Перейти до змісту

Мамка у Шустрого.Юльки приготовитись до ...


mantagio

Recommended Posts

Перераховано Сім"ї Яника НБУ.Пішла в хід важка артилерія...

Україна зібрала 149 млн на нашу армію. 

 

Більше 3,5 млрд перераховано з нацбанка на банки родини Януковича...

 

Сина Януковича 300 млн

Сина Пшонки 98 млн

 

Звертаюсь до генпрокурора порушити справи!

 

Люди, які нищили країну, ходять по коридорам влади...

Link to comment
Share on other sites

енерал кларк испортил мамке обедню

у мамки лейтмотив избирательной кампании "немедленно в нату через рехверендум" - а этот хад заявляет: "НАТО не может пригласить к себе Украину, пока конфликт не развязан, а двери открыты это типа для красного словца"

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

енерал кларк испортил мамке обедню

у мамки лейтмотив избирательной кампании "немедленно в нату через рехверендум" - а этот хад заявляет: "НАТО не может пригласить к себе Украину, пока конфликт не развязан, а двери открыты это типа для красного словца"

Ти подивися,як її перекривило!А тут ще і картавий!Бабло пропало...

Link to comment
Share on other sites

На рік відкладається імпламентація-то пісєц-сука!Перекрутила досягнення Педра.Картавий дав їй відповідь мокрими трусами...Як ВАНА старається перекрутити.Якщо народ не зрозуміє-то ну його нах.

Link to comment
Share on other sites

Натовець повозив бублика таблом в гівні. B-)

ВАНА так і не відійшла,а ще Югік поламав їй програму.Мусіла відійти від натасканого.А подивись на її табло...

Link to comment
Share on other sites

как юля смотрит на вперду! 

а ведь сама подтолкнула ее в большой политике

Багатьом ВАНА дала дорогу у політику і сама культивувала в своїх підданих зраду.Тепер пожинає плоди свого гнилого нутра.

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Багатьом ВАНА дала дорогу у політику і сама культивувала в своїх підданих зраду.Тепер пожинає плоди свого гнилого нутра.

  А кого брать если все скачут на каждых выборах в новую партию? Вон даже Турчинов и Яценюк соскочили. Ляшко, Королевская... Югик, и тд. 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Да вперда обломалась, мабудь уже потекло и не добежала до WC

Знаю,як зробити щоб  такі як ВАНА,обгадилися в прямому розумінні,прямо в студії і головне навіть не відчує ситуації...

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Знаю,як зробити щоб такі як ВАНА,обгадилися в прямому розумінні,прямо в студії і головне навіть не відчує ситуації...

А че перед передачей не написал. Может Луц бы прочитал и ... Вот была бы потеха :)
Link to comment
Share on other sites

  А кого брать если все скачут на каждых выборах в новую партию? Вон даже Турчинов и Яценюк соскочили. Ляшко, Королевская... Югик, и тд. 

 

яценюк не в тему

яценюк никогда не был юлиной креатурой: у него была своя партия, в которую он пришел не из батькивщины а из нашей украины

югик да, югик скачет из партии в партию, при этом старательно топя предыдущую

Знаю,як зробити щоб  такі як ВАНА,обгадилися в прямому розумінні,прямо в студії і головне навіть не відчує ситуації...

 

как? поделитесь

Link to comment
Share on other sites

А че перед передачей не написал. Может Луц бы прочитал и ... Вот была бы потеха :)

Я в вільний час відкрию нову тему,по цьому питанню.Супер!Можна конкретно обломати такого пітуха...Клієнт навіть не відчує.Я мусів сидіти вдома,попробував на собі.Піздєц!

Змінено користувачем mantagio
Link to comment
Share on other sites

Я в вільний час відкрию нову тему,по цьому питанню.Супер!Можна конкретно обломати такого пітуха...Клієнт навіть не відчує.Я мусів сидіти вдома,попробував на собі.Піздєц!

Будемо чекати, только маякни , dobrze?
Link to comment
Share on other sites

Парубій.На його,частково,совість ростріл несчасних на Майдані.В мене 35 сотень!Не можна було вести туди людей,знаючи чим воно може кінчитися...

  Не повел бы Парубий, повел бы Ярош... 

Link to comment
Share on other sites

Парубій.На його,частково,совість ростріл несчасних на Майдані.В мене 35 сотень!Не можна було вести туди людей,знаючи чим воно може кінчитися...

 

решение принимал не парубий

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...