Перейти до змісту

Стою перед дилеммой. Моральной


Recommended Posts

Я по другую сторону баррикад...

Я хочу Украины, а она - России.

 

Или она меня убьет (каким-то способом).

Или я ее (каким-то способом).

а більш цивілізовані засоби не розглядаються?

посадити її, наприклад?

 

п.с. німець, що стояв у моєї бабусі в хаті в костянтинівці, був стовідсотково ворогом і по інший бік всесвіту, але він підгодовував мого батька і тітку -зовсім малюків галєтами і шоколадом.

завдяки йому я народилася врешті решт, бо він врятував від голоду мого тата тоді.

 

а міг би і вбити.

Змінено користувачем эЛКа
Link to comment
Share on other sites

Сдавать, конечно. Если колорады остались в Украине  и не сдрыснули в парашу, то есть шанс, что ещё станут людьми.

Да и кровь вообще может пойти детям. Короче, не будем уподобляться вате.

хе-хе..кто не стал, тот уж не станет.. велесов живой пример - не успели выпустить из погреба, оно взялось за старое #услышдамбасглазабратьевубивают..

Link to comment
Share on other sites

 

п.с. німець, що стояв у моєї бабусі в хаті в костянтинівці, був стовідсотково ворогом і по інший бік всесвіту, але він підгодовував мого батька і тітку -зовсім малюків галєтами і шоколадом.

завдяки йому я народилася врешті решт, бо він врятував від голоду мого тата тоді.

 

а міг би і вбити.

ну равнять немцев и кацапов всеж натяжка...кацапы не дадут нам спокойно жить никогда..

Link to comment
Share on other sites

по секрету скажу, что вашу кровь смешают в общем чане с кровью других, потом будут заклинания и наложения порчи, всю карму чер ;) ную будут сбрасывать, так что не сдавайте 

Link to comment
Share on other sites

по секрету скажу, что вашу кровь смешают в общем чане с кровью других, потом будут заклинания и наложения порчи, всю карму чер ;) ную будут сбрасывать, так что не сдавайте 

 

Гы. B-)

 

Эт мы ищщо поглядим, чия карма чернее...

Link to comment
Share on other sites

 

 


 
Газда : 05 Авг 2014 - 15:36 Якщо є багато зайвої (особливо, якщо ще й дурної, до того ж) крові, то чому й не здати? Вата усьо вбере. Навіть й спасибі не скаже.

 

 

пішов накуй!

 

 

Шо робиться!   ;o  Штабнi йульки нiiпацца нiгадуйутЪ!   :consul: 

 

Мабуть з луб'янки прийшов наказ усiм йулькам здати кров для колорадiв? Правильно, ви ж з ними одної крові.

Наказ тре виконувати, бо iнакше хуйло йулiчьцi денюх на шопiнг у берлінської тьотi Гелi не дасть. Буде iстерика.

Link to comment
Share on other sites

"Маразм крєпчал". Гілка провокативна. На замовлення путінської пропаганди. Ну як можна жити поряд з такими людьми, котрі ладні закопати живою бабусю, яка під танки кидається. Може ту бабусю лікувати потрібно.

І що характерно, до влади, яка довела до танків на вулицях наших міст і сіл, питань немає. Тепер влада героїчно воює. Може то влада нова прийшла і до неї не може бути питань?

Ні. У всьому винні бабусі, які кидаються під танки. Смерть бабусям- джерелу всіх наших бід!

Link to comment
Share on other sites

Странная дилемма!

Возможно тот кому ты спас жизнь, спасет твою или твоего ребенка жизнь! Жертвенность не может быть выборочной, и ты лично не сможешь решить насколько твой выбор правильный. Сдай кровь, а кому она попадет тебя уже не должно касаться, ты свое дело сделал.

Link to comment
Share on other sites

Чомусь згадався один випадок. В парку відпочинку молодик випив пиво і надбив горло скляної пляшки, для того, щоб збирач пляшок не розжився за його рахунок.

Отак вирішив дилему.

Link to comment
Share on other sites

ТС - если есть желание и возможность - сдавай..

Узнать кому и где "пойдет"- вряд ли суждено..

А вот спасти бойца или ребенка- вполне может быть..

А насчет остальных- не будем уподоблятся..

Всем воздастся по делам ихним..

Хотя вопрос ты затронул очень сложный в моральном плане..

Очень..

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...