Перейти до змісту

У автокатастрофі загинули родичі Папи Франциска


Газда

Recommended Posts

http://s27.postimg.org/anvwi53xf/2014_08_20_144458.jpg
 

В Аргентині  внаслідок ДТП загинули родичі Папи Римського Франциска.
 
Автокатастрофа забрала життя двох внучатих племінників понтифіка, одному було вісім місяців, другому - два роки. Загинула також їх мати. Батько, Орасіо Бергольо, який припадає Франциску племінником, вижив, але перебуває у важкому стані, у нього численні поранення.
 
ДТП сталося на одному з хайвеїв в аргентинській провінції Кордоба, в районі міста Джеймс Крейк в 550 кілометрах від Буенос-Айреса.
Змінено користувачем Газда
  • Downvote 10
Link to comment
Share on other sites

Франциск повільно, але вперто руйнує Римсько-католицьку церкву.

У момент його обрання Конклавом, блискавка вдарила в хрест на Базиліці св.Петра. Те був перший Знак.
 
Зараз другий.
 
Більше двох-трьох років він на троні Папи не всидить. Я це бачу.
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

 

 


Більше двох-трьох років він на троні Папи не всидить. Я це бачу.

 

  ;o Так він сам сказав, що хворий і більше 2-3 років не проживе, лікарі такій термін дали, а можливо і раньше відречеться, якщо буде погано себе почувати.

Link to comment
Share on other sites

  ;o Так він сам сказав, що хворий і більше 2-3 років не проживе, лікарі такій термін дали, а можливо і раньше відречеться, якщо буде погано себе почувати.

 

 

Де це було? Пруф є?

Оце буде фокус, якщо ще одне моє передбачення виповниться!

Link to comment
Share on other sites

Де це було? Пруф є? Оце буде фокус, якщо ще одне моє передбачення виповниться!

 

Вчора по всім телеканалам було, разом з інформацією про ДТП з родичами

Змінено користувачем snow_bird
Link to comment
Share on other sites

Франциск повільно, але вперто руйнує Римсько-католицьку церкву.

У момент його обрання Конклавом, блискавка вдарила в хрест на Базиліці св.Петра. Те був перший Знак.

 

Зараз другий.

 

Більше двох-трьох років він на троні Папи не всидить. Я це бачу.

Чим це він руйнує ?

Link to comment
Share on other sites

http://image.newsru.com/pict/id/large/1549563_20130321145900.gif

 

Дуже не хотілося б цього говорити, але краще б йому було зайнятися не зміною стільця у габiнетi та вiдмовою прийняти золотий Папський перстень або одягнути червону пелерину, а зайнятися тими двома голубками на фотці, що навіть у його кабінеті не можуть рученята стримати

Змінено користувачем Газда
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

http://s27.postimg.org/anvwi53xf/2014_08_20_144458.jpg

 

В Аргентині  внаслідок ДТП загинули родичі Папи Римського Франциска.
 
Автокатастрофа забрала життя двох внучатих племінників понтифіка, одному було вісім місяців, другому - два роки. Загинула також їх мати. Батько, Орасіо Бергольо, який припадає Франциску племінником, вижив, але перебуває у важкому стані, у нього численні поранення.
 
ДТП сталося на одному з хайвеїв в аргентинській провінції Кордоба, в районі міста Джеймс Крейк в 550 кілометрах від Буенос-Айреса.

 

Ти москаль?

Link to comment
Share on other sites

хе-хе 
 
Я десь тут був відкривав голосовалку про приналежність до релігійних конфесій. Отже, католиків, окрім мене, був ще хтось один. А тут, ти дивись, раптом, що робиться! Уся синагога встала на захист Папи Римського!
 
Ви що, шановні? Його не потрібно захищати. Його доля у руках Божих, як нічия інша. Він у Небесній канцелярії на особливому обліку. 

 

Кардинал, що піднявся на престол Апостола Петра, несе такий тягар відповідальності, який не снився нікому навіть в кошмарному сні. Чи зможе він впоратися з нею? У своїй парафії я цього не бачу.
 
ПиСи. А що, новина про загибель родичів Папи, це табу на цьому форумі? З чого такий верхал влаштували, панове агностики?
 

rep_down.png asmodey
rep_down.png RiG
rep_down.png pent@gon
rep_down.png simba
rep_down.png vkhavr2
rep_down.png Бартка
rep_down.png Chorn
rep_down.png Смит
rep_down.png Veni-vidi

Змінено користувачем Газда
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...