алчевськ. АТО


GSkovoroda

Recommended Posts

Семен Семенченко 16 мин. назад
Штурм Первомайска. В этом районе (вплотную Стаханов и Алчевск) сосредоточено более 1000 боевиков. Отходить им уже особо некуда. У них Установки Град, ПЗРК, зенитки, бронетехника. Целый день идет бой. ВСУ, Нацгвардия, батальон Донбасс. Пожелайте нам всем удачи.

P.S. когда уходили из Лисичанска, поразились сколько на улице стало милиционеров в форме. У многих шевроны "беркут". На "Слава Украине" мало кто отвечает.


Lugansk News Today ‏@LUGANSK_TODAY 5 хв.

#Алчевск сидит без света, но вата опять во всём винит Киев.

Змінено користувачем MG42
Link to comment
Share on other sites

АТО Алчевськ? Це схоже фінал. Ні ресусрсів ні території у бандва не залишилося. Просто глядячи на карту де той Алчевськ.

 

Думаю треба чекати на пряме вторгнення російської армії

Link to comment
Share on other sites

АТО Алчевськ? Це схоже фінал. Ні ресусрсів ні території у бандва не залишилося. Просто глядячи на карту де той Алчевськ.

 

Думаю треба чекати на пряме вторгнення російської армії

Какое нах вторгнення, после вторгнення проект раша закроется мгновенно! Все будет хорошо!!!
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Какое нах вторгнення, после вторгнення проект раша закроется мгновенно! Все будет хорошо!!!

 

 

Я не бачу для Путіна інших варіантів. Тут же все просто, треба постаратися думати як він а не як нормальна людина. Гори зброї які він передав ніхто толком в руки брати не хоче. Значить прийшов час російського солдата.

P.S. З тим що все буде добре - згоден. Ми їх просто всіх уб`ємо коли що.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

навіть без вторгнення про якусь перемогу поки говорити безглуздо.

якщо у наших не буде ротації і нормального матзабезпечення, ситуація може кардинально змінитись будь-який момент

Link to comment
Share on other sites

навіть без вторгнення про якусь перемогу поки говорити безглуздо.

якщо у наших не буде ротації і нормального матзабезпечення, ситуація може кардинально змінитись будь-який момент

И что дальше? Ну захватили лугандонию, что дальше с ней делать? Прямое вторжение, какая конечная цель?, где ресурсы содержать захваченные и озлобленные территории?
Link to comment
Share on other sites

И что дальше? Ну захватили лугандонию, что дальше с ней делать? Прямое вторжение, какая конечная цель?, где ресурсы содержать захваченные и озлобленные территории?

 

 

Кінцева мета - тримати Луганду як удавку на шиї України. Федералізація, двомовність, Митний Союз, НАТО - ні і так далі за списком до СРСР 2.0. Перепрошую що виступаю як адмірал очевидність.

Link to comment
Share on other sites

Я не бачу для Путіна інших варіантів. Тут же все просто, треба постаратися думати як він а не як нормальна людина. Гори зброї які він передав ніхто толком в руки брати не хоче. Значить прийшов час російського солдата.

P.S. З тим що все буде добре - згоден. Ми їх просто всіх уб`ємо коли що.

Мне иногда кажется, что есть такая категория допысувачив, причем почему то все далеко от Украины, которые ждут прямого вторжения...

Типа будет же еще интереснее...

Как будто шоу какое то...

Причем это всё излагается спокойно, обыденно и безэмоционально...

Типа, о... щас Путин войдет...

Только ипал я в рот эту фуету, я в 50-ти км от границы живу...

  • Upvote 7
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

та ви заманали вже

таке враження що вам ХОЧЕТЬСЯ щоб Хуйло вторгся, ну просто їсти-спати не можете, так хочеться

 

взяли наші чергове місто - одразу вилазить купа Кассандр і починає камлати

 

ну шо за лядська натура!

Змінено користувачем H.Kropp
  • Upvote 7
Link to comment
Share on other sites

та ви заманали вже

таке враження що вам ХОЧЕТЬСЯ щоб Хуйло вторгся, ну просто їсти-спати не можете, так хочеться

 

взяли наші чергове місто - одразу вилазить купа Кассандр і починає камлати

 

 

Я вже раз сказав. Постав себе на його місце і спробуй думати як він. А місце у нього зараза таке - всі можливі іміджеві втрати вже відбулися. Відповідно він нічим сильно не ризикує продовжуючи ескалацію.

Link to comment
Share on other sites

И что дальше? Ну захватили лугандонию, что дальше с ней делать? Прямое вторжение, какая конечная цель?, где ресурсы содержать захваченные и озлобленные территории?

 

 

давайте дивитись на речі обєктивно, ресурсів там побільше ніж у нас

імперії завжди живуть експансією, Росія не виключення а правило

Link to comment
Share on other sites

Я вже раз сказав. Постав себе на його місце і спробуй думати як він. А місце у нього зараза таке - всі можливі іміджеві втрати вже відбулися. Відповідно він нічим сильно не ризикує продовжуючи ескалацію.

 

та нахєр він мені всрався з його місцем!

як і ви зі своїми фобіями-фетішами

  • Upvote 4
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

та нахєр він мені всрався з його місцем!

як і ви зі своїми фобіями-фетішами

 

Я пояснив хід моїх думок. Сприймати їх чи ні це твоя справа, але заперечувати цю логіку ти не можеш. Чисто емоційно воювати з росіянами безумовно не хочеться, але швидше за все - доведеться.

Link to comment
Share on other sites

Добровольческий батальон территориальной обороны Донецкой области "Донбасс"
10 мин. назад
Прес-служба батальйону "Донбас" інформує.

Станом на зараз батальйон спецпризначення Національної Гвардії Украіни "Донбас" спільно з силами ВСУ штурмує місто Первомайськ Луганської області. Звертаємось до місцевих мешканців з проханням не залишати сховища.
На даний момент в місті знаходиться близько п'ятиста бойовиків і за рахунок того, шо з боку Стаханова прибуває підкріплення - їх кількість постійно зростає. Також є інформація стосовно того, що серед них є близько двохста осіб чеченської національності.
Бойовики добре озброєні. У їх розпорядженні зокрема знаходяться АГС, "ГРАДи", "УТЕСи".
Територія Первомайська щільно замінована.
Подробиці повідомлятимемо протягом дня.
Бойовий дух Українських військових як завжди дуже високий. В них є воля до перемоги, тож побажаємо "Донбасу" успіхів!
Слава Україні

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ОБСЕ: Первомайск после обстрелов: 70% поврежденных домов, 200 убитых и 400 раненых. Город покинули около 70 тысяч жителей.

 

В обстрелянном Первомайске (Луганская область) осталось лишь 10 из 80 тысяч жителей. Об этом говорится в отчете специальной мониторинговой миссии Организации по безопасности и сотрудничеству в Европе (СММ ОБСЕ) в Украине по состоянию на 18:00 11 августа, опубликованном на официальном сайте ОБСЕ.

Так, в отчете СММ ОБСЕ в Украине со ссылкой на слова жителей Первомайска, которые прибыли в транзитный пункт для переселенцев в Сватово, отмечается, что в результате обстрела Первомайска почти все жилые дома в городе были повреждены, и только 30% из частных домов остались целыми.

Также в отчете миссии со ссылкой на очевидцев сообщается, что в Первомайске были убиты 200 и ранены более 400 человек с тех пор, как город подвергся обстрелам, которые начались 22 июля. По словам местных жителей, умерших хоронят прямо во дворах.

В ОБСЕ подчеркнули, что мэр Первомайска, с которым представители СММ связались позже по телефону, подтвердил цифры, предоставленные переселенцами.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

У вівторок 26 серпня терористи здійснили спробу атакувати блокпост сил АТО поблизу селища Адріанапіль Донецької області. Напад відбито, захоплені 8 бойовиків  та стрілецька зброя, повідомив речник інформаційного центру РБО Андрій Лисенко.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...