Перейти до змісту

Борислав Береза, вітаємо!


Recommended Posts

Бляйхери-капітельмани - то все таке. B-)

 

Не бачу жодної проблеми, якщо замість старого стукача Яворівсього виберуть якогось там бляйхера.  :weep:   

 

От ти скажи. Ти всерйоз цікавишся політикою, чи тільки так, подурачитися ?

А ти ніколи не думав , що було б, якби всі 450 депутатів були б такими як Бляхер?

І якби це було б в 1990 році? То не було б кому і Декларацію про суверенітет приймати, чого добилися такі депутати як Яворівський.

Була б більшість Бляхерів - то в нас би й досі був би СРСР. Бо бляхери, насправді, Україну люто ненавидять, тільки через обставини іноді їм доводиться перелицьовуватись.

 

Звичайно ж, серед євреїв теж є нормальні люди і їх немало. Однак бляхер - точно до них не належить.

Link to comment
Share on other sites

О, порося! ;))))

 

Остерігайся виборів, бо як БПП набере багато % - то тебе пустять на шашлик, бо буде великий банкет, саме розумієш ;))

Який хамуватий юльок?...........та в секті вони всі такі-підлі.хамуваті хлопчики з дідусями.Або мозок не розвинувся.або вде маразм.

Link to comment
Share on other sites

Який хамуватий юльок?...........та в секті вони всі такі-підлі.хамуваті хлопчики з дідусями.Або мозок не розвинувся.або вде маразм.

 

 

Розумієш, звідки пішло слово "порося". RIG - це що таке? От побачивши тут вперше форумчанина з цим ніком і почитавши його коментарі, я зразу йому повідомив, що в нього нік якийсь дивний і не правильний. Я йому запропонував помініти його нік на PIG (свиня). Але в нього поведінка на форумі якась явно дитяча. Ну то я його й став називати поросям. Ну й ще - його політична прихильність до політ.сили чинного Президента .

 

Тобто порося - воно і є порося ))))))

Link to comment
Share on other sites

Слухай, кацап'ятко, ти мову українську довго вчило?

 Взагалі то я з нею народився. Але до мого 9-тиліття мої батьки жили в передмісті. І переїхавши до Києва ( в 2 класі), я російською навіть не вмів розмовляти, школа була українська і я був дуже здивований, що абсолютна більшість олнокласників чомусь російськомовні, хоча вчителі говорять тільки українською і навчання суто українською ( навіть фізкультура).

 

Нормально спілкуватись російською я навчився десь у віці 10 років.

 

Але тут, на цьому форумі, для мене стало відкриттям, що тих хто не толерує євреїв, які носять сережки у вухах, автоматом записують в кацапи.

Link to comment
Share on other sites

:fp1:  Береза - это и есть реальный Ярош,  а рядом какой-то двойник!

Верно подмечено,

у Березы и фактура и язык подвешен

и кредо практически абсолютно соответствуют образу "Яроша, лидера правосеков" :pleasant:

 

А сам Ярош просто скромный, реально воюющий казак, но то уже другая история  B-)

Змінено користувачем DiM
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 Взагалі то я з нею народився. Але до мого 9-тиліття мої батьки жили в передмісті. І переїхавши до Києва ( в 2 класі), я російською навіть не вмів розмовляти, школа була українська і я був дуже здивований, що абсолютна більшість олнокласників чомусь російськомовні, хоча вчителі говорять тільки українською і навчання суто українською ( навіть фізкультура).

 

Нормально спілкуватись російською я навчився десь у віці 10 років.

 

Але тут, на цьому форумі, для мене стало відкриттям, що тих хто не толерує євреїв, які носять сережки у вухах, автоматом записують в кацапи.

Ааа так ты жлоб оказывается. А чего тогда  ник взял такой? Понаехало тут.....  :D

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Верно подмечено,

у Березы и фактура и язык подвешен

и кредо практически абсолютно соответствуют образу "Яроша, лидера правосеков" :pleasant:

 

А сам Ярош просто скромный, реально воюющий казак, но то уже другая история  B-)

Та да, и появился Береза "из ниоткуда" 1 марта...

 

Народ, Береза и Ярош - это две большие разницы...

Link to comment
Share on other sites

А ти ніколи не думав , що було б, якби всі 450 депутатів були б такими як Бляхер?

Super!

І реальну незалежність би дістали, та й Чорновіл, Гонгадзе, ...  працювали би й дотепер.

Link to comment
Share on other sites

Ааа так ты жлоб оказывается. А чего тогда  ник взял такой? Понаехало тут.....  :D

 

А ти сам хто? "Каггенной кієвлянін?"  Може з Подолу? твої предки всю дорогу були завсігдатаями в синагозі на Щекавицькій? Бабло там отримували? А своїм друзям і знайомим розказували,  що там бідним євреям бабла не дають, а тільки харчові продукти. ( Щоб не з"являлося заздрісників)

 

Знаю я прекрасно вашу породу, знаю я вас, хамове коліно. Слава богу, мої всі предки з південних районів Київщини, вони всі були селяни, тому в мене чиста кров, на відміну від таких "каггенних кієвлян" як ти. У вас у всіх алергія на все підряд, у вас гнила генетика, у багатьох з вас після 50 років починаються психічні розлади, а далі - онкологія.

 

Але я ж кажу, - вас, малань пагану, я добре знаю з дитинства. З одного боку така собі мєлклтравчатість, а з другогобоку -  завжди презирливе ставлення до українців.  Українців ви завжди називали "жлоби", "івани". В той же час, всі ваші Жені, Раї, Адіки, Ріти і т.д. завжди намагались вступити в шлюб з українцями, щоб обновити свою гнилу кров.

СУдячи з твоєї репліки ти типовий представник того самого хамового коліна. НІмці тоді на Сирці явно недопрацювали

 

@Київський хлопець

 

Попередження від модератора Dr.Amber. Причина: 4.3 Ксенофобія, антисемітизм (200). Розділ: Борислав Береза, вітаємо!.

Отримано від модератора штрафних балів: 200. -- Обмеження діє до 10 лис 2014 00:25

Можливість дописувати на форумі відключено на 20 дні(в)

Акаунт заблоковано на 2 дні(в)

 

Ксенофобія і антисемітизм, расизм, нацизм та інші людиноненависницькі прояви.

Змінено користувачем Dr.Amber
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Десь приблизно так святкували весіля Бляхера - Бєрьози:

 

Моё желанье - только петь и распевать бы.

Да, ой-да-мама-перва-цуца-перва-ца!

Вот вам история одна еврейской свадьбы.

Да, ой-да-мама-перва-цуца-перва-ца!

Сам я видел, как плясали гости жарко,

Да, ой-да-мама-перва-цуца-перва-ца!

Раввин с невестой, вместе с ними и кухарка.

Да, ой-да-мама-перва-цуца-перва-ца!

 

Молодые сидят рядом,

Скачут гости целым стадом,

А мамаша вертит задом,

Ой! Свадьба весело идёт!

А жених сидит как идиот.

 

И так всю ночь, пока не занялася зорька,

Да, ой-да-мама-перва-цуца-перва-ца!

То жениху кричали, то невесте: "Горько!"

Да, ой-да-мама-перва-цуца-перва-ца!

Кричат раз "горько", значит надо целоваться.

Да, ой-да-мама-перва-цуца-перва-ца!

И гости стали потихоньку расползаться,

Да, ой-да-мама-перва-цуца-перва-ца!

 

Молодые сидят рядом,

Скачут гости целым стадом,

А мамаша вертит задом,

Ой! Свадьба весело идёт!

А жених сидит как идиот.

Link to comment
Share on other sites

Це ж треба, з афериста Бляхера ліплять кумира ;))))) :lol2:

У тебя Кадыров кумир?

  :gigi:

 

Это тебя даги оттрахали? Попку зашил? Рюсский, попа узький, а у чечен толстый. НЕ плачь хлопчик, мажь вазелином.

Змінено користувачем Papua
Link to comment
Share on other sites

У тебя Кадыров кумир?

  :gigi:

 

Это тебя даги оттрахали? Попку зашил? Рюсский, попа узький, а у чечен толстый. НЕ плачь хлопчик, мажь вазелином.

Що с тобою? Гарячка? БІла? Який Кадиров? Причому тут Кадиров? Що ти морозиш ???????

 

Я не зациклений на кумирах. Але Бляхер-Бєрьоза не має ніякого відношення до заслуг тих солдатів, що воювали й воюють зараз в зоні АТО.

 

Бляхер за нормальною жидівською звичкою - голова пресс-служби.

Якби він хоч був нормальною людиною. А то ж хитрий лукавий жидяра, єдина його задача в політиці - це окозамилювання і нав"язлива русифікація.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...