Перейти до змісту

Запропонуйте фігуру консолідації, альтернативну Пороху


abandon

Recommended Posts

А у кацапов какая идеология?

Шановний, подивився ваш профіль, думав, що місцевість де живете надто токсична, проте нема нічого, а просте пояснення, як правило, саме вірне: у вас неадекватна реакція взагалі і щодо мене, зокрема. Прошу, поставте мене в ігнор, і дуже - не треба мені ніяких питань. Хоча, певно марна справа, хоча спробував вгамувати. 

Link to comment
Share on other sites

Це так легко звернути все на систему.таку собі неперсоналізовану страшилку.А що і хто така система? Хто її елементи.коли вона почала створюватися і ким.Хто брав найактивнішу участь у розвитку тої системи-не хочете знати чи просто не цікаво? Бо якщо вдуматися- то її створювли ВСІ від бабці-пенсіонерки в 90 до секретаря компартії по ідеології  ака першого преза-Кравчука.А підтримували ,розвивали.брали активну участь в позповсюдженості тої клоаки метастазами- всі теперішні колючові політики від пеці.яценюка.турча,юлі,ляшки,гриценки,садові і тягнибоки.До них приєдналися клички і вся "нова генерація журнально-депітатська-правозахисна,люстраційна,антикорупційна",що рванула за синицею в руці,зрозумівши,що другого шансцу не буде,бо старі повільно сходять.а нових до чорта і трохи.ЇЇ створювали виборці за гречку і лапшу нга вуха,тобто практично весь свідомий народ України.Тому киваючи на чистемау ви киваєте на себе в тому числі.як виборець.

 

 

я би погодилась з тобою. і посипала б голову попелом.

але за нього не голосувала.

Link to comment
Share on other sites

Шановний, подивився ваш профіль, думав, що місцевість де живете надто токсична, проте нема нічого, а просте пояснення, як правило, саме вірне: у вас неадекватна реакція взагалі і щодо мене, зокрема. Прошу, поставте мене в ігнор, і дуже - не треба мені ніяких питань. Хоча, певно марна справа, хоча спробував вгамувати. 

Элементарный вопрос вообще-то для человека, который берется поучать других идеологии.

Link to comment
Share on other sites

Элементарный вопрос вообще-то для человека, который берется поучать других идеологии.

На таке відповім. Я констатував, вірніше привів загальновідоме, в контенті вислову колеги, і не пропонував ніякої ідеології, проте, як бажаєте, то націоналізм це найліпше для суспільства, котре прагне справедливості. На сьогодні все. 

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...