Перейти до змісту

Война и мир, ну и Петя Порошенко....


хозяин

Recommended Posts

Нет. Лугандония создана братвой, которая потом вписалась во власть при полном непротивлении донецкого народа...

Напомню,что Януковича нам назначили сначала зам губера а потом и губером из Киева! Губер должность не выборная,а назначаемая,если кто забыл. Вот и захотелось Кучме иметь такого денщика всемогущего,пообещавшего ему любой результат на выборах и кучу бабла в чимаданах....а мы канешно виноваты,чего уж там......

Link to comment
Share on other sites

Напомню,что Януковича нам назначили сначала зам губера а потом и губером из Киева! Губер должность не выборная,а назначаемая,если кто забыл. Вот и захотелось Кучме иметь такого денщика всемогущего,пообещавшего ему любой результат на выборах и кучу бабла в чимаданах....а мы канешно виноваты,чего уж там......

 

Ну как назначили, братва обратилась с просьбой а ее уважили...

Link to comment
Share on other sites

Ну как назначили, братва обратилась с просьбой а ее уважили...

Янукович - це проект не регіональний. його давно вели.

і Ахметов не просто так був недоторкаємим.

Link to comment
Share on other sites

Почему? Они там живут в говне, привезти их в другие области, дать жилье, работу, отмыть, накормить, обогреть, обласкать они через год забудут слово дамбацц. 

образцы донецкого говна в котором мы живем...

http://detecddonetsk.com.ua/mainmenu/foto/visoti_donetsk/prospekt_bogdna_s_vysoty_ptich%27ego_poleta.jpg

Link to comment
Share on other sites

Петро Порошенко
1 ч. · отредактировано ·

Весь світ знає, що Україна є країною, яка чітко дотримується зобов'язань міжнарождного права і яка є об'єктом агресії з боку сусідньої держави. Яке в мене є сьогодні першочергове завдання? Так, складна ситуація в економіці. Так, потрібні рішучі дії по забезпеченню верховенства права. Так, треба навести порядок з законодавчою системою і зробити переобрання. Але перше завдання - це мир!

Link to comment
Share on other sites

Петро Порошенко

1 ч. · отредактировано ·

 

Весь світ знає, що Україна є країною, яка чітко дотримується зобов'язань міжнарождного права і яка є об'єктом агресії з боку сусідньої держави. Яке в мене є сьогодні першочергове завдання? Так, складна ситуація в економіці. Так, потрібні рішучі дії по забезпеченню верховенства права. Так, треба навести порядок з законодавчою системою і зробити переобрання. Але перше завдання - це мир!

козлина.

перше завдання -ворога нах і ПОВЕРНУТИ свою теріторію, яка ще не анексована де-юре.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

а взагалі зрозуміло все більш-менш: готує громадську думку під свою-нашу капитуляцію.

 

Ну так...

не можна свою землю, теріторію віддавати.

це аксіома.

 

Свою да, но если например в Крыму 80% за Расею то что с этим делать? Убить 80%?

Link to comment
Share on other sites

 

 


если например в Крыму 80% за Расею то что с этим делать? Убить 80%?

 

Зочем? Мы ж цивилизованные люди!

Выселить в РФ. Пермь и солнечная Колыма ждут своих земляков-крымчан!


))))) ви такий оригинальний.

ну хай так..., якщо нам усім так легше...

 

посміхнули.

 

Элка, мне можно тыкать  :)

Link to comment
Share on other sites

 

 


Свою да, но если например в Крыму 80% за Расею то что с этим делать? Убить 80%?

 

треба спитататися у великій британії, що вона робить з північною ірландією, де майже 100 % за від'єднання взагалі.))))))


 

 


Элка, мне можно тыкать

))) з початку я до вас придивлюся..., а то отак одразу якось невдобно.))) :shuffle:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

треба спитататися у великій британії, що вона робить з північною ірландією, де майже 100 % за від'єднання взагалі.))))))

 

 

А я не хочу равняться на кого то, я считаю, что народ имеет право сам решать как ему жить, иначе следуя твоей логике мы должны были терпеть януковича бесконечно долго...

Link to comment
Share on other sites

треба спитататися у великій британії, що вона робить з північною ірландією, де майже 100 % за від'єднання взагалі.))))))

В этом году в Шотландии пройдет референдум за отделение.

Готовился он два года.

В принципе, если бы в Крыму не спеша провели референдум в следующем году да без присутствия зеленых человечков то можно было бы признать его результат

Но то что там было это не свободное волеизъявление жителей а грубая аннексия.

И поэтому говорить о каких то процентах за отделение бессмысленно

Link to comment
Share on other sites

В этом году в Шотландии пройдет референдум за отделение.

Готовился он два года.

В принципе, если бы в Крыму не спеша провели референдум в следующем году да без присутствия зеленых человечков то можно было бы признать его результат

Но то что там было это не свободное волеизъявление жителей а грубая аннексия.

И поэтому говорить о каких то процентах за отделение бессмысленно

вот именно...и в Донбассе надо было проводить референдум,пока там была власть украинская,чтобы иметь аргументы.А теперь босота тыкает своим рифирендумом на туалетной бумаге и ответить им нечем.Даже социологии нет официальной....власть импотентная до ужаса....(

Link to comment
Share on other sites

А я не хочу равняться на кого то, я считаю, что народ имеет право сам решать как ему жить, иначе следуя твоей логике мы должны были терпеть януковича бесконечно долго...

котлєти нарізно, мухи нарізно.

 

янукович -то революція.

від'єднання теріторій -то сепаратизм.

 

жодна "метрополія" не погодиться на втрату земель.

це можливо тільки, якщо сепаратисти виявляться сильнішими за "метрополію" і силою завоюють і зможуть захищати свої кордони.

 

в ташому випадку, все значно гірше, бо той народ ніхто реальтьно не питав -що країна-ворог собі вирішила, те вона і зробила, прикриваючись "сепаратистами".

Link to comment
Share on other sites

В этом году в Шотландии пройдет референдум за отделение.

Готовился он два года.

В принципе, если бы в Крыму не спеша провели референдум в следующем году да без присутствия зеленых человечков то можно было бы признать его результат

Но то что там было это не свободное волеизъявление жителей а грубая аннексия.

И поэтому говорить о каких то процентах за отделение бессмысленно

і який буде результат, якщо переважна більшість проголосує за від'єднання?

хоча )))) зараз в англії прем'єром не Маргарет Тетчер -все можливо.)))

Link to comment
Share on other sites

янукович это вектор развития Украины именно по этой линии произошел раздел...

ну хай так -яким боком те до теми втрати теріторії?

 

тут же ще взагалі  абсурдна ситуація.

чеченци хотіли створити собі власну державу, бо в них її немає.

шотландці теж хотять створити для себе власну державу, бо в них її немає.

 

а що хочуть ЦІ руськи з україни -створити ще одну росію???

Link to comment
Share on other sites

ну хай так -яким боком те до теми втрати теріторії?

 

тут же ще взагалі  абсурдна ситуація.

чеченци хотіли створити собі власну державу, бо в них її немає.

шотландці теж хотять створити для себе власну державу, бо в них її немає.

 

а що хочуть ЦІ руськи з україни -створити ще одну росію???

 

А тебе не все равно что эти долбоебы хотят? Это вечные гири на ногах если быть честными и они и крым....

Link to comment
Share on other sites

і який буде результат, якщо переважна більшість проголосує за від'єднання?

хоча )))) зараз в англії прем'єром не Маргарет Тетчер -все можливо.)))

Ну я же написал - они договорились о референдуме.

Как население проголосует так и будет.

Сейчас по оценкам 43% за отделение, 47% против.

 

В 1995 году провинция Квебек почти отделилась от Канады, пол процента голосов не хватило по моему

Змінено користувачем SlavRedko
Link to comment
Share on other sites

 

 


А тебе не все равно что эти долбоебы хотят? Это вечные гири на ногах если быть честными и они и крым....

 

так це ти ж тему підняв про те, що хоче народ.

 

ці гіри київ сам створив.

вірніше, кучма-2, коли "віддав" донбас під дах донецьких ахмєтова і ко.

а ющенко не зміг чи не схотів в 2005 порушити факт "держави в державі".

економічно Донбасмом володів ахмєтов, політичне ж управління там було фактично рашенське.

влади київа там не було всі ці роки.

то що ж ти хочеш від цього регіону?

а тепер -гирі.

ну так, вишибайте кровопівць, вишибайте руку кремля звідти, інтегруйте донбас в україну -він би і рад на рівні манюпасів -подивись як радіють Слов'янськ, краматорськ в більшості своїй.

В мене тітка в Костянтинівка -казала, пришла ця нац.гвардія -так такий порядок став, що ми і не пам'ятаємо коли таке було.

О як.

 

гири-не гири, але то НАШІ гири і наша земля.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

більш того, вони НЕ хочуть аби та нац.гвардія лишала ті визволенні міста, бо бояться знову СТАРОГО ЖИТТЯ!

 

То что взяли вряд ли отдадут, ну разве что если линию выравнивать будут...

Link to comment
Share on other sites

Про кінець війни у хазяїна смішно получилося. Я розумію що хочеться що б воно закінчилося, але закінчиться воно лише коли останній російський солдат вийде з України.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...