Перейти до змісту

А кому Порох продав свій бізнес?


Гість Хома

Recommended Posts

Шановні, підкажіть, бо я щось ніяк не можу знайти цю інфу.

Это секретная информация :)))

Да куй он его кому продаст, может левая сделка быть, но бабло всё равно в его кармане оседать будет

Link to comment
Share on other sites

Это секретная информация :)))

Да куй он его кому продаст, может левая сделка быть, но бабло всё равно в его кармане оседать будет

да если б хотел продать рошен бы с удовольствием купили мировые производители первого эшелона...

Link to comment
Share on other sites

Жди, косяки еще вылазят, хотя версия 8.02

я в эпле не ахти, вот и спрашиваю.. в винде - косяки- обычное дело, а эплы всегда хвастались совершенством..

Link to comment
Share on other sites

да если б хотел продать рошен бы с удовольствием купили мировые производители первого эшелона...

Да я о том же... фактически закон нарушает, и под присягой соврал!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

я в эпле не ахти, вот и спрашиваю.. в винде - косяки- обычное дело, а эплы всегда хвастались совершенством..

Косяков как в винде нету :)), сафари глюкает иногда, а остальное вроде нормуль

Link to comment
Share on other sites

ПРОДАВАТЬ БИЗНЕС?!! Вы с ума все сошли....  а с чего Петр Ляксеич будет в ростовах-липецках жить? :fp1:

 

вологде и колыме  :nose3:

 

щяс Славег просньоцца и присоединицца по липецкому вопросу 

Змінено користувачем ЦеDzip
Link to comment
Share on other sites

Фома шото задумал...

:nose3:

вчера он троллил юльков, сегодня - день педротов.. но напрасный труд - они тут не появятся, им сплетни про юльку гораздо ближе..

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Лише дью ділідженс "Сандори" при купівлі її "Пепсіко" зайняв більше року. Приблизно одного рівня угоди з продажем "Рошен". І це в спокійний час, без воєн.

Вірно, вірно. А у військовий час голова держави повинен був би продати свій бізнес навіть задешево та якнайшвидше, а гроші спрямувати в армію.  Або, якщо зумисно чиняться перешкоди продажу, закрити підприєства, щоб хоча б не платити податки у ворожу скарбницю, бо за ці податки ворог купує і виробляє зброю, із якої вбиває його співгромадян.

Link to comment
Share on other sites

А у військовий час голова держави повинен був би продати свій бізнес навіть задешево та якнайшвидше, а гроші спрямувати в армію.

 

Це звісно засновано на власному досвіді. Ви продали бізнес, квартиру і машину і віддали гроші на АТО. Ви молодець, ні ви просто ГЕРОЙ! :tu:

Link to comment
Share on other sites

Це звісно засновано на власному досвіді. Ви продали бізнес, квартиру і машину і віддали гроші на АТО. Ви молодець, ні ви просто ГЕРОЙ! :tu:

Я не Президент із многомільярдними статками, які геть не потрібні йому для виконання службових обов'язків. А Ви брехло і демагог, причому затятий.

Link to comment
Share on other sites

Я не Президент із многомільярдними статками, які геть не потрібні йому для виконання службових обов'язків. А Ви брехло і демагог, причому затятий.

 

В сусідній гілці ви заявили що на фронт не підете бо в тилу незамінні, зате інші мають йти. Тут виявляється що ви державі чомусь нічого віддавати не повинні, а от інші чомусь мають. В сусідній знову ж таки ви пропонуєте забрати все у олігархів, і вирішувати хто олігархи мабуть повинні такі як ви. Чудова позиція. Когось ви мені нагадуєте. Він також хотів усе забрати і поділити, а воювати не хотів оскільки тяжко поранений при операції...

Link to comment
Share on other sites

В сусідній гілці ви заявили що на фронт не підете бо в тилу незамінні, зате інші мають йти. Тут виявляється що ви державі чомусь нічого віддавати не повинні, а от інші чомусь мають. В сусідній знову ж таки ви пропонуєте забрати все у олігархів, і вирішувати хто олігархи мабуть повинні такі як ви. Чудова позиція. Когось ви мені нагадуєте. Він також хотів усе забрати і поділити, а воювати не хотів оскільки тяжко поранений при операції...

Я старий, під призов не попадаю. Але на ворогів держави в мене сили досить, як на озброєних, так і на занадто балакучих....

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...