Перейти до змісту

Пропозиція


ovendd

Recommended Posts

А можна відкрити гілку по кожній політсилі, яка йде у парламент і писати там плюси і мінуси про неї?

Було б цікаво посперечатися з захисниками радикальної партіїї, любителями БПП. А може тут тусується хтось з приверженців Опозиційного блоку?

Знайдуться сміливі позахищати тих, кому вирішили довірити своє майбутнє, чи  вся хоробрість закінчується на обливанні брудом? Не вірю, що всі тут протипсіхи.

Link to comment
Share on other sites

Я не зовсім це мала на увазі.

Прихильник Гриценка, чи Яценюка пише про цю партію і захищає її позицію. А всі хто хоче опонує.

Думаєте ні в кого  не вистачить сміливості?

Link to comment
Share on other sites

А можна відкрити гілку по кожній політсилі, яка йде у парламент і писати там плюси і мінуси про неї?

Було б цікаво посперечатися з захисниками радикальної партіїї, любителями БПП. А може тут тусується хтось з приверженців Опозиційного блоку?

Знайдуться сміливі позахищати тих, кому вирішили довірити своє майбутнє, чи  вся хоробрість закінчується на обливанні брудом? Не вірю, що всі тут протипсіхи.

 

:love:  [A]

Link to comment
Share on other sites

Зрозуміло. Є юльки і всі інші. 

І, на жаль, всі інші, бояться відкрити свою позицію і побути в ролі юльків.

Сцикуни і балаболи.

:russian:

Змінено користувачем ovendd
Link to comment
Share on other sites

Бути противсіхом це єдиний розумний вибір в вчорашніх та сьогоднішніх умовах поки в Україні немає ні ідеологій ні політики, а тільки трюки щоб пробитися поближче до корита. Нажаль, покищо кінця цьому невидно.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Бути противсіхом це єдиний розумний вибір

 

Для вас не буде дуже страшно дізнатися, що противсіхи ЗАВЖДИ ллють воду на млин януковича енд компані?

Чи ви так не вважаєте?

Link to comment
Share on other sites

Зрозуміло. Є юльки і всі інші. 

І, на жаль, всі інші, бояться відкрити свою позицію і побути в ролі юльків.

Сцикуни і балаболи.

:russian:

Овен, Вы же никогда не опускались до оскорблений, что произошло? тлетворное влияние среды инетобщения, что Вы их словами заговорили? в чем проблема - Вы имеете интерес и вопросы, ну откройте ветки, задайте вопросы... или "сцыкунами" легче плюнуть, чем дискуссию замутить? 

Link to comment
Share on other sites

Для вас не буде дуже страшно дізнатися, що противсіхи ЗАВЖДИ ллють воду на млин януковича енд компані?

Чи ви так не вважаєте?

Не вважаю. Противсіхи прагнуть якісних змін, а не вибирають кращий сорт лайна.

Link to comment
Share on other sites

Овен, Вы же никогда не опускались до оскорблений, что произошло? тлетворное влияние среды инетобщения, что Вы их словами заговорили? в чем проблема - Вы имеете интерес и вопросы, ну откройте ветки, задайте вопросы... или "сцыкунами" легче плюнуть, чем дискуссию замутить? 

Почитайте цей форум.

Такого лайна важко уявити. Що не гілка, то смердить. І чомусь майже кожна гілка зводиться до істерики з приводу Тимошенко. Лають не за те, що зробила, а за наміри, які знають краще неї.

Чому такої честі практично не має Грицнко, Порошенко, Яценюк, Клічко? Коли-не-коли хтось скаже про них слово. І то так ліньки.

Так що, це вліяніє саме цього форуму, на жаль. Всі хоробрі когось цькувати. А стати на чийсь захист - так боягузи.

От ви б кого захищали?

Я вам до речі в гілці про Юлю і біблію поставила це питання.

 

 

Противсіхи прагнуть якісних змін, а не вибирають кращий сорт лайна.

Як?

Link to comment
Share on other sites

 

 


Такого лайна важко уявити.
ой бросьте ))))) не лукавьте)))

 

 

 


І чомусь майже кожна гілка зводиться до істерики з приводу Тимошенко.
может надо посмотреть на защищающих/отстаивающих ЮВТ? у них как с риторикой, все интеллигентно, да? ярлыки типа "дрыщ" везде и повсюду не употребляются, не? 

 

критикуют тут всех, просто на критику только т.н. "йульки" заходятся в истерике, ну вот потому веток/сообщений по ЮВТ и заметней)))

 

 

 


Я вам до речі в гілці про Юлю і біблію поставила це питання.
я там ответила 
Link to comment
Share on other sites

 

 


может надо посмотреть на защищающих/отстаивающих ЮВТ? у них как с риторикой, все интеллигентно, да? ярлыки типа "дрыщ" везде и повсюду не употребляются, не? 

 

Ми говорили про мене. А я нікого не ображала, до моменту, коли почали поливати мене. 

І до речі, найсильніші образи, майже завжди говоряться дуже інтелігентно. :pardon:

Link to comment
Share on other sites

Да не читайте вы того Дидуся, я вот его в игнор отправил и сразу истерик меньше стало.

За все моє інтернетне життя я ігнорила тільки одну людину. І тільки за постійний і безмежний флуд.

Думаю, що кожен може сказати цікаву думку. :)

Link to comment
Share on other sites

 

 


Зрозуміло. Є юльки і всі інші.  І, на жаль, всі інші, бояться відкрити свою позицію і побути в ролі юльків. Сцикуни і балаболи.

А так хорошо начиналась веточка :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ми говорили про мене. А я нікого не ображала,

ну смотрите по этой ветке: Вы зашли, щелкнули пальцами "а ну-ка, пипл, сделайте мне мой вечер", а когда никто не кинулся, теряя тапки, выполнять Ваш заказ, Вы спюнули сквозь зубы, наклеив всем ярлыков "сцыкуны", "бабалобы", попутно гордо вознеся себя на пьедестал "есть юльки и есть остальные". это конструктив? кхе, извините, но никак нет :pardon:   

 

 

 

почали поливати мене

еще раз - напор "мы йульки все в белом, а вы тут все хлам" вызывает реакцию вполне предсказуемую. Вы появились эффектно "я не я и никогда не быа йуьком, но вот щаз я да", отчего немалое кол-во ддшников здешних вполне искренне посмеялись. а Ваш дальнейший напор в направлении "кто не с Юлей тот дурак" и вызывает реакцию, для Вас некомфортную, да. тут форум полярный во мнениях, Вы просто отвыкли от такого общения, имхо )))))

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Не вважаю. Противсіхи прагнуть якісних змін, а не вибирають кращий сорт лайна.

Нигилизм, еще никогда ничего не изменял и не создавал. Моя хата с краю, нынче не актуально.

Link to comment
Share on other sites

Почитайте цей форум.

Такого лайна важко уявити. Що не гілка, то смердить. І чомусь майже кожна гілка зводиться до істерики з приводу Тимошенко. Лають не за те, що зробила, а за наміри, які знають краще неї.

Чому такої честі практично не має Грицнко, Порошенко, Яценюк, Клічко? Коли-не-коли хтось скаже про них слово. І то так ліньки.

Так що, це вліяніє саме цього форуму, на жаль. Всі хоробрі когось цькувати. А стати на чийсь захист - так боягузи.

От ви б кого захищали?

Я вам до речі в гілці про Юлю і біблію поставила це питання.

 

 

Як?

Вас болить мамка? не переживайте,вічого про наші "баталії "не знає і навіть якби знала.то мала б десь.В силу нікчемності впливу на її рейтинг (будьте всетакі критичні до рівня популярності нашого ресурсу).А якщо вас болить критика майже всіх сил на форумі в напрямку мамки.то дякуйте її сектантським ботам тут на офрумі.особливо копіпастеру дідусю.вірному паладину олдбою,злому генію похабщинги асмодею і копіпастно-наївно-неофітці Алії.Ось ці чотири фігури (бо решту просто не попадають у кількісний ряд) і викликають такий шквал "помий" на мамку.хоча по суті то має опосередковане відношення власне до Юльки.Бо по суті це дьоргання за "вуса" даних персонажів форуму,їх провокування і  тиснення  "за вим"я".Вже дуже вони виділяються своєю ненатуральною зангажованістю в облизуванні діянь і власне,самої  особи- мамки качанівської.А таке і веде до препарації даних персонажів,що в загалом і приводить до критики самої політичної персони Тимошенко.

Link to comment
Share on other sites

я щитаю, треба оприлюднювати осіб, які підпадають під люстрацію, помічені в корупції або наближені до кланів (ПР і т.д.) такі люди а) не самостійні полиітики; б) не можуть обиратися депутатами; в) свідчать не на користь політсили, що їх включила  списки

 

вода каміть точить, як мовиться. колись один нардеп Лозинський зіпсував репутацію Батьківщини. Фронт змін та Блок ПП зараз за таке ... пропонують нам голосувати, що слів нема

 

країна має знати своїх героїв

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...