Перейти до змісту

Давайте проведем референдум и откажемся от лугандонии и домбабве.


злой

Recommended Posts

Это всегда была вавка  на теле Украины..... Ну хотят они , ну и хрен с ними......

Референдум можно и общеукраинский...... да там есть много патриотов за Украину, но их меньшинство.....

Я здравый человек, я за единство и унитарность Украины, но хотят так хотят....

Пусть уходят к России  или в самостоятельность.... Мне, среднему украинцу, уже это осточертело....

  • Upvote 3
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Это всегда была вавка  на теле Украины..... Ну хотят они , ну и хрен с ними......

Референдум можно и общеукраинский...... да там есть много патриотов за Украину, но их меньшинство.....

Я здравый человек, я за единство и унитарность Украины, но хотят так хотят....

Пусть уходят к России  или в самостоятельность.... Мне, среднему украинцу, уже это осточертело....

а на наступному референдумі від кого відмовлятися будемо?

  • Upvote 7
Link to comment
Share on other sites

а на наступному референдумі від кого відмовлятися будемо?

Человек живет  ОДИН раз в  жизни... Человек живет ради себя и своей семьи, детей..... и ради их будущего......

Не хочу я оставшуюся жизнь тянуть на себе уродов с домбаса...... Хочу пожить еще чуть -чуть

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Человек живет  ОДИН раз в  жизни... Человек живет ради себя и своей семьи, детей..... и ради их будущего......

Не хочу я оставшуюся жизнь тянуть на себе уродов с домбаса...... Хочу пожить еще чуть -чуть

просто задай собі питання, що буде далі.

 

бо здамо Крим і заживемо вже було. й не так давно, щоб забути.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

просто задай собі питання, що буде далі.

 

бо здамо Крим і заживемо вже було. й не так давно, щоб забути.

да я уже и на все согласен... и на таможенный союз..... Запад и Америка  нас предали.... как мы были так и остались ПРОКЛАДКОЙ (женской)      Пожить хочется по-человечески..... А так живут только политики украинские... От меня и семьи  - игнор  украинским выборам.

  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

да я уже и на все согласен... и на таможенный союз..... Запад и Америка  нас предали.... как мы были так и остались ПРОКЛАДКОЙ (женской)      Пожить хочется по-человечески..... А так живут только политики украинские... От меня и семьи  - игнор  украинским выборам.

 

 

 

:lol2:

 

Поперла вата з "киянина".

 

Переїзди до Лугандонії одразу - там немає ані вибрів, ані українських політиків

Змінено користувачем abandon
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Что правду вам сказал?   А не стелюся как всегда  за унитарность........

НАДОЕЛО жить скотом... при хорошей специальности и будучи востребованным  людьми.

Link to comment
Share on other sites

Что правду вам сказал?   А не стелюся как всегда  за унитарность........

НАДОЕЛО жить скотом... при хорошей специальности и будучи востребованным  людьми.

 

:weep:

Link to comment
Share on other sites

Давайте Украину направим на развитие и процветание, а  не на выживание и выкармливание лугандонии и домбабве.....

С  этими восточными пидарасами мы застрянем на сотню лет. Пусть уходят.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Давайте Украину направим на развитие и процветание, а  не на выживание и выкармливание лугандонии и домбабве.....

С  этими восточными пидарасами мы застрянем на сотню лет. Пусть уходят.

Предложение хорошее, проблема в реализации...

Эти восточные пидарасы (я про эрэфию если что) поставили себе целью уничтожение Украины и украинцев, соответственно никуда уходить они не будут.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Давайте Украину направим на развитие и процветание, а  не на выживание и выкармливание лугандонии и домбабве.....

С  этими восточными пидарасами мы застрянем на сотню лет. Пусть уходят.

треба усувати причину, а не наслідки.

бо далі буде. неминучо.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

треба усувати причину, а не наслідки.

бо далі буде. неминучо.

Слова красивые  ваши........Но меня уже просто все достало..... ЖИТЬ ХОЧУ КАК ЧЕЛОВЕК.

Link to comment
Share on other sites

Відмовлятися не можна.

А потрібно зробити резервацію і огородити, як 10 років тому пропонувалося, колючим дротом і глибокоешелонованою системою оборони - тобто реалізувати проект Великий Український Муро. На решті кордону потрібно також будувати лінію укріплень.

Пригадайте американські фільми "Втеча з ЛА" та "Втеча із Нью-Йорка" з Куртом Расселом.

Десь за таким рецептом.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Відмовлятися не можна.

А потрібно зробити резервацію і огородити, як 10 років тому пропонувалося, колючим дротом і глибокоешелонованою системою оборони - тобто реалізувати проект Великий Український Муро. На решті кордону потрібно також будувати лінію укріплень.

Пригадайте американські фільми "Втеча з ЛА" та "Втеча із Нью-Йорка" з Куртом Расселом.

Десь за таким рецептом.

Может и так... Но делать с ними что то надо... Раньше делать надо было..... Но вся быдлоэлита  была с терриконов....

ЗЫ Не осуждайте меня. Ник у меня такой.

Link to comment
Share on other sites

Нужно максимально укрепить границу вокруг этой резервации, стянуть туда все войска и технику. Оставить их  в подвешенном состоянии, чтобы местные банды, в борьбе за власть, перестреляли друг друга. И для местных, кто выбегал встречать террористов с цветами, будут очевидные ответы на многие спорные вопросы. Никаких восстановительных работ не проводить. Денег террористам не давать,

Змінено користувачем Gorbatii
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

да я уже и на все согласен... и на таможенный союз..... Запад и Америка  нас предали.... как мы были так и остались ПРОКЛАДКОЙ (женской)      Пожить хочется по-человечески..... А так живут только политики украинские... От меня и семьи  - игнор  украинским выборам.

 

Не вийде це шляхом здачі територій з переважно етнічно українським населенням (тільки що тимчасово зомбованим). Оскільки дах в хуйла з'їхав остаточно, наступними будуть коридор до Крима та Харків з його ВПК. Після чого буде прямий шлях до роззброєного Києва і усієї країни. Захід знає, що хуйло не зупиниться. За це він вже виніс йому вирок, але обгрунтовано вважає, що надання Україні масованої військової допомоги зараз лише призведе до кривавого місива всесвітнього масштабу. Він міг би діяти інакше - не лише шляхом санкцій, але ми самі вбили таку можливість, ініціювавши в критичний момент - на прикінці травня - перемир'я. До того Захід ще не був переконаний у неможливості зупинити коцапів і очікував на нашу позицію. Але після Нормандії та Женеви і ми, і вони вже погодилися на мінський формат зливу :X

Link to comment
Share on other sites

треба усувати причину, а не наслідки.

бо далі буде. неминучо.

Вибачте - це якась ахінея. Якщо люди не вважають себе українцями, ненавидять Україну і мріють про те, щоб стала частиною Росії - що доброго вони можуть дати українцям? Для чого їх утримувати силою? Подивіться на Ольстер. Велика Британія - одна з найкрутіших країн світу. Ірландія - історично - чи не найвбогіша країна Європи. Лише нещодавно трохи вилюдніли завдяки японським інвесторам, якщо не помиляюсь. Але незважаючи на все це - північноірландці завжди хотіли відокемитись і йшли на злочини, вбивства і тероризм.

 

Там проблема в тім, що Ірландія не хоче приймати Ольстер, бо ця проблема з ВБ перейде до них - бо там населення 50/50. А на Донбасі українців ~10 відсотків. То нехай переїдуть до нас, а кцапня - нах хаузе!

Змінено користувачем boojum
Link to comment
Share on other sites

;o

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/d/df/2001_Ukr_ethno.png

 

Облиште ці сталінські приколи. Ви що, генетичний аналіз крові збираєтесь робити? І що відповісте, коли ґенетично 100 відсотковий українець Вас нахуй пошле російською мовою, коли скажете йому, що він українець?

 

Вчіться в англосаксів - наразі домінантна культура. Вони кажуть: Якщо воно виглядає, як качка, крякче, як качка, ходить, як качка - то це і є качка.

 

Якщо воно думає, як кацап, розмовляє, як кацап і каже, що він "рускій" - то це кацап на 100 відсотків.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...