Перейти до змісту

Час настав......


Recommended Posts

Я вас дуже прошу (для віруючих), читайте сьогодні кожну годину цю молитву

Не запитуйте мене ні про що...просто читайте....дуже вас прошу......

Хай вас усіх Господь збереже......

 

 

"Нехай воскресне Бог і розвіються вороги Його, і нехай біжать від лиця Його всі ненависники Його. Як щезає дим, нехай щезнуть, як тане віск від лиця вогню, так нехай загинуть біси від лиця тих‚ хто любить Бога і хто осіняє себе хресним знаменням і в радості промовляє: радуйся‚ Пречесний і Животворчий Хресте Господній, що проганяєш бісів силою розп’ятого на тобі Господа нашого Ісуса Христа, що до пекла зійшов‚ й подолав силу диявола‚ й дарував нам тебе, Хрест Свій Чесний‚ на прогнання всякого супостата. О Пречесний і Животворчий Хресте Господній, допомагай нам зі Святою Дівою Богородицею і з усіма святими Небесними Силами завжди, нині, і повсякчас, і на віки віків.
Амінь
"

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Верующим всегда нужно говорить загадками? Зачем такие сложности? Неужели Вы думаете, что Бог хочет, что бы каждый час читать молитву? Если бы он такое хотел, он сделал бы нас патифонами. Кстати, овощ и Ко в дни народной смуты  летали вокруг Киева с иконой и толпой попов которые читали молитву... не помогло...

Змінено користувачем FIGLI
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Верующим всегда нужно говорить загадками?

я просто не могу ничего больше сказать, кроме как МОЛИТЕСЬ

иначе, своим высказыванием я или вызову смех или негодование или посею панику....

а я не хочу ни того, ни другого ни третьего....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

я просто не могу ничего больше сказать, кроме как МОЛИТЕСЬ

иначе, своим высказыванием я или вызову смех или негодование или посею панику....

а я не хочу ни того, ни другого ни третьего....

Верующих и камнями забрасывали, ниче они все выдерживали... Рассказывай шо к чему. Может нужно не молится а подготовится?! А то вдруг все серьезно и Бог скажет потом так строго... я же тебе дал инфу не загадками говорить а предупредить людей, шож ты такая или такой непонятливый?!

Link to comment
Share on other sites

я просто не могу ничего больше сказать, кроме как МОЛИТЕСЬ

иначе, своим высказыванием я или вызову смех или негодование или посею панику....

а я не хочу ни того, ни другого ни третьего....

 

Ян, молитва - это хорошо.

Но! Я тебе уже говорила, пока не читай ленту Ангел.

А фотку у неё там красивую поставили

1891169_832148246819681_2604395544504634

Link to comment
Share on other sites

надо молиться, Лушенька......

надо......

А че не молитесь? Забаньте кто нибудь этого человека, пусть идет молится, а то отвлекается тут на всякие мирские непотребности.

Link to comment
Share on other sites

Яка альтернатива атеїстам, богохульникам та іншим анархістам-синдикалістам?

предлагаю бухать

 

Верующим всегда нужно говорить загадками? Зачем такие сложности? Неужели Вы думаете, что Бог хочет, что бы каждый час читать молитву? Если бы он такое хотел, он сделал бы нас патифонами. Кстати, овощ и Ко в дни народной смуты  летали вокруг Киева с иконой и толпой попов которые читали молитву... не помогло...

- Боже, как же так, я всю жизнь молился постил и фсе такое а все равно утонул

- чувак, иди нафиг, я те три лодки посылал ...

:smiley15:

Link to comment
Share on other sites

Верующим всегда нужно говорить загадками? Зачем такие сложности? Неужели Вы думаете, что Бог хочет, что бы каждый час читать молитву? Если бы он такое хотел, он сделал бы нас патифонами. Кстати, овощ и Ко в дни народной смуты  летали вокруг Киева с иконой и толпой попов которые читали молитву... не помогло...

Кацапи, коли прийшли в Україну, думали так само. 

Тому нищили церкви і стріляли священників тисячами.

Link to comment
Share on other sites

Кацапи, коли прийшли в Україну, думали так само. 

Тому нищили церкви і стріляли священників тисячами.

Тьху блять і тут кацапи, ну просто жах якийсь, шож це підла за нация така... ми все стільки років живемо на своїй землі, в своїй державі а кляті кацапи все рівно винні... Може досить на каждому кроці херню про кацапів молоть? Ніхто окрім нас не винний в наших бідах... А то або Бог покарав або кацапи щось поробили :weep:

Змінено користувачем FIGLI
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Какая прелесть.

я вже і помолилась, і поплакала, і посміхнулась після вашого комента...

деуффки, з вами не засумуєш...зарази. :D

 

п.с. молимося, це ніколи не буває недоречним.)

Link to comment
Share on other sites

 

Верующим всегда нужно говорить загадками? Зачем такие сложности?

Молитвы, они похожи на иностранный язык. Чтобы понять их смысл, нужно приложить немало усилий и постоянно поддерживать свой уровень.

 

Как говорил очень уважаемый священник: "Если Вы не понимаете смысла молитвы, не беда. Главное, что его хорошо понимают Бесы".

 

 

"Нехай воскресне Бог і розвіються вороги Його, і нехай біжать від лиця Його всі ненависники Його. Як щезає дим, нехай щезнуть, як тане віск від лиця вогню, так нехай загинуть біси від лиця тих‚ хто любить Бога і хто осіняє себе хресним знаменням і в радості промовляє: радуйся‚ Пречесний і Животворчий Хресте Господній, що проганяєш бісів силою розп’ятого на тобі Господа нашого Ісуса Христа, що до пекла зійшов‚ й подолав силу диявола‚ й дарував нам тебе, Хрест Свій Чесний‚ на прогнання всякого супостата. О Пречесний і Животворчий Хресте Господній, допомагай нам зі Святою Дівою Богородицею і з усіма святими Небесними Силами завжди, нині, і повсякчас, і на віки віків.

Амінь"

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...