Перейти до змісту

може не в тему, але наболіло


arhex

Recommended Posts

Так всі на форумах тринділи, що армія проїдає гроші. А якщо я, особисто я загину.... повірте мені моя сім.я буде нікому не потрібна (я вже був там, і ще поїду, якщо що)

Link to comment
Share on other sites

@arhex, бабло в этом вопросе - самое последнее по важности дело.

разве что пенсии осиротевшим семьям. для (ну не знаю) какого-то внутреннего спокойствия воина.

Link to comment
Share on other sites

Це питання потрібно піднімати на державному рівні. Але в нас не передбачено механізму. Американець звертається до свого конгресмена. А нам до кого звертатися? На форум? То для чого нам депутати, як все мають вирішувати волонтери?

 

"Пробзділось щось у Датському князівстві" (с)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Це питання потрібно піднімати на державному рівні. Але в нас не передбачено механізму. Американець звертається до свого конгресмена. А нам до кого звертатися? На форум? То для чого нам депутати, як все мають вирішувати волонтери?

 

"Пробзділось щось у Датському князівстві" (с)

А ще в мене окрім Ак - 74 та ПКМ нічого не буде (82 мм міномет, 120-мм міномет чи ще шось), я знаю (я вже казав що там був) я буду гарматним м.ясом.

Link to comment
Share on other sites

2100 - конечно деньги небольшие, факт. Только в мирное время их было достаточно, а как война...?

 

Ну и достаточно много людей в Киеве трудится за меньшие деньги.

Интересно, на что хватало? На воду с сухариками? 

За такие деньги, не трудятся, а занимаются активным ничегонеделаньем и еще немного вредительством, абы дома не сидеть.

Link to comment
Share on other sites

верю.вчера знакомый альфовец то же рассказывал, он по 2-3 раза за неделю в зону мотается, а денюх- йух

Це, очевидно, пов'язано з небажанням влади вирішувати питання військовим шляхом. Але чому вояки мають страждати через їхні олітичні ігри? Знов-таки - як пересічний громдянин може привернути до цього увагу влади?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...