Перейти до змісту

Первый раз в жизни болел за Шахтер, а оно вот как.............


злой

Recommended Posts

Вболівальники вивісили прапор "ДНР" на матчі з "Шахтарем" (Фото)
18.09.2014 | 01:03
 
 
На матчі Ліги чемпіонів "Атлетик" Більбао - "Шахтар", вболівальники на стадіоні "Сан-Мамес" вивісили прапор так званої Донецької народної республіки
http://images.unian.net/photos/2014_09/1410992224-4040.jpg
Вболівальники вивісили прапор "ДНР" на матчі з "Шахтарем" / tribuna.com

Прапор з'явився на одному з секторів стадіону прямо над входом в підтрибунне приміщення, повідомляє tribuna.com

Також на стадіоні був помічений прапор СРСР. До 4-й хвилини матчу прапор зник, проте потім з'являвся знову.

Читайте також"Шахтар" зіграв внічию з "Атлетіко" (результати Ліги чемпіонів)

Крім того, вболівальники вивісили банер російською мовою "Донбас - вставай", на якому також був зображений символ з перекресленою свастикою.

Видання пише, що прапор і баннер вивісили іспанські вболівальники.

http://images.unian.net/photos/2014_09/1410992222-6955.jpg
tribuna.com

 

Link to comment
Share on other sites

та то вата кацапская местная.

а за мразь не болел и не буду никогда.

вот бомбу бы еще на их стадион ДАрену! (кармический ответ за наш поруганный Андреевский спуск)

Link to comment
Share on other sites

А все тому що європідари не визнали до сих пір днр террористаии

Боїнг вже забули...гандони

Якби визнали цього б не було

 

И это на фоне того,  что  где там в Испании или Португалии на матче с Зенитом запретили украинские флаги.

 

Український прапор заборонили на матчі Бенфіка - Зеніт. ВІДЕО

 

Група з 50-ти українців була зупинена португальською поліцією на вході до стадіону Бенфіки перед початком матчу Ліги Чемпіонів лісабонського клубу з російським Зенітом.

Провівши обшук особистих речей, португальські охоронці не дозволили проходити на стадіон з українськими прапорами.

Свою вимогу вони мотивували тим, що вони знають політичні мотиви, з якими українці ідуть на матч, і для уникнення небезпеки заборонили проносити на стадіон українську символіку.

Декому таки вдалося пронести прапори, але як тільки вони їх спробували розгорнути під час матчу, відразу були виведені охороною, передає прес-служба Спілки українців у Португалії.

Проте, це не завадило прихильникам футболу заспівати відому пісню про Путіна.

Змінено користувачем злой
Link to comment
Share on other sites

Ну явна ж провокація. Ультрас Шахтаря підтримували Євромайдан, зараз підтримують єдину Україну. Команда Шахтаря теж займає чітку проукраїнську позицію.

А то, що там покидьки на стадіоні провокацію влаштували, ну то ж не Шахтаря вина. 

Link to comment
Share on other sites

Вообще то Бильбао - это город басков. А у них там свой сепаратистский движ.

Плюс вокруг этих "флагов" болельщики в форме Атлетика, а не Шахтера.

 

При чем здесь Шахтер, его болельщики и как это связано с болеть за него или нет?

 

И еще, ТС наверное забыл уже, что "Путин - Хуйло" харьковские ультрас спели совместно именно с донецкими.

И что именно донецкие ультрас составляли костяк  марша патриотов в Донецке 28.04.2014, который жестоко побили титушки с ментами.

Link to comment
Share on other sites

Я констатировал факт. Статья  не моя...... И я действительно вчера попытался первый раз в жизни болеть за Шахтер.... Как буду дальше - не знаю.

Link to comment
Share on other sites

Я так розумію це спроба приклеїти ДНРівців до справжніх сепаратистів - басків, типу "ми одної крові" (правда без своєї мови, культури .. і взагалі без культури, але то деталі)). Атлетік Більбао на 100% баскська команда, вони навіть іспанців до складу команди не беруть.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...