Перейти до змісту

Праватбанк таки Прівєтбанк


garri

Recommended Posts

Вже декіька місяців дзвонять двічі десь на тиждень.

І весь час одне й те саме: "хочемо, щоб ви зустрілися з нашим менеджером"

я відмазуюся, футболю їх, але щоразу дзвонить хтось інший і пропонує те саме.

я вихований, але вже терпець зривається.

тим більше, що їм не доходить відразу, нав"язуються нагло

скоро буду посилати прямим текстом

 

хтось ще стикається з таким?

 

Link to comment
Share on other sites

Мене кошмарять вже чотири місяці. Навіть зустрічався з менеджером, симпатюля, а фігурка! Тільки я вже старий кінь.

Після того не залишили в спокої, далі дзвонять. Тупо відбиваю дзвінок із дніпропетровським номером і, здається, тривожать вже менше.

Link to comment
Share on other sites

Є таке, звонять і як фіз. особі і по бузінесу. Розмовляють ввічливо.

 

Це служба розвитку бізнесу, чи як там вона в них зветься, рве дупи, десь ти там в базу потрапив. B-) 

 

Наступний раз, коли подзвонять, попробуй сказати, що найближчі півроку ( рік) тебе це не цікавить. З бази не видалять, але можуть поставити відмітку, щоби півроку чи скільки там не смикали.   

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

То фігня, я коли придбав новий пакет Київстару і на нього почали наярювати із Приватбанка із питанням чи я не знаю якусь налію Миколаївну, яка взяла в них кредит і в них записаний цей номер мобілки. Дзвонили майже півроку в любий час  навідь майже один раз в опівночі. Спочатку я реагував ввічливо, потім почав їх посилати, а потім  почав судом погрожувати, нарешті відстали :)

Link to comment
Share on other sites

То фігня, я коли придбав новий пакет Київстару і на нього почали наярювати із Приватбанка із питанням чи я не знаю якусь налію Миколаївну, яка взяла в них кредит і в них записаний цей номер мобілки. Дзвонили майже півроку в любий час  навідь майже один раз в опівночі. Спочатку я реагував ввічливо, потім почав їх посилати, а потім  почав судом погрожувати, нарешті відстали :)

 

Вам дали номер, який вже раніше використовувався, а потім обслуговування було припинене. Попередній власник, мабуть, був кредитним аферистом, або прогорів.

Link to comment
Share on other sites

а один раз сказать, что нет желания?

что это за мазохизм в переносе звонков?)

 

казав і не раз

потім дзвонить інший менеджер і як ні в чому не бувало заводить стару пісню

Link to comment
Share on other sites

Мене кошмарять вже чотири місяці. Навіть зустрічався з менеджером, симпатюля, а фігурка! Тільки я вже старий кінь.

Після того не залишили в спокої, далі дзвонять. Тупо відбиваю дзвінок із дніпропетровським номером і, здається, тривожать вже менше.

 

задумався

наступного разу скажу, що згідний

але менеджер має бути симпатична дівчина з гарною фігурою

і зустрінемося ми у кав"ярні

якщо підходить, то ок

а ні, то ні B-)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

задумався

наступного разу скажу, що згідний

але менеджер має бути симпатична дівчина з гарною фігурою

і зустрінемося ми у кав"ярні

якщо підходить, то ок

а ні, то ні B-)

 

Учись, студент! :tu:

Link to comment
Share on other sites

Вам дали номер, який вже раніше використовувався, а потім обслуговування було припинене. Попередній власник, мабуть, був кредитним аферистом, або прогорів.

 

таке часто буває

просто номером не користувалися

через деякий час (півроку. здається) його перепродали

людина вставила картку в телефон і почалися дзвінки

згідний, що часто це телефони аферистів

Link to comment
Share on other sites

Учись, студент! :tu:

 

та я таке пережив дуже багато разів

приходить, наприклад, симпатична дівчина і хоче, щоб замовив рекламу у них

і так щебече, очима стріляє

але реклама вперед :D

Link to comment
Share on other sites

Гарри, менеджерам ПБ сверху план спускают вот они и вынуждены названивать...

 

 

у мене негативний досвід співпраці з ПБ ще з 2001-го року

тоді спригнув на Фінанси та кредит до цього часу

задоволений цим банком

Link to comment
Share on other sites

у мене негативний досвід співпраці з ПБ ще з 2001-го року

тоді спригнув на Фінанси та кредит до цього часу

задоволений цим банком

 

А я лучше ПБ так ниче и не нашел, работал и с финиками и с укрэксимом, сейчас еще и в прокредите счет есть, но все основные операции через ПБ, можэ привычка просто..

Link to comment
Share on other sites

неделю назад тоже звонили - тоже хотели предложить для предприятия зп проект предложить. сказал что я из донецка (у меня предприятие пустое на данный момент именно там имеет юридическую регистрацию). они сразу пожелали удачи и "держитесь там"... вот теперь думаю - "держитесь там" - как они меня воспринимали - как "уропа" или как "сепаратора"?  :D

Link to comment
Share on other sites

неделю назад тоже звонили - тоже хотели предложить для предприятия зп проект предложить. сказал что я из донецка (у меня предприятие пустое на данный момент именно там имеет юридическую регистрацию). они сразу пожелали удачи и "держитесь там"... вот теперь думаю - "держитесь там" - как они меня воспринимали - как "уропа" или как "сепаратора"?  :D

як потенційного кидалу :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Мав дуже негативний досвід (в 2001 році), ледь не залишився на вулиці  в трусах, та хер там - без трусів  :D

В принципі, тоді проблему створив не банк, а люди...

 

Після того роками микався по інших банках, якось терпів-терпів їхню технічну допотопність,

та потім плюнув і (десь в 2007 році чи шо) перейшов в Приват. Користуюся дуже багатьома продуктами, віп, голд, бізнес і всьо такоє, загалом задоволений.

 

 

Так от.

Коли телефонує подібний менеджер - я питаю шо саме він мені хоче втюхати, кажу шо я про все це в курсі і прошу його

не приходити особисто, але записати у своєму "журналі" шо таки приходив і всьо-всьо мені повтюхував.

Менеджер щасливий. Я ніби теж :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


Так от. Коли телефонує подібний менеджер - я питаю шо саме він мені хоче втюхати, кажу шо я про все це в курсі і прошу його не приходити особисто, але записати у своєму "журналі" шо таки приходив і всьо-всьо мені повтюхував. Менеджер щасливий. Я ніби теж

 

Ну как бы обычная практика при которой всем хорошо..

Link to comment
Share on other sites

тоже мне проблема, они всегда спрашивают, удобно ли вам сейчас говорить, я отвечаю-нет, следующий звонок завтра тоже самое, больше чем на 3 дня у них терпения не хватало ни разу

Link to comment
Share on other sites

кстати на предложение отметить, что я прослушал их бред, не ведутся

все хотят чтобы их менеджер ко мне пришел, я даже знаю эту тетку, она в 50 метрах от меня в банке сидит,

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...