Перейти до змісту

Доведет Обама Штаты до цугундера...


SlavRedko

Recommended Posts

Ну як це нема попита. Ви чию зброю зараз хочете? Чиї айфони-айпади купуєте? Чиє програмне забезпечення, особливо офісне? На кого надія в постачанні природнього газу? Чиї літаки? В сполучених штатах є колосальна виробнича база

 

Это все  вещи, не спасающие экономику такого большого государства, чтобы не только перекрыть все накопившиеся долги но и толкнуть развитие вперед.  Поэтому Обамка и хочет экспортировать природный (сжиженный) газ (например в ту же Европу, но там Раша), но это тоже процесс не такой моментальный. 

 

Ну, какую часть ВВП штатов составляет доход от айфонов и майкрософта? 

 

Кроме того, стагнация продолжается по всему миру, где народ "затягивает пояса" и не так активно покупает товары (в т.ч. и американские). Единственное где (пока еще) все гуд - это Китай, народ заработал бабла и теперь активно тратит, формируя устойчивый спрос.

Змінено користувачем Сорока
Link to comment
Share on other sites

Я ж перерахував тільки те що на слуху. Можу додати ліки, банківські послуги, нафтовидобувне обладнання, хімю, харчі. Та і внутрішній ринок такий  що можна взагалі без експорта.

 

А Обамі болить перш за все "соціальна справедливість".  Мужик абсолютно переконаний що будь-хто у кого на pахунку більше ста тисяч доларів їх як-небудь украв у бідних.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

@outsider

 

Если верить вашим  исходным данным, то спроса не хватает, чтобы обеспечить ваши потребности+ затраты на всякие реформирования социалки...Как результат -  скрытая безработица, и растущий долг...Ну других явных причин я пока не вижу. Причем это не только у вас так,  статистика ЕС тоже неутешительная......

Змінено користувачем Сорока
Link to comment
Share on other sites

На самом деле США не собирались экспортировать газ. Они и сами знают куда и как его применить. Это чисто вынужденная мера, чтобы поддержать Европу. Змінено користувачем Abamenkov
Link to comment
Share on other sites

На самом деле США не собирались экспортировать газ. Они и сами знают куда и как его применить. Это чисто вынужденная мера, чтобы поддержать Европу.

Мы не знаем что они там собирались.......... и что они там знают  куда и как.......Про экспорт газа тема там давно подымалась......не потому что газ лишний, а потому что ребята там тоже хотят заработать денег .

Link to comment
Share on other sites

Мы не знаем что они там собирались.......... и что они там знают  куда и как.......Про экспорт газа тема там давно подымалась......не потому что газ лишний, а потому что ребята там тоже хотят заработать денег .

Да они спокойно и на удобрения могли пустить и на пластик и куда угодно. Не та страна, которая известна экспортом сырья, не так ли?
Link to comment
Share on other sites

Да они спокойно и на удобрения могли пустить и на пластик и куда угодно. Не та страна, которая известна экспортом сырья, не так ли?

Значит нету спроса на газ...то что вы и я сейчас пишем, это предположения.......давайте на тему газа не дискутировать.  "Могли-не могли" - это не те критерии

Змінено користувачем Сорока
Link to comment
Share on other sites

General Motors (GM) tumbled 6.1% to $31.70 as Morgan Stanley cut its price target to $27 a share from $29

 

Покращення, хулє. Індекси летять вниз як дурні. GM - "врятоване" засмаглим попереду всіх, 6% за день

Змінено користувачем outsider
Link to comment
Share on other sites

Американська економіка покращуються, не зважаючи на всі зусилля брехливого буратінки її погіршити. 

 

Я серед усіх-усіх своїх знайомих, приятелів та друзів, живих та онлайнових, ще ніде не бачив такого фанатичного послідовника Обами, як автора цієї гілки. Є люди, яким всьо до фєні, є люди, які кажуть: "та нормально" чи "та так, бувало й краще", але переважна більшість - костерить ту Обаму, як помойного кота. За бескінечну брехню, за "абамакєри", за пустопорожні балачки, за м’яку зовнішню політику, за значне збільшеня ролі уряду (як місцевого, так і федерального) в житті людини, за бескінечні велфери безробітних, за підтримку підарасів різних, за заборону зброї.

 

А автор цієї гілки якось вже занадто агресивно, як на мою думку, кричить "осанну" нинішньому президентові США і чомусь прив’язує загальне покращення економічної ситуації з діями цього "комуняки". 

Link to comment
Share on other sites

Ты сатри какая истерика.

Ну не привязуй улучшение экономики с действием президента и его команды.

Попытайся привязать к действиям республиканского конгресса. Особенно помогли они в прошлом году, когда правительство закрыли :D

А еще лучше привяжи к предыдущему президенту. Ото он постарался, на славу! :)

Link to comment
Share on other sites

Интересно, как Обама мог увеличить роль местного правительства. Хотя бы в общих чертах.

Или если дома кран потек то он в этом тоже виноват :)

 

И где ты увидел "осану"? Наоборот, я же написал что Обама довел страну почти др цугундера.

5.9% безработицы, это же чьорт знает чьто.

GM alive, Osama dead -ни в какие ворота не лезет, лучше бы было наоборот, не? :D

Змінено користувачем SlavRedko
Link to comment
Share on other sites

У Слави надійсь є якийсь дуже хворий родич, i що єдина надія це безплатна медицина від засмаглого. Так що він у нього хоч хєр смоктатиме.

 

Між іншим це класика. Ось так з вільних людей i роблять холуїв. Що б бігали як козел за морквою за державними "субсидіями".

Link to comment
Share on other sites

У Слави надійсь є якийсь дуже хворий родич, i що єдина надія це безплатна медицина від засмаглого. Так що він у нього хоч хєр смоктатиме.

 

Між іншим це класика. Ось так з вільних людей i роблять холуїв. Що б бігали як козел за морквою за державними "субсидіями".

 

 

Ну в даному випадку ти як завжди свої жахи видаєш за чіїсь.Просто в багатьох є розуміння того,що є речі.які спроможніше робити разом.бо один не потягне.Як навчання дітей.оборона країни чи здоров"я нації.У останньому США так розбалансований ,що просто жах.Обама просто зменшив той дисбаланс (пробує),але іншурне і медичне лоббі ставить палки в колеса.Бо надприбуток боїться втратити і закритість  (що є найбільшим злом).

Link to comment
Share on other sites

@SlavRedko

 

Мы не поняли друг-друга бывает.....я просто хотел сказать, что Обама в таком же положении как Горбачев, когда успехи на отдельных фронтах, не оправдывают нихера  общего курса развития, так как ситуация на самом деле уже неконтролируемая. То есть не Горбачев/Обама доводит до  "цугундера", а  уже цугундеру похер попытки Горби/Обамы.

 

Нам тяжело судить об экономике в США, так как нет правильных исходных данных. Вот ты говоришь, что "деньги влили - инфляция не растет" это вполне нормально  при некоторых условиях "вливания", но мы не знаем как  их влили.

 

Ты говоришь что экономика в херовом состоянии, в чем  конкретно это проявляется?

 

1. Высокая безработица, прям сильно-сильно?

2. Рост цен?

3. Нехватка денег в местных бюджетах штатов?

4.Увеличение процентной ставки по кредитованию?

1. Ну про безработицу я выше написал, но думаю что для наглядности лучше график привести, как она изменилась за 6 лет
 
http://data.bls.gov/generated_files/graphics/latest_numbers_LNS14000000_2004_2014_all_period_M09_data.gif
 
2. Цены ростут потихоньку, но в пределах разумного. Бензин тормознулся, молоко пол галона подорожалу на центов 50 - раньше можно было дешевле $3 купить а теперь по $3.50
Говядина подорожал, но тут больше засуха в Техасе повлияла, наверное овощи немного подорожали, но честно говоря за этим я не слежу - огурки-помидорки свои :)
Официальный индекс инфляции, который не включает в себя цены на продукты и бензин по моему меньше 2% в год.
Честно говоря, учитывая сколько денег вбухали для выхода из кризиса, я ожидал худшее
 
3. За все местные бюджеты штатов не скажу, но наш штат был в профиците. Не исключено что благодаря мудрой политике губернатора Биби, демократа заметьте.
Самые популярный губернатор во всех Штатах, но он уходит - закончился срок. Новый будет республиканец Хатчинсон, посмотрим как он распорадится наследством.
 
4. Процентная ставка до сих пор низкая. И сейчас банки начинаю потихоньку ослаблять требования к кредитам для бизнесов, то есть видят улучшение в экономике
Плюс в Штаты идут деньги с азии и европы - вкладывают в бизнес, а это самый четкий показатель. Да и рост $ по отношению к другим валютам тоже.
Правда может ударить по экспортерам, Катерпилер сегодня пошел вниз, тото же GM, который все еще alive
Но в целом биржевые показатели до последнего месяца били рекорды. Новости с Евопы и Китая несколько тормознули этот процесс.
Но опять же - одна картина лучше тысячи слов, смотрите сами 
http://www.forecast-chart.com/images/stock/dow-industrial-may.gif
       1/2002            1/2004                        1/2006                       1/2008                                1/2010                          1/2012           1/2014

Действительно наследство президенту от капитана Скотини, который завел корабль Америка на рифы а сам в лодочке смылся досталось еще то.
Но справились как то - удержали на плаву, заделали пробоины, машинное отделение восстановили и потихоньку набирают ход.
Хотелось бы что бы побыстрее, но за наимением гербовой, да еще и по сравнению с той же Европой, которая сваливается во вторую рецессию, можно согласиться и с простой
Link to comment
Share on other sites

 

Ну в даному випадку ти як завжди свої жахи видаєш за чіїсь.Просто в багатьох є розуміння того,що є речі.які спроможніше робити разом.бо один не потягне.Як навчання дітей.оборона країни чи здоров"я нації.У останньому США так розбалансований ,що просто жах.Обама просто зменшив той дисбаланс (пробує),але іншурне і медичне лоббі ставить палки в колеса.Бо надприбуток боїться втратити і закритість  (що є найбільшим злом).

 

 

Слухай, ти пам`ятаєш анекдот як жиди разом горілку пили? Так ось мене затрахала проповідь про "разом" коли редько в спільний казан ллє воду і верещить що з мене чистий спирт.

Link to comment
Share on other sites

Так от цинік. В штатах майже 50% (47% якщо точно) різних підарасів не платять податків ВЗАГАЛІ. Зате справно жеруть з бюджета і серуть в інтернетах що жерти їм дають малувато, обража це їхню людську гідність. Іпав я в рот таке "разом".

Link to comment
Share on other sites

Слухай, ти пам`ятаєш анекдот як жиди разом горілку пили? Так ось мене затрахала проповідь про "разом" коли редько в спільний казан ллє воду і верещить що з мене чистий спирт.

З віком ти порозумнієш(втихомиришся.не будеш такий різкий).побасиш життя не з позиції 30 літнього а з 50 літнього і тоді вже твої діти будуть кричати,чого вони мають старих.хворих родичів кормити.......Повір.ти не виняток,ти правилр в довгій череді зміни поколінь,їх інтересів і прерогатив.Це не з дуба впало-ситий голодного не розуміє.Це власне квітесценція проблеми -молодий і старий.Причому і той і той обов"язково побуває в ОБОХ шкурах.......А у випадку води і спирту-таж справа.І нема на то ради хіба вертатися в часи доіндустріальні.Змирися "сину" :)  (я знаю,що обурює тебе така ситуація.але то веління часу і суспільних цінностей).

Link to comment
Share on other sites

Вибач цинік, але нема у тебе монополії на суспільні цінності.

 

І перша суспільна цінність це саме відповідальність. За себе. Не лити в казан воду. Хоча дуже хочеться. І система мусить бути така що б вона це не заохочувала.

 

Є така відома бувальщина http://en.wikipedia.org/wiki/Tragedy_of_the_commons


Трагедія "спільної власності"

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Так от цинік. В штатах майже 50% (47% якщо точно) різних підарасів не платять податків ВЗАГАЛІ. Зате справно жеруть з бюджета і серуть в інтернетах що жерти їм дають малувато, обража це їхню людську гідність. Іпав я в рот таке "разом".

Ти маєш повне право .....думати і надіятися.що ти іх в рот.Але сьогодення вперто працює на то,що вони-тебе.І якщо вже повну правду-то не вони тебе.Вони мало що можуть.Просто деякі (в тому числі ті,за яких ти ратуєш) в тісному союзі з тими яких ти ненавидиш ) таким чином вирішують більш глобальні справи ніж ти чи я навіть уявляємо.Бо стрижуть тебе і мене не тільки зліва але справа.різниця в тому,що я то розумію (в силу віку і від того досвіду) і стоїстично сприймаю, а ти прагнеш борсатися,шкодячи свому здоров"ю і в кінці кінців будеш стояти там же де я......Але як організм потребує "боротьби" то з Богом.не ти перший не ти останній ломишся у "відкриті "двері. B-)

Link to comment
Share on other sites

Я не сподіваюсь. Я констатую  очевидний факт що колективний ресурс, він як колгоспний. Кожен тягне що може вкрасти і не квапиться робити внесок. З цієї точки зору націоналізація медицини Обамою нічим не відрізняється від націоналізації землі Сталіним.

 

І економічна реальність дожене редька точно так же як вона догнала комнезами початку минулого сторіччя.

 

Я тобі вже пояснював, але мені не ліньки повторити. Мілленіалс і бебі-бумерів по числу приблизно однаково. Медіанний дохід мілленіалс менше $30,000 на рік. Як ти з них заплатиш $90,000 на рік у видатках бебі-бумерів? А ніяк. 

 

Просто бебі-бумерам почнуть казати щось на зразок: "у вашому віці ну його нахєр лікувати цю пухлину, ви всеодно скоро помрете від інших причин".

Link to comment
Share on other sites

Вибач цинік, але нема у тебе монополії на суспільні цінності.

 

І перша суспільна цінність це саме відповідальність. За себе. Не лити в казан воду. Хоча дуже хочеться. І система мусить бути така що б вона це не заохочувала.

 

Є така відома бувальщина http://en.wikipedia.org/wiki/Tragedy_of_the_commons

Трагедія "спільної власності"

Боже борони .щоб я .мала комашка,вважада себе монополістом чи ще якимсь  "титаном"......ти не гарячись.Я повністю з тобою згідний у відповідальності.Але то........мрія,міраж,ідеалізм.Це так ,ЯК МАЛО Б БУТИ.Мало.але ніколи не є.Ніколи.Бо ми люди,тварини по суті .які ніколи не будуть діяти по лекалах теоретиків-філософів.Життя ніколи не підпорядковується ідеальній програмі.В більшості випадків( майже всіх) воно дає можливість проявити себе саме не ідеалістам.а цинічним прагматикам.А тим таке поняття як відповідальність просто не властива.Вони ж циніки і вчених трактатів не читають.ІМНО звичайно.не думайщо моя балачка претендує на істину. :fp1::)

Link to comment
Share on other sites

Я не сподіваюсь. Я констатую  очевидний факт що колективний ресурс, він як колгоспний. Кожен тягне що може вкрасти і не квапиться робити внесок. З цієї точки зору націоналізація медицини Обамою нічим не відрізняється від націоналізації землі Сталіним.

 

І економічна реальність дожене редька точно так же як вона догнала комнезами початку минулого сторіччя.

 

Я тобі вже пояснював, але мені не ліньки повторити. Мілленіалс і бебі-бумерів по числу приблизно однаково. Медіанний дохід мілленіалс менше $30,000 на рік. Як ти з них заплатиш $90,000 на рік у видатках бебі-бумерів? А ніяк. 

 

Просто бебі-бумерам почнуть казати щось на зразок: "у вашому віці ну його нахєр лікувати цю пухлину, ви всеодно скоро помрете від інших причин".

 

Все буде набагато прозаїчніше.Дуже повільно (щоб не збудити манюпаса) загальний рівень споживання,життя і всього що за цим слідує буде понижуватися до такого рівня.коли встановиться тимчасовий баланс між заробленим і витраченим.Це не на одне десятиліття.але так буде і вже іде.......Це так як пхати гілку в тіло.якщо зразу на всю довжину-то болить і є спротив.а якщо по мікрону в день,то тіло рубцюється навкого рани і голка ВРОСТАЄв організм і потім тілові здається ,що так і було.....Ми нізто не знаємо куди то виведе (апокаліптичних картин сприйняття світу за кожне столітття було декілька.але ....людство живе і розвивається.Не по прямій евкліда,а швидше лобачевського ;)  Ми вже пройшли аткий етап (на мою думку) на час між кінцем Риму і епохою відродження (темні віки).Це звичайно грубе порівняння і не тотожне,але сама тенденція ЗАГАЛЬНОГО світового (як на той час) упадку нагадує мені сьогодення .І якщо ми не будемо мати якогось кардинального прориву в технологіях,що нівелюють ці диспропорції і в робочій силі  і в можливостях людини і т.д то нас чекає такіж "темні віки"....Знову вони темні будуть з погляду на теперішній час.але для живучих в них,вони будуть абсолютно нормальні і прогресивні. :DЛюдвька психіка і не таке пояснювала B-)

Link to comment
Share on other sites

Це ні я ні ти точно не знаємо. Більше того Ненсі Пелозі з Ріком Санторумом в абсолютно аналогічних непонятках. Що можна костатувати твердо так це те що Обама своїми діями країну ушкодив. Економіка стала слабшою, люди стали бідніше а світ став набагато більш небезпечним місцем ніж раніше. Експеримент з "великим урядом" вкотре провалився 

P.S. Навіть якщо визнати твою аналогію сучасної Америки з пізньою Римською Імперією то Обама далеко не Діоклетіан а хіба Флавіус Юджініус.

Link to comment
Share on other sites

Це ні я ні ти точно не знаємо. Більше того Ненсі Пелозі з Ріком Санторумом в абсолютно аналогічних непонятках. Що можна костатувати твердо так це те що Обама своїми діями країну ушкодив. Економіка стала слабшою, люди стали бідніше а світ став набагато більш небезпечним місцем ніж раніше. Експеримент з "великим урядом" вкотре провалився 

P.S. Навіть якщо визнати твою аналогію сучасної Америки з пізньою Римською Імперією то Обама далеко не Діоклетіан а хіба Флавіус Юджініус.

 

 

 

 

Я не говорю про упадок Риму.а про часи між зено і відродженням(власне про західну частину).темні віки і різке відкочення всього суспільства на рівень барбарства майже у всіх галузях суспільного життя.так само ми матимемо (не в США) а у всьому західному світі.сучасні нації того контигенту просто вироджуються.втрачають пасіонарність,тому приречені або на послідовний повільний упадок до певного рівноважного рівня.або на захоплення їх,асиміляцію,поглинення новими "варварами".які влиють в старі міхи свіжої крові і здетонують запал нового розвитку.Я так то бачу і тому спокійно вприймаю всю ту "дрібну" шарпанину американських соціальних консерваторів.мракобісів біблейного поясу,ліваків з гетто і прінстонів,зажрату аристократію лондонського сіті і німецьких бюргерів.Щось мусить змінитися,це витає в повітрі (бо технологічно ми нічого нового не дістали від часу переробки нафти і створення двигуна внутрішнього згоряння( всяка інформатична революція не в рахунок,в силу обмеження людського сприйняття).Людство доходить до межі можливості продати то що виробляє з прибутком.а не втратою.Тому ми маємо один шлях-зменшити виробництво,а отже і повільно деградувати в тому,до рівня рівноваги між попитом і пропозицією.не в області впливу на свідомість і ніштяки для віртуального задоволення.а приземистих-їди.одягу і предметів першої необхідності.ІМНО

 

Змінено користувачем cynic
Link to comment
Share on other sites

7 пройобів адміністрації Абамки щодо безпеки нації:http://www.ijreview.com/2014/10/184796-10-times-obama-administration-overlooked-major-intelligence-concerns-costing-us/

Ну и источник...

Не удивительно теперь ваша отношение к Обаме :)

Link to comment
Share on other sites

(Reuters) - The number of Americans filing new claims for unemployment benefits fell last week to nearly its lowest level since before the 2007-09 recession, a sign of growing steam in the U.S. labor market.

 

Initial claims for state unemployment benefits dropped 1,000 to a seasonally adjusted 287,000 in the week ended Oct. 4, the Labor Department said on Thursday.

 

The data adds to the view that some strength is building in the U.S. economy.

 

"The labor market is entering into a potential boom," said Joseph LaVorgna, chief U.S economist at Deutsche Bank in New York.

http://www.reuters.com/article/2014/10/09/us-usa-economy-idUSKCN0HY19T20141009

;o

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...