Перейти до змісту

Нічого не зміниться. Одні злодії замінятимуть інших і так триватиме вічно.


Goodman

Recommended Posts

:gigi: Це ви із Спортової гільки зробили висновок? Дик, могли і там це написати. Навіщо окрему гільку заводити? Чи це повинна бути ще одна бонба?

Де плануєте її взорвать, шоб знать, куди тікать?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Крадуть скрізь і завжди. Питання тільки в розмірах вкраденого і чи вміють ті люди ще щось робити крім красти. Є бородатий вислів, що красти треба з прибутків, і тоді все буде нормально.
Link to comment
Share on other sites

Крадуть скрізь і завжди. Питання тільки в розмірах вкраденого і чи вміють ті люди ще щось робити крім красти. Є бородатий вислів, що красти треба з прибутків, і тоді все буде нормально.

ну це якраз в площині моралі.

Link to comment
Share on other sites

ну це якраз в площині моралі.

не, красты хоть с пыбуткив, хоть с убытков - это аморально по определению... это как раз в плоскости  - выгоды пправильной стратегии воровства - т.е. относительности понятия честность...

Link to comment
Share on other sites

ага, поэтому у них и предусмотрено наказание - отрубание руки..

ну це для виховання моралі.  я вважаю мораль первинною а ти вважаєш наказання первинним. різниця у причині наслідку.

Link to comment
Share on other sites

ну це для виховання моралі.  я вважаю мораль первинною а ти вважаєш наказання первинним. різниця у причині наслідку.

причина - кража, следствие - наказание.. все просто...мораль тут присутствует краем... наказание за моральны проступок - общественное осуждение, а никак не отрубание конечностей...

Link to comment
Share on other sites

всюди крадуть. питання в масосвості явища. наш народ звик красти і нічого не робити. кругова порука і безнаказанність. ось причина біди.

я не вмію красти. маючи модливість не можу взяти чужого. і причина не у наказанні а у вихованні і совісті.

Link to comment
Share on other sites

всюди крадуть. питання в масосвості явища. наш народ звик красти і нічого не робити. кругова порука і безнаказанність. ось причина біди.

я не вмію красти. маючи модливість не можу взяти чужого. і причина не у наказанні а у вихованні і совісті.

 

 

И за что ж ты так не любишь Украину?!

http://www.an-tat.ru/i/upl/img_2681.jpg

Link to comment
Share on other sites

з чого такий висновок ? я свою землю люблю так само як і життя.

Ну так надо решать! Это простой альтернативный вопрос! Да или нет! Быть иль не быть? To be or not to be?

 

http://www.youtube.com/watch?v=wWIqI_hnnFA

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...