Перейти до змісту

Бред, удалено


YUGRED

Recommended Posts

Зафрендаил в ФБ телку. Решил пообщаться в личке. Прошу заценить ход разговора, его течение и финал.

Приветствуются любые объяснения, особенно от наших заокеанских друзей. Ведь непонятно, ЧТО ЭТО ЗА ХУЙНЯ, БЛЯДЬ!!! :X:X:X

Фулi ти доколупався, як п'яний до радiва? Та й на таких обертах (вона таки права). Вона що явить ЧУДО i замiсть Обами стане там наприклад Лiнкольн? Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

Югенд! И це були Ви? Ну як так! Не вирю! Авжеж, инша сторона-тупа блядь, але Вам це не личить.

 

По-перше, не югенд(фупівська мерзота, я знаю), а ЮГРЕД!!!

А по-друге - звідки я міг знати, що бесіда дійде до такого от фіналу?

Але взагалі я не про те - починалося все більш-менш, а близько до середини -як підмінили співбесідницю - от про те і мова!

Link to comment
Share on other sites

По-перше, не югенд(фупівська мерзота, я знаю), а ЮГРЕД!!!

А по-друге - звідки я міг знати, що бесіда дійде до такого от фіналу?

Але взагалі я не про те - починалося все більш-менш, а близько до середини -як підмінили співбесідницю - от про те і мова!

О!!!!!:) як я так .. Югред! Але. Ваша частина спиврозмови.....зовсим не важлива! Ии таки пидминили! Я зовсим не радию цьому, тому що от янев пиндостани, и мени з Вами дуже цикаво
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

:fp1:

Ну а на що ти сподiвався?

 

А ти як вважаєш? :gigi:

Нічого такого, звичайно, просто в ФБ після п'ятничного дивишся - хто там в тебе в чаті - о!!!Гамериканка - то ж цікаво, що там і як! :lol2:

 и мени з Вами дуже цикаво

 

Навзаєм :)

Link to comment
Share on other sites

А ти як вважаєш? :gigi:

Нічого такого, звичайно, просто в ФБ після п'ятничного дивишся - хто там в тебе в чаті - о!!!

 

Тут згоден, сам такий.

Гамериканка - то ж цікаво, що там і як! :lol2:

 

Так i цiкавився б. Розпитував би культурно. Спiлкувався. ;)
Link to comment
Share on other sites

Мда, чувак не понимает что в этом разговоре он был мудаком.

Это я мягко выражаюсь...

Так зараз i родичi один з одним спiлкуються. Та що там мiй батько зi мною також по скайпу - зрадник, ти чого ще не на Червонiй площi свого х..ла не скидайеш? Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

Ну вы хоть со своими родственниками общаетесь.

А этот мудень пристал к незнакомому человеку с претензиями а потом назвал ее мразью...

Точно в Украине с водой что то не так...

Link to comment
Share on other sites

Ну вы хоть со своими родственниками общаетесь.

А этот мудень пристал к незнакомому человеку с претензиями а потом назвал ее мразью...

Точно в Украине с водой что то не так...

Славко! Не маю, але мушу- чито Ви не маете з ким , чи до Югреда якись особисти думки маете? Та вин, сподиваюь, людина толерантна, хоч и знае ворожу мову досконало:)
Link to comment
Share on other sites

Мда, чувак не понимает что в этом разговоре он был мудаком.

Это я мягко выражаюсь...

 

ну, например - в том, что ты вот  - говно и абсолютно такая же пидорская мразь, я не сомневался никогда - и это я мягко выражаюсь, гнида

 

 

ваш менталитет требует доработок шонеясно

 

 YUGRED, без обид. Нафига тратить время на ТП?

 

 

алкоголь :gigi:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

тут явний конфлікт культури - те що в Україні є прийнятним в розмові на заході особливо в США сприймається як грубість 

сам попадав в такі ситуації коли ображав людей без наміру просто притримуючись українських стандартів 

 

на мою думку причиною непорозуміння була занадто активна атакуюча манера з одного боку котра не була змінена після прохання

з іншого боку могла бути over-reaction але це не виправдовує агресивну манеру вести дискусію тим більше якщо це не анонімний форум а пряму спілкування

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

тут явний конфлікт культури - те що в Україні є прийнятним в розмові на заході особливо в США сприймається як грубість 

сам попадав в такі ситуації коли ображав людей без наміру просто притримуючись українських стандартів 

 

на мою думку причиною непорозуміння була занадто активна атакуюча манера з одного боку котра не була змінена після прохання

з іншого боку могла бути over-reaction але це не виправдовує агресивну манеру вести дискусію тим більше якщо це не анонімний форум а пряму спілкування

 

да какие нафиг стандарты, если она, как утверждает, из Закарпатья?

И вообще я не об этом - собеседника КАК подменили, х/з, может ее муж (про)кацап подошел, или родственничек ватноебанутенький, может еще что...

Link to comment
Share on other sites

А она точно американка? Просто даже у нас большинству известно, что в США преза выбирают максимум на 2 срока и в 2016 обамка уйдет на пенсию.

Змінено користувачем Bender
Link to comment
Share on other sites

А я все видел!

И хочу сказать.  От видишь Югред к чему безапелляционность суждений приводит?  Взял и разагитировал даму иностранную.  Терь она тоже вата будет :fp1:

Link to comment
Share on other sites

А я все видел!

И хочу сказать.  От видишь Югред к чему безапелляционность суждений приводит?  Взял и разагитировал даму иностранную.  Терь она тоже вата будет :fp1:

 

да пошла она. И я абсолютно не уверен, что переписывался с одним человеком B-)

Link to comment
Share on other sites

Хе-хе, малыш удалил свой геройский разговор :D

 

тут, я думаю, необходимо внести некую ясность 

для особо тупых.

в отличие от долбоебов на кшталт тебе, я еще не потерял способности трезветь и критически относиться к своим поступкам.

Зато ты, очевидно, не способен на это в принципе. Столько лет -  а ума нет :laugh:

 

з.ы. И х/з, может это ты был под бабским логином (хе-хе, занятно) что лексика, что "логика", что "аргументы" - один в один. Такое же чмо. Нахуй!

@YUGRED - олкачь! 

 

ганьба и всеобщее презрение!

:weep:  :weep:  :weep: 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...