Перейти до змісту

Мистрали для ФашеРаши йок!


SlavRedko

Recommended Posts

і що тепер буде із працівниками французських заводів?  Неподумавши Олланд, ой неподумавши

.. могут поехать на восстановление донбасса, которое оплатит хуйло заместо тех мистралей 

Link to comment
Share on other sites

Франція не продаватиме Росії "Містраль"

Середа, 03 вересня 2014, 19:12

 
 
 

Версія для друку Коментарі0

 

Президент Франції Франсуа Олланд заявив про припинення постачання Росії першого вертольотоносця "Містраль".

Про це повідомляє в середу агентство АП.

Далі буде

Інтерфакс

Link to comment
Share on other sites

Франция приостанавливает поставку России первой "Мистрали"

Среда, 03 сентября 2014, 19:12

 
 
 

Версия для печати Комментарии7

 

Президент Франции Франсуа Олланд заявил о приостановке поставки России первого вертолетоносца "Мистраль".

Об этом сообщает в среду агентство АП.

Интерфакс

---------------------------------------------------------------------

Не знаю с акого на какой переводит УП..... но смысл несколько различен

Link to comment
Share on other sites

Хотя во Франции сейчас рекордная безработица и стагнация в экономике, но тем не менее они пошли а этот шаг.

 

А Украина продает электроэнергию Ахметовскому ДТЭК Крым по оптовым внутриукраинским ценам.

И продолжает поставлять двигатели для рашистских вертолетов...

Что то прогнило в украинском королевстве.

Змінено користувачем SlavRedko
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

новина то є файна

 

але в контексті мені здається що буде серйозна війна, можливо навіть рф-нато...

 

стрьомно це є, копати бункер чи шо ?

 

 

та яка війна...

нема у раши чим воювати

ядрьоною бомбою лякати хіба...

але до того не дійде

там не самовбивці ж

швидше таки хуйла грохнуть

Link to comment
Share on other sites

новина то є файна

 

але в контексті мені здається що буде серйозна війна, можливо навіть рф-нато...

 

стрьомно це є, копати бункер чи шо ?

Да не, Хуйло только против Украины может хорохориться. А против НАТО он никто.

Да и если бы не продажные енералы и их руководители то и украинцы ему бы вломили по полной

Они же воюют за свою землю. Хуйло за чужую.

А генералы за свой счет в банке в основном беспокоятся :(

Змінено користувачем SlavRedko
Link to comment
Share on other sites

Олланд: Франція не скасовує і не зупиняє контракт із Росією про «Містралі»
 
Перший із «Містралів» для Росії практично готовий, Сен-Назер, Франція, фото 8 серпня 2014 року
 

04.09.2014

Франція не скасовувала і не зупиняла чинності контракту про постачання Росії двох ударних десантних вертольотоносців класу «Містраль», заявив сьогодні президент країни Франсуа Олланд.

Просто на сьогодні не склалися умови для передачі першого з цих кораблів, сказав він журналістам після прибуття на саміт НАТО у британському Ньюпорті і перед зустріччю з колегою з України Петром Порошенком.

За його словами, умовами для передачі корабля є припинення вогню на Сході України і врегулювання конфлікту, а цього наразі немає.

Якщо будуть подальші ускладнення, передачу корабля відкладуть, але контракт зупиняти не будуть, додав Олланд.

Агентство «Франс-Прес» повідомило сьогодні з посиланням на неназване «добре поінформоване джерело», що, попри рішення Франції наразі зупинити передачу Росії першого з кораблів, будівництво обох триває. Ніяких вказівок зупиняти його не надходило, додало джерело.

У Росії міністр промисловості Денис Мантуров заявляв сьогодні, що Росія сподівається на виконання контракту відповідно до його умов.

Учора міністр закордонних справ Франції Лоран Фаб’юс уже заявляв: Франція сподівається, що відсутні наразі умови для поставки Росії двох «Містралів» усе-таки з’являться в майбутньому.

Він виступив із цими словами по тому, як Франція вчора оголосила, що зупиняє плани передати Росії перший із двох бойових кораблів класу «Містраль» через дії Москви проти України. «Президент республіки вирішив, що, незважаючи на перспективу припинення вогню (в Україні), яка ще не підтверджена і не втілена, наразі немає умов, за яких Франція могла б надати дозвіл передати перший корабель», – повідомила прес-служба Франсуа Олланда. Крім того, на засіданні Ради оборони Франції під головуванням президента, на якому ухвалили це рішення, також наголосили, що останні дії Росії на Сході України «підривають основи безпеки Європи».

Перший «Містраль» має бути готовий до передачі Росії вже наступного місяця. Другий із замовлених Росією таких кораблів мав би бути готовий через рік.

 

Link to comment
Share on other sites

Вове пизда, минстрали, южные потоки.... все в прошлом, или "я устал, я ухожу", или полное уничтожение, медленное с растяжкой но уничтожение его и его страны... усе, парень доигрался в солдатики. Единственный минус, шо мы в этом треше по крутому замешаны
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Вове пизда, минстрали, южные потоки.... все в прошлом, или "я устал, я ухожу", или полное уничтожение, медленное с растяжкой но уничтожение его и его страны... усе, парень доигрался в солдатики. Единственный минус, шо мы в этом треше по крутому замешаны

в какой-то мере это и плюс, до сих пор не верится что мы вышли из орбиты хуйлостана. больше нет никаких альтернативных вариантов, многовектороности и прочего... кровные враги на пару поколений вперед.

 

если бы не были так замешаны, то ПР бы осталась на политической карте еще долго. 

Змінено користувачем DeL1T
Link to comment
Share on other sites

Вове пизда, минстрали, южные потоки.... все в прошлом, или "я устал, я ухожу", или полное уничтожение, медленное с растяжкой но уничтожение его и его страны... усе, парень доигрался в солдатики. Единственный минус, шо мы в этом треше по крутому замешаны

 

Все так, только он не уйдет. Угробит миллионы, но не уйдет.

Link to comment
Share on other sites

кацапы накручивают индусов против французов

 

 

Власти Индии могут отказаться от закупки французских истребителей Rafale на фоне возможного разрыва контракта России и Франции по поставке вертолетоносцев Mistral. Об этом радиостанции «Коммерсантъ FM» заявил председатель Общероссийского движения поддержки флота Михаил Ненашев.
 
«Я уже говорил о неустойках, я имел в виду не только чисто финансовую точку зрения, но еще и репутационную. Вот вчера-сегодня в Индии уже обсуждают проект с точки зрения, а делать ли с французами контракт по истребителям, по Rafale»,— заявил господин Ненашев.
 
Контракт между Францией и Индией по покупке 126 истребителей Rafale находится на стадии обсуждения уже долгое время и до сих пор не подписан. Предполагается, что стоимость сделки составит $20 млрд
Link to comment
Share on other sites

Вове пизда, минстрали, южные потоки.... все в прошлом, или "я устал, я ухожу", или полное уничтожение, медленное с растяжкой но уничтожение его и его страны... усе, парень доигрался в солдатики. Единственный минус, шо мы в этом треше по крутому замешаны

 

Ми не просто замішані. Ми реально розвернули хід історії. В зимку на Майдані.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...