Перейти до змісту

Шановні російськомовні дописувачі, що вам заважає перейти на українську мову?


  

22 користувач проголосував

  1. 1. що саме не дає вам спілкуватись українською на форумі?

    • мені прикро, але моя українська недосконала, за місяць вивчу!
    • а нащо, й так всім все зрозуміло, нехочу гаяти час, ліньки мені
    • я рузке! всє учітє руске єзик! накатім за мавзалєй!


Recommended Posts

ничего не мешает. украинский знаю очень хорошо.

при нагоді спілкуюся вільно.

якщо серед умов перебування на форумі буде вимога перейти виключно на українську мову, то тоді може і буде нагода поговорити про це.

поэтому пишу так как мне удобнее.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

С цього часу буду намагатися лише читати, шоб не дратувати украиномовных софорумчан.

 

ну це крайнощі, а як у вас термінове щось або важливе? пишіть, не соромтесь   :rotate:

Link to comment
Share on other sites

а зачем?

меня кто-то не понимает?

 

шановний, ви на українському патріотичному форумі.

 

будь ласка, пишіть зрозумілою мовою замість собачого патякання.

 

дякую

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

С цього часу буду намагатися лише читати, шоб не дратувати украиномовных софорумчан.

Позу  атставить!weep%20(1).gif

Мікроба,  я  через  Вас  вперше  смайликами  зайнялася!  Це  ж  треба.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А что, есть с єтим проблемі? Тогда нужно в правилах прописать ограничения на допіси только на одном язіке. И банить всех нафиг, кто на москальской разговаривает. Если же по чесноку, то могу конечно для форума русский забыть. Вот только  зачем? Крайности никогда не были хороши. Вот сейчас в селе зашла соседка, говорили на украинском, поскольку ей так легче понимать. Но часто густо обращаются именно на русском. Я не Фарион, чтобы тыкать им в лицо что они лошары. А от москалей могу как раз потроллить и на украинском  :D

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

А что, есть с єтим проблемі? Тогда нужно в правилах прописать ограничения на допіси только на одном язіке. И банить всех нафиг, кто на москальской разговаривает. Если же по чесноку, то могу конечно для форума русский забыть. Вот только  зачем? Крайности никогда не были хороши. Вот сейчас в селе зашла соседка, говорили на украинском, поскольку ей так легче понимать. Но часто густо обращаются именно на русском. Я не Фарион, чтобы тыкать им в лицо что они лошары. А от москалей могу как раз потроллить и на украинском  :D

 

Для мене рідна мова саме російська. Але зараз є така думка, що потрібно переходити на українську з принципових міркувань. Хоча, скажимо, росіянина на вулиці я впізнаю по говірці, тому справа не у розпізнаванні диверсантів. А саме у тому, що ми маємо використати усі засоби щоб дистанціюватись від тієї імперії. Та ще й українська мова заслуговує на повагу - вона набагато більш давня ніж російська. А російській мові ці мої намагання ніяк не зашкодять.

PS Я багато їздив по Україні, цікаво те, що у кожної області є свої особливості у мові. Навіть при переміщенні з Волині до Львівської області лише на 40 км відчуваються деякі відмінності. Саме те, що відрізняється і несе дуже багато інформації з давніх часів. Тому на мою думку важливіше зберігати навіть дрібнесенькі риси ідентифікації аніж усіх рівняти в одну купу як це робилося у імперії. Але ж це стосується діалектів української мови а не "новоязу", чим є російська мова.

Змінено користувачем olegoo
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Пишу по русски, чтобы читатели из россии видели как я ненавмжу комуняк и хуйло!

Хоча можу вільно спілкуватися українською.

І  Ви  зовсім  не  хочете,  щоб  "читатели  из  России"  вивчили  українську?

Link to comment
Share on other sites

я російськомовний, але на форумі намагаюсь писати лише українською, гарна практика!

 

Языковый вопрос - не вопрос.

Никогда не знаешь на перёд, что затеял Сусанин.

Иногда помогает правильно сусальничать сусанничать.

Link to comment
Share on other sites

корни запорожские но прожив всю жизнь в этом паноптикуме(Донбассе) видимо оборвались...Хотя за 1,5 года службы в в украинской армии в Мукачево вроде все было ок с украинским языком.Но вернулся и опять...

Link to comment
Share on other sites

шановний, ви на українському патріотичному форумі.

 

будь ласка, пишіть зрозумілою мовою замість собачого патякання.

 

дякую

Я патриот Украины и пишу на том языке,который всем понятен и мне удобен.

 В одинаковой мере мерзавцы и те,кто обзывают украинской язык быдлячей мовой и те,кто обызвают русский язык собачей болтовнёй.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...