Перейти до змісту

гелетей разразился гневной речью


Гість paraskaa-W

Recommended Posts

Валерій Гелетей: "У поточний момент продовжую працювати у штабі АТО з його керівництвом. 28 серпня був вимушений призупинити надання будь-якої публічної інформації у частині що стосується безпосередньо ситуації, яка склалася з добровольчими батальйонами МВС та підрозділами Збройних Сил під Іловайськом.
Надав відповідну вказівку військовій службі контррозвідки щодо реагування на факти розголошення таємних даних стосовно обстановки, яка склалася в районі Іловайська. Безумовно, це негативно впливає на розвиток подій.
Ті, хто «воює» лише у мережі Інтернет та спілкується по мобільному телефону, при цьому розголошуючи відомості про оперативну обстановку (час та маршрути руху колон, кількість особового складу та приналежність їх до тих чи інших військових частин, тип та кількість озброєння та військової техніки тощо), мабуть не усвідомлюють рівня загрози, яка спричиняється такими діями і несуть особливу небезпеку боєздатності військ.
Як тільки небезпека для українських підрозділів мине – уся відкрита інформація за поточний період в частині відводу військ від Іловайська буде оприлюднена.
Сьогодні, як ніколи, важливо позбутись російської "п'ятої колони" в українських Збройних Силах та Міноборони, а головне – у частинах та підрозділах залучених до АТО. Враховуючи вимоги часу, лише силами правоохоронних органів це зробити поки що не вдається. Для виявлення та знешкодження ворожої агентури, фактів невиконання бойових наказів командирів в моєму безпосередньому підпорядкуванні створюється Служба внутрішньої безпеки Міноборони. Служба буде дещо подібною на СМЕРШ і працюватиме в першу чергу на передовій та у органах військового управління. Найближчим часом ми побачимо результати її роботи."

Змінено користувачем paraskaa-W
Link to comment
Share on other sites

Крок в вірному напрямку, але проблема не лише в невиконані та саботажі наказів, а в відсутності мізків та політичної незалежності у тих, хто їх віддає.

Потрібно шукати талант, інтелект та просувати його на найвищі щаблі. Гелетею там просто не місце, бо просто кажучи - недостатньо розумний. Разом з Муженком та іншими генералами.

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

піздец....а що ще не позбулись 5 колони?? лол

Не тупіть. Вони що, наліпки носять: "5-та колона"?

 

До речі, подумав ось про що. Гелетея критикують за некомпетентність. Відповідно Пороха за те, що його призначив. А я от гадаю, чи не важливіше наразі у 100 разів мати на цій посаді людину хоч і не Наполеона, зате точно свою, ніж якогось блискучого випускника Академії Генштабу СРСР, що "пдробляє" агентом Кремля?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ага.

Ахуєний буде СМЕРШ разом із Назаркіним в керівництві.

Та й:

"Настоящий карьерный прорыв у генерала Муженко произошел при Викторе Януковиче. В апреле 2010-го он стал командиром 8-го корпуса, а уже через два года вступил в должность заместителя начальника Генерального штаба.
На этом фоне генерал даже стал депутатом Житомирского областного совета от Партии регионов. Лагерь "регионалов" генерал покинул лишь после бегства Виктора Януковича из страны, когда в стране начался массовый распад фракций Партии регионов в представительских органах".  

theinsider.ua/politics/53e93155708dc/

P.S. До речі, за лінком дуже актуальна для сьогодення інфа "Кто есть кто в руководстве АТО".

Link to comment
Share on other sites

Не тупіть. Вони що, наліпки носять: "5-та колона"?

 

До речі, подумав ось про що. Гелетея критикують за некомпетентність. Відповідно Пороха за те, що його призначив. А я от гадаю, чи не важливіше наразі у 100 разів мати на цій посаді людину хоч і не Наполеона, зате точно свою, ніж якогось блискучого випускника Академії Генштабу СРСР, що "пдробляє" агентом Кремля?

а иметь и умного  и не агента религия не позволяет?

Link to comment
Share on other sites

а иметь и умного  и не агента религия не позволяет?

З розумними теж проблема, але з "не агентами" - зовсім тяжко. Поясню: Всі, хто одержував освіту в елітних учбових закладах (військових) СРСР (а на міністра оборони навряд чи можна поставити когось дуже молодого) - всі (1) проходили жорстокий відбір на вірність імперії і (2) як правило підписували якісь папірці (тоді це йшло автоматом, може навіть не звертали уваги) що будуть співробітничати зі спецслужбами. І сьогодні їм про це може нагадати Пуйло. Як такі речі з'ясувати на 100 відсотків?

Link to comment
Share on other sites

З розумними теж проблема, але з "не агентами" - зовсім тяжко. Поясню: Всі, хто одержував освіту в елітних учбових закладах (військових) СРСР (а на міністра оборони навряд чи можна поставити когось дуже молодого) - всі (1) проходили жорстокий відбір на вірність імперії і (2) як правило підписували якісь папірці (тоді це йшло автоматом, може навіть не звертали уваги) що будуть співробітничати зі спецслужбами. І сьогодні їм про це може нагадати Пуйло. Як такі речі з'ясувати на 100 відсотків?

У Вас допуск к гос. тайне есть? Если есть то точно знаете какие документы и как подписываются, а также обязанности подписавшего. Не делайте с кгб СССР монстра, в конторе была куча проебов на всех уровнях, включая анекдотические. Если криминала нет и не висит на крючке, то ничего им пуйло не напомнит

Link to comment
Share on other sites

каждая воша себе спецслужбу выдумывает.. а СБУ у нас уже не работает?

До чого тут СБУ?

Тут скоріше про військову (й не тільки) контррозвідку йдеться.

Link to comment
Share on other sites

Не тупіть. Вони що, наліпки носять: "5-та колона"?

 

До речі, подумав ось про що. Гелетея критикують за некомпетентність. Відповідно Пороха за те, що його призначив. А я от гадаю, чи не важливіше наразі у 100 разів мати на цій посаді людину хоч і не Наполеона, зате точно свою, ніж якогось блискучого випускника Академії Генштабу СРСР, що "пдробляє" агентом Кремля?

 

 

ну якщо врахувати що Гелетей креатура Балоги, міністра уряду Азарова, а сам Гелетей працював начальником охорони комбанку, наближеного до януковича (звичайного конверту), то такі да.

я уже говорив, три роки тому наш головнокомандувач, міністр оборони і нач генштабу разом працювали у команді януковича.

але це вибірнароду.

Link to comment
Share on other sites

ну якщо врахувати що Гелетей креатура Балоги, міністра уряду Азарова, а сам Гелетей працював начальником охорони комбанку, наближеного до януковича (звичайного конверту), то такі да.

я уже говорив, три роки тому наш головнокомандувач, міністр оборони і нач генштабу разом працювали у команді януковича.

але це вибірнароду.

Люди,бля, жисть кладуть за набивая свои карманы твою свободу, а те лишь бы их обосрать, юйолег ненашинский!

И ты еще и разрезом глаз не вышел - воров критиковать, юлек штабной!

Я неичего не упустил из их аргументов? :lol2:

Link to comment
Share on other sites

Люди,бля, жисть кладуть за набивая свои карманы твою свободу, а те лишь бы их обосрать, юйолег ненашинский!

И ты еще и разрезом глаз не вышел - воров критиковать, юлек штабной!

Я неичего не упустил из их аргументов? :lol2:

 

 

іще я під качанівкою не був. дрищі на мене сподівались а я підвів.

це розвязало руки януковичу

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

У Вас допуск к гос. тайне есть? Если есть то точно знаете какие документы и как подписываются, а также обязанности подписавшего. Не делайте с кгб СССР монстра, в конторе была куча проебов на всех уровнях, включая анекдотические. Если криминала нет и не висит на крючке, то ничего им пуйло не напомнит

Вибачте, одна справа мати допуск, зовсім інша справа, коли ти сам є продуцентом (не знайшов кращого слова) державних таємниць. Випускники тих крутих академій мали посідати посади, діяльність яких власне й була мішенню іноземних розвідок. Тому вони могли підписувати щось набагато більш серйозне (що саме - теж держтаємниця). А тепер підходить до нього людина від Пуйла і каже: Підписували? За нинішніми законами РФ Ви - наш агент. За відмову передбачена смертна кара. Може й на понт беруть - але перевіряти все, що п'єш на наявність полонію? (та й як?).

Link to comment
Share on other sites

коротше кажучи- "тонкий" натяк щоб в першу чергу бійцы позатуляли конкретно рота..

думаю, не пройоби командування, а кошмарення служивих в найближчий час побачим..

ото і буде основна функція новоспеченної структури.. :(

Link to comment
Share on other sites

Вибачте, одна справа мати допуск, зовсім інша справа, коли ти сам є продуцентом (не знайшов кращого слова) державних таємниць. Випускники тих крутих академій мали посідати посади, діяльність яких власне й була мішенню іноземних розвідок. Тому вони могли підписувати щось набагато більш серйозне (що саме - теж держтаємниця). А тепер підходить до нього людина від Пуйла і каже: Підписували? За нинішніми законами РФ Ви - наш агент. За відмову передбачена смертна кара. Може й на понт беруть - але перевіряти все, що п'єш на наявність полонію? (та й як?).

Вербуют практически всех кто имеет допуск к тайне. Это может быть краткосрочная вербовка, выбить из вас данные которые интересны в данный момент времени, и в дальнейшем шансы что к вам обратятся нулевые, долго строчная И так далее.

То что вы написали больше похоже на красивую легенду, на бланках стоит гриф и страна, СССР уже давно нет, так что юридически шантажировать нельзя, а полонием можно и так припугнуть :). Да и не думаю шо порох или наш МО имел крутой допуск пр союзе, должности не те занимали

Link to comment
Share on other sites

Вы с паралельной реальности??? Или никуя акромя пиздежа не производили???

Что значит вербуют??? Вы из канады или прочего???

КГБ просто приходило и говорило. И тока идиоты и алкаши отказывались...

 

Вербуют практически всех кто имеет допуск к тайне. Это может быть краткосрочная вербовка, выбить из вас данные которые интересны в данный момент времени, и в дальнейшем шансы что к вам обратятся нулевые, долго строчная И так далее.
То что вы написали больше похоже на красивую легенду, на бланках стоит гриф и страна, СССР уже давно нет, так что юридически шантажировать нельзя, а полонием можно и так припугнуть :). Да и не думаю шо порох или наш МО имел крутой допуск пр союзе, должности не те занимали

Link to comment
Share on other sites

Вы с паралельной реальности??? Или никуя акромя пиздежа не производили???

Что значит вербуют??? Вы из канады или прочего???

КГБ просто приходило и говорило. И тока идиоты и алкаши отказывались...

Че доибался?
Link to comment
Share on other sites

Вербуют практически всех кто имеет допуск к тайне. Это может быть краткосрочная вербовка, выбить из вас данные которые интересны в данный момент времени, и в дальнейшем шансы что к вам обратятся нулевые, долго строчная И так далее.

То что вы написали больше похоже на красивую легенду, на бланках стоит гриф и страна, СССР уже давно нет, так что юридически шантажировать нельзя, а полонием можно и так припугнуть :). Да и не думаю шо порох или наш МО имел крутой допуск пр союзе, должности не те занимали

О! Про це ж і йдеться. А хочуть когось з генеральськими корочками ще від самого Громико (чи хто там їх видавав).

 

А до людини на посаді МО підійти спробують, і не один раз, запевняю Вас.

Link to comment
Share on other sites

ну якщо врахувати що Гелетей креатура Балоги, міністра уряду Азарова, а сам Гелетей працював начальником охорони комбанку, наближеного до януковича (звичайного конверту), то такі да.

я уже говорив, три роки тому наш головнокомандувач, міністр оборони і нач генштабу разом працювали у команді януковича.

але це вибірнароду.

А Парашенка можно подумать не из команды Януковича. Бывший министр Януковича стал президентом.

Link to comment
Share on other sites

А Парашенка можно подумать не из команды Януковича. Бывший министр Януковича стал президентом.

А альтернатива? Натхненник і організатор ширки все з тим же Хамом?

Link to comment
Share on other sites

 

 


asmodey : 30 Авг 2014 - 13:53 каждая воша себе спецслужбу выдумывает.. а СБУ у нас уже не работает?

 

работает: крышует наркотики, игровой бизнес, контрабас.. сцуко, ночей не спят- все пекуццо...

 

rep_up.png pent@gon
rep_up.png BaoBab
rep_up.png asmodey
rep_up.png boojum

 

:pleasant:

Link to comment
Share on other sites

Я к пидарасам не пристаю...

Пшло нах, дурбэцэло... Я думал тя волнует, ЧТО происходит...

Извини, соси куй своего друга дальше, тля...

 

:nose3:

1.1. Электрический заряд. Закон Кулона

...

Одноименные заряды отталкиваются, разноименные – притягиваются. В этом также проявляется принципиальное отличие электромагнитных сил от гравитационных. Гравитационные силы всегда являются силами притяжения.

Змінено користувачем ЦеDzip
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...