Перейти до змісту

Афганский шоколодный заяц


Дід Панас

Recommended Posts

бля... чим більше нормальних людей буде в списках будь-якої партії, тим краще.

голосуйте за ту, яку самі вибрали і оцінили.

але якщо в інших пройдуть хоча б частково достойні люди - це тільки плюс майбутній раді.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

розраховувати що така фігура як мустафа дасть додаткові голоси...  схоже на якийсь відчай просто.

 

ну а резони Мустафи....  Дарка-2.  Він же сидітиме в одній фракції із тими, кого так гнєвно облічал.

Link to comment
Share on other sites

 С Мустафы политик будет никакой,а журналистом он уже не сможет быть - см. Андрей Шевченко (экс-журналист а не футболист)

 

припустимо шевченко - далеко не найгірший депутат, і особливих претензій до нього не чув.

Link to comment
Share on other sites

 С Мустафы политик будет никакой,а журналистом он уже не сможет быть - см. Андрей Шевченко (экс-журналист а не футболист)

 

Андрій шевченко, Арієв..... були хорошими журналістами, правдошукачами.... стали депутаатми і наїли жирні їбала, жодних ініціатив, суцільно насолода життям і протирання штанів

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 С Мустафы политик будет никакой,а журналистом он уже не сможет быть - см. Андрей Шевченко (экс-журналист а не футболист)

Чого б це? НМД, якби твердо знав, що це "не його" - не погодився б балотуватися. Може, хоче себе спробувати? У розкладах розбирається - чому б і ні? Завжди можна піти - як той же Вакарчук.

Link to comment
Share on other sites

плять... як же всі хочуть, щоб в партіях були старі підари... ви не хвилюйтеся - їх вистачатиме. а те, що пройдуть нові люди, причому далеко не найгірші - мені подобається. Олдбой, зверніться до Юлі, щоб включила нові обличчя, а не соболєва з власенком. Я, хоч і не проголосую, але крок цілком би підтримав. :)

Змінено користувачем Азазелло
Link to comment
Share on other sites

плять... як же всі хочуть, щоб в партіях були старі підари... ви не хвилюйтеся - їх вистачатиме. а те, що пройдуть нові люди, причому далеко не найгірші - мені подобається. Олдбой, зверніться до Юлі, щоб включила нові обличчя, а не соболєва з власенком. Я, хоч і не проголосую, але крок цілком би підтримав. :)

 

 

а чим погані соболєв і власенко?

на чому грунтується переконання, що Ганна Гопко краще ніж Сергій Соболєв?

 

ЗІ. зверніться до Петі хай поменше ригів пхає по мажоритарці, вони ж його потім продадуть із потрохами, невже він такий тупий?

Link to comment
Share on other sites

а чим погані соболєв і власенко?

на чому грунтується переконання, що Ганна Гопко краще ніж Сергій Соболєв?

 

ЗІ. зверніться до Петі хай поменше ригів пхає по мажоритарці, вони ж його потім продадуть із потрохами, невже він такий тупий?

Петя сам кого хочете продасть, купить, а потім знову продасть - але вже дорожче! (~с)

Link to comment
Share on other sites

а чим погані соболєв і власенко?

на чому грунтується переконання, що Ганна Гопко краще ніж Сергій Соболєв?

 

ЗІ. зверніться до Петі хай поменше ригів пхає по мажоритарці, вони ж його потім продадуть із потрохами, невже він такий тупий?

ок, соболєв приклад невдалий. згоден. залишимо власенка. )))

питання було не прибрати всіх старих, а значно розбавити новими.

 

щодо мажоритарки - боюсь порох таки буде частково перетягувати "незамаравшихся" ригів, тут ви праві. 

на мій погляд - це наслідок відсутністі власної лавки запасних. солідарність сама по собі - фікція.

це мені не подобається, тут погоджуюсь.

Змінено користувачем Азазелло
Link to comment
Share on other sites

до речі, про лещенка :)

 

Сергей Лещенко подтвердил, что по спискам партии "Блок Петра Порошенка" идёт Мустафа Найем, он и Светлана Залищук

 

і ви знаєте... це мені подобається!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

до речі, про лещенка :)

 

Сергей Лещенко подтвердил, что по спискам партии "Блок Петра Порошенка" идёт Мустафа Найем, он и Светлана Залищук

 

і ви знаєте... це мені подобається!

 

 

 

бггггггг... аутсайдера жалько   :gigi:

Link to comment
Share on other sites

як на мене - дуже приємно.

якщо вони будуть в прохідній частині списка, рада отримає ще трьох людей за яких я б особисто проголосував би. хоч і проголосую за інших.

Link to comment
Share on other sites

та якось опонує себе.

я в нього вірю. :)

 

 

та я і не сумніваюсь шо він льохко на горло собствєнной пєснє, тільки ж злі люди знову будуть мордою тикати у те що раніше писав   :gigi:

Link to comment
Share on other sites

ну я ж не дрищ, щоб видавати себе за того ким не є.

 

я ніколи свій політичний вибір не приховував. Це тільки дрищі такі чудні істоти, які чомусь дуже кумедно заперечують власну ідентифікацію.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...