Перейти до змісту

Брехлива скотина Гелетей має бути звільнена і віддана під суд


ladzio

Recommended Posts

Не місце йому бути міністром оборони,максимум- працювати в адмінсрації і вилизувати сраку президенту і строчити про увілічєнія процента жіров у маслі. Найгірше, що для цього скота люди пусте місце. Прошу підтримати. Толку,напевно, не буде ніякого,але хоч совість буде чиста.

 

@ladzio

 

Премія від модератора Dr.Amber. Причина: 3.1 Поширення правди про міністра оборони. Розповсюдження суспільно корисної інформації, Нагорода (5). Розділ: Брехлива скотина Гелетей має бути звільнена і віддана під суд.
Отримано від модератора банку варення і пачку печення, і балів: 5. -- Премія д діє до похоронів Путіна.
Можливість банити усіх кого заманеться на форумі підключена 12 на  годин(и)

Змінено користувачем ladzio
Скарга
  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

аргументи?

 

БРЕШЕ

І підозрюю бреше не тільки нам,але і президенту,або,що іще гірше - навіть сам собі. Є такі люди, їм зручніше ВІРИТИ, а на війні 2+2 має бути чотири,а не три чи пять.

І заради брехні готовий і підставляє наші війска. Типовий сраколиз який живе "приписками" Повторюю, на війні такі люди небезпечні.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

а як намене наче нічого цей гелетей. і шо там про 72гу?

 

Кому і кобила нівєста..

 

Доречі, вата анонсує іще один масовий перехід "розблокованих" частин,а у ублюдка Гелетея побєда уже рядом.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Кому і кобила нівєста..

 

Доречі, вата анонсує іще один масовий перехід "розблокованих" частин,а у ублюдка Гелетея побєда уже рядом.

 

Я даже не так поражен назначением Гелетея, катастрофические последствия чего я анонсировал сразу после факта голосования, поражает только МАСШТАБ его вранья и непрофессионализма.   Я больше был поражен ГОЛОСОВАНИЕМ таких патриотичных (без иронии) партий, как "Свобода" и "Батькивщина", за эту морд... "кандидатуру".  Считаю, что компромисс с Порошенко это неплохо, то только том случае, если он не будет оплачиваться жизнями наших бойцов. А сейчас именно так и происходит. Пора исправлять ОШИБКУ, терпеть этого профана и лжеца далее просто недопустимо!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

для дебилов.

идет инфо война.

вбросы идут через оф сайты, через популярные твитты и т.д.

посему заткнуться тем кто нихуя не знает.

заткнуться.

та да. И не забыть фольгу на голову натянуть - ну чтобы не поразили в мозг инфо-лучами инфо-войны. Или можно голову в песок - но, говорят, это легенда, и страусы так не делают.

Link to comment
Share on other sites

Я даже не так поражен назначением Гелетея, катастрофические последствия чего я анонсировал сразу после факта голосования, поражает только МАСШТАБ его вранья и непрофессионализма.   Я больше был поражен ГОЛОСОВАНИЕМ таких патриотичных (без иронии) партий, как "Свобода" и "Батькивщина", за эту морд... "кандидатуру".  Считаю, что компромисс с Порошенко это неплохо, то только том случае, если он не будет оплачиваться жизнями наших бойцов. А сейчас именно так и происходит. Пора исправлять ОШИБКУ, терпеть этого профана и лжеца далее просто недопустимо!

 

профан іще може навчитись,а от брехун - то назавжди.а він брехло. І брехло патологічне. Тобто людина хвора, вона не може не брехати. 

Link to comment
Share on other sites

для дебилов.

идет инфо война.

вбросы идут через оф сайты, через популярные твитты и т.д.

посему заткнуться тем кто нихуя не знает.

заткнуться.

 

"котел" - пропаганд, російські війська наводять понтонні мости - пропаганда, блабла.

 

 

Здраствуй ladzio-підарас. :bluet:

 

Що там, справно поступають транші від хуйла за розкидування гівна по форумах. :td:

 

 

 

Ага, це через мене кордон перейшло 400 чоловік з 72 розблокованої Гелетеєм бригади.

Змінено користувачем ladzio
Link to comment
Share on other sites

Саме так - під трибунал падлюку. Чесно не знаю, чим тобі підсобити, ідеі маєш ?

Давити через Раду, більше нічого.  Нехай "Свобода" почухаеться, і підніме питання. В "Батьківщину" не вірю, там зараз багато підлабузників Петра.

Link to comment
Share on other sites

Саме так - під трибунал падлюку. Чесно не знаю, чим тобі підсобити, ідеі маєш ?

 

Ну, це один з 4 найпопулярніших політичних форумів україни,тобто, є шанси, що люди які можуть донести ідею до Президента його читають, так що було б непогано підтримувати тему в топі. Крім того, тим засранцям які сидять на майдані,можна було провести пікет міноборони. а іще непогано було б розписати київ з  щось типу: " Гелетей- брехло".

О, і виробниче об'єднання  підтягнулось. :fp1:

 

Всі хуйловські птєнци злетілись, щоб сіяти паніку і незадоволення.

Особливо Вія..

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Рада на канікулах, Порох не сліпий й і йому війна вигідна, він з Гелетеєм заодно. Тому всі волання на форумах і пікетування - до сраки карі очі :(

Ще ідеі є?

Збирати Раду на позачергове засідання. Інші кроки неможливі, бо будуть лише на користь ворогу.

Link to comment
Share on other sites

Рада на канікулах, Порох не сліпий й і йому війна вигідна, він з Гелетеєм заодно. Тому всі волання на форумах і пікетування - до сраки карі очі :(

Ще ідеі є?

 

Десантувати Фаріон і Михальчишина в тил ворога. Розбіжаться в паніці, гарантовано. :weep:

Змінено користувачем RiG
Link to comment
Share on other sites

Рада на канікулах, Порох не сліпий й і йому війна вигідна, він з Гелетеєм заодно. Тому всі волання на форумах і пікетування - до сраки карі очі :(

Ще ідеі є?

 

чим же вона йому вигідна,втратою влади? дуже навіть дієво волати на форумах,особилво політичних. Нагадаю, що все почалось з заклику в твіттері піти на чай...

Потрібно закріпити ідею,що воно - брехло. а так як воно брехало,бреше і буде далі брехати, то він сам же і буде цю ідею підтримувати своїми дієми ( ну,завтра збреше що взяли донецьк). І в якийсь момент іміджеві втрати тримати цього придурка будуть більші ніж послати його нахєр.

Link to comment
Share on other sites

Ну збереться та Рада, і що далі? МО призначає Порох.

МО призначає РАДА за поданням Пороха. І Рада ж його знімає.  Це Кабмін.

Змінено користувачем Faultfinder
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...