Перейти до змісту

Люди интересуются, а где...


Урфин

Recommended Posts

 

 


От Комашки не ожидал

Я не считаю уместными ветки типа "а где батальоны тимохи" и "ющ продай дачу помоги ВСУ", поскольку они отвлекают внимание от настоящих проблем и врагов.

За обычный ющесрач я минусы не ставлю, если что :)

Link to comment
Share on other sites

 

Хм. :) Там в комменты уже и Ванникова прибежала - пишет про кучи бронежедетов и разных ништяков, какие непублично в войска передали. Без конкретики, куда именно.

Link to comment
Share on other sites

Я не считаю уместными ветки типа "а где батальоны тимохи" и "ющ продай дачу помоги ВСУ", поскольку они отвлекают внимание от настоящих проблем и врагов.

За обычный ющесрач я минусы не ставлю, если что :)

:give_rose: Та, хотел бы срачь устроить, я б по-другому начал :)

Link to comment
Share on other sites

рашка пытается давить нас (через европейцев) газом, террористы перегруппировываются на оккупированных территориях, явно собираясь ударить по ВСУ и захватить больше земли. Это - реальные враги и реальные проблемы. По-идее, нынче у патриотов не 2007 год чтобы предаваться ленивым внутриполитическим перепалкам.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Він розуміє, чи йому пояснили, що самому світитися негодиться, бо не буде діла. Його люди йдуть у багатьох партіях. Віра Ульянченко он піраміду організувала. Оце додумались. На кожну тисячу у них може бути тридцять голосів. От і рахуйте. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Він розуміє, чи йому пояснили, що самому світитися негодиться, бо не буде діла. Його люди йдуть у багатьох партіях. Віра Ульянченко он піраміду організувала. Оце додумались. На кожну тисячу у них може бути тридцять голосів. От і рахуйте. 

 

Яка назва?

Link to comment
Share on other sites

Це називається "рух отвору"

Фома, ти жодного разу слово ОПІР не чув?

Воно тобі кумедне?

 

Таке сприйняття не зовсім знайомих слів і їх подальше викривлення

 рівнозначне застосуванню ватніками слів СВІДОМИТИ та МОСКАЛІ. :fool:

 

Вони теж їх сенсу не розуміють... 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Уже давно ведеться підготовча робота по методиках ригів. Тютєлька в тютєльку. Далі ноу -хау.  На кожну тисячу - три десятники. Об"єднують 30 чоловік. Вони повинні дати свої голоси. Отак іде купівля. Все законно. Але брудно і нечесно. Дрищі тому що. І де тут патріотизм? Що на це скажуть апологети Ющенка? Чи не помітять гілочки, як завжди?

Link to comment
Share on other sites

рашка пытается давить нас (через европейцев) газом, террористы перегруппировываются на оккупированных территориях, явно собираясь ударить по ВСУ и захватить больше земли. Это - реальные враги и реальные проблемы. По-идее, нынче у патриотов не 2007 год чтобы предаваться ленивым внутриполитическим перепалкам.

та да, але реально оцінювати кроки тих, хто вважається елітою  - можна?

щоб без ілюзій.

 

що Тимошенко, що Ющенко - обоє люди, що "стратили". 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Знову ж таки, не можна в один ряд ставити Ющенко і Тимошенко.  Більше двох років за гратами зробили свою справу.  Добре спланована кампанія по дискредитації. Ми повинні оцінювати реально і тверезо.

 Нащо ж тоді було ретельно зрежисоване шоу "Майдан прогнав Тимошенко", якщо вона не могла виграти? Справа в тому, що Майдан як явище був настільки потужним, що міг запалювати своєю пасіонарністю інших. Необхідна була лише людина, яка добровільно візьме на себе обов'язок рупора, репрезентанта цього самого Майдану. На той час "триголовий лідер" довірою Майдану уже не користувався, його навіть насмішкувато кликали "Гориничем" (забули уже? так я нагадую). І тут зненацька з'явилась Тимошенко, яка прямо з тюрми поїхала в Київ, і з трибуни Майдану звернулась до людей із полум'яною промовою. Це було страшно, це треба було негайно нівелювати, щоб пасіонарність Майдану не перекинулась на пасивну більшість і не змусила їх бажати не минулого статус-кво, а побудови нового.

Прочитайте цю промову. Не полінуйтесь. Згадайте, що Юлія Тимошенко не себе називала гарантом змін в країні (вона називала себе гарантом того, що люди будуть знати, що відбувається на владному Олімпі), а отой авангард, який стояв на Майдані.
http://tvrain.ru/articles/geroi_ne_umirajut_rech_timoshenko_na_majdane_posle_osvobozhdenija-363599/

 

 

 
Змінено користувачем Аліє
Link to comment
Share on other sites

 

 


та да, але реально оцінювати кроки тих, хто вважається елітою  - можна? щоб без ілюзій.   що Тимошенко, що Ющенко - обоє люди, що "стратили". 

Ну коли б вони вчора "стратили", або там продовжували намагання стрибати на політичній арені :) тоді ще зрозуміло.

А так - ані про одного, ані про іншу я нічого нового за останні роки не бачу.

Відповідно, сенсу оцінювати оціненне - йок

Link to comment
Share on other sites

та да, але реально оцінювати кроки тих, хто вважається елітою  - можна?

щоб без ілюзій.

 

що Тимошенко, що Ющенко - обоє люди, що "стратили". 

Ага...Ее как посадят, так сразу и забудут...  :pleasant:

 

Хрен с пальцем не сравнивай!

 

Выборы 2010 :

Ющ - 3% Юля - 43% (были бы фальсификации меньше, она бы их выиграла.)

 

Несмотря на незаконное осуждение, Тимошенко сохранила партию и людей...

Ющ полностью партия развалилась, несмотря на то, что он был президентом...

 

И тд.

 

АНИ АДИНАКАВЫЕ... помним, помним...  :fp1:

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Це не враження... Констатація факта...

Вражаюче! Там у сусідній гілочці йде молєбєн щодо відбілювання пороха. Щоб так, як він робила Юля, уже з "їли б її і без гірчиці. А пєті можна. 

Link to comment
Share on other sites

Вражаюче! Там у сусідній гілочці йде молєбєн щодо відбілювання пороха. Щоб так, як він робила Юля, уже з "їли б її і без гірчиці. А пєті можна. 

 

Зараз парламентські, і багато є за кого голосувати. Я голосував за Пороха і поки не жалкую, а у парламент голосуватиму знов за Свободу. Тому не бачу сенсу її обілювати чи очорнювати. Гадаю, БЮТ матиме приблизно рівні відсотки зі Свободою на виборах, десь 5-6%, при цьому розумію, що у Свободи є небезпека не пройти, але БЮТ пройде з великою ймовірністю.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...