Перейти до змісту

романтическое


consul

Recommended Posts

А могло бути й так:

 

Друзяки, Митя вибачається за довгу, як деякі висловились "паузу". З Митєю все гаразд. Митя дякує за небайдужість до його персони, за вашу турботу. В зв'язку з тим, що інтернет тільки мобільний та погано ловить мережу, так він ще й перманентно щезає, "паузи" можуть бути довгенькі, не турбуйтесь

Вчора Митя попав на "сватаньє" (хуй його знає як воно рідною пишеться) дуже гарної дівчини. Митя ніколи на таких заходах присутній не був, тому доповідає.

Сватаньє по донбаські (Митін випадок).

Це коли "жениха" рекомендує товариш "нєвєсти", всі друзі оглядають піддослідного як коняку перед перегонами, тільки шо в зуби не дивляться (а може хтось і перевірив, Митя не за всім слідкував), дають своє добро, та викликають на свіданіє. Свіданіє, це не так як уто в мєлодрамах показують, кахфє, інтим, тет а тет.... То гурьба друзів (звичайно вже на підпитку), що розірве за любий косяк. "Жених", ахуєвший от прискіпливої уваги до себе, вигадує мільйон нісенітниць в якості отмазки. І.... не приходить на побачення (ну а хулє, Митя тєж обрав би покорєніє якойсь Джомолунгми, тилькиб не світитися під утими рентгенами друзів нареченої).
Як думаєте що цим все закінчилось, то розчарую, далі буде)))
Нєвєста, оскорбльонная в лучших традіціях, хуйнув для хоробрості крєпкоалкогольних напоїв в обличчі горілки, видає вердикт - І шо воно таке сором'язливе, найдіть мені його номер телехвону, буду давати пояснення тому гаду! Під дружне улюлюканьє знаходять номер, дзвонять............. довгі гудки, а потім "абонент не абонент". Отакої!
Нєвєста, бахнув ще одну рюмку, заявляє - "нє для тєбя моя роза цвєла" та гукнув усіх, йде в кабак на пошуки Настоящєго мужчіни.

Митя там був, горілку пив, але на кабак не пішов))) Так шо вигадуйте кінцівку самі

Всім доброго дня, та гарної суботи.

Link to comment
Share on other sites

под окнами стояли парень с девушкой... с бутылкой вина... он её и ножиком, и ключами пытался открыть,..

а я курил на балконе... и мне его так жалко стало....

свистнул и показал штопор... и назвал номер квартиры...

стоят вдвоём и пьют вино...

может, она ему даст... или он ей вдует...

и они поженятся...

вспомнят ли они этот вечер и наш штопор?

) Это тебе пост про допрос Ляшка десантников навеял?

Link to comment
Share on other sites

нет... это жызнь... :nose3:

 

свистнул и показал штопор... и назвал номер квартиры..

 

хых, а как они увидели шо это штопор? или ты написал "штопор" чисто шоб не рассказывать всю правду о событии?

:shok:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...