Перейти до змісту

По всіх ознаках республіканці завтра беруть Сенат


outsider

Recommended Posts

А, забув ще одну фішку демів. Кожній жінці - по безкоштовному гандону. Що може бути важливіше для жінки.

 

Все то херня аутсайдере (для нас з тобою).Я за репів в сенаті,бо основне що можливо накінець сенатори нагнуть обаму з його умиротворенням і нагнуть дати і зброю і забезпечення і радників для нас тут. А в США-буде така сама тямогатанина ще два роки.

Link to comment
Share on other sites

Все то херня аутсайдере (для нас з тобою).Я за репів в сенаті,бо основне що можливо накінець сенатори нагнуть обаму з його умиротворенням і нагнуть дати і зброю і забезпечення і радників для нас тут. А в США-буде така сама тямогатанина ще два роки.

 

Ще недавно ти казав що всі розумні люди за демів. Це не по злобі, але через гонитву за міражем безкоштовної медицини безвозвратно просрано вісім років і вісім трильйонів боргу. Спадщина Обами.

Link to comment
Share on other sites

Ще недавно ти казав що всі розумні люди за демів. Це не по злобі, але через гонитву за міражем безкоштовної медицини безвозвратно просрано вісім років і вісім трильйонів боргу. Спадщина Обами.

Це не міраж,це в твоїй уяві проповідники репів зліпили такий образ.НІХТО НІКОЛИ не говорив про безкоштовну медицину.Говорилося про ОБЕЗПЕЧЕННЯ медициною КОЖНОГО.Тобто накінець в голос було сказано,що ця галузь людської життєдіяльності досягла рівня коли індивід(кожний) не може обезпечити себе сам всім по охороні здоров"я і що це прерогатива ВСЬОГО суспільства.Колективна.як оборона держави чи базове навчання молодого покоління............за демів я був і є.але лише в певних випадках.так як і за репів.на даному етапі-наступні два роки.я за контроль сенату за репами.з цинічного мотиву-може яструби таки прижмуть "договорника"і таки дадуть нам зброю.інструкторів і підштовхнуть у наших наших яструбів до дії і зламу "миротворців у нашому уряді (включаючи пецю).тобто пошлють стару шлюху(європу) нах і пеереключаться виключно на штати.Як поляки і свій час.Бо зараз у нас знову спроба сидіти на двохї стільцях.тільки не Схід-Захід.а європа-сша.Пора то кінчати.і то в сторону сша.

Link to comment
Share on other sites

Ех цинік, це ніколи не було дискусією про доступ до медицини. Дискусія про те хто знає краще що тобі робити з власним життям Барак Хусейнович з 1600 Пенсильванія Авеню чи ти сам.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ех цинік, це ніколи не було дискусією про доступ до медицини. Дискусія про те хто знає краще що тобі робити з власним життям Барак Хусейнович з 1600 Пенсильванія Авеню чи ти сам.

Ніхто навіть обама про евтаназію нічого не говорили.А здоров"я нації-це в першу чергу здоров"я країни.так як і оборона. (про що в Україні держава і її керманичі.та і народ забули або не знали.тепер гірком досвідом наздоганяють втрачені роки)......Доступ до медицини був закритий власне не для бідних чи багатих.навіть не для вищого середнього класу.а для  мільйонів нищого середнього чи просто тяжкопрацюючих людей у сервісі чи інших низькооплачувальних роботах.бідні мали і мають медікейд.Ті (вищесказані) або не вписувалися в критерії медікейду.або витрати на медицину переводили іх збереження у пук.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ніхто навіть обама про евтаназію нічого не говорили.А здоров"я нації-це в першу чергу здоров"я країни.так як і оборона. (про що в Україні держава і її керманичі.та і народ забули або не знали.тепер гірком досвідом наздоганяють втрачені роки)......Доступ до медицини був закритий власне не для бідних чи багатих.навіть не для вищого середнього класу.а для  мільйонів нищого середнього чи просто тяжкопрацюючих людей у сервісі чи інших низькооплачувальних роботах.бідні мали і мають медікейд.Ті (вищесказані) або не вписувалися в критерії медікейду.або витрати на медицину переводили іх збереження у пук.

 

Тому стало дорожче і гірше. Зате Обама бля каре. Я свої дедактібл бачу. Так що не нагнітай.

Link to comment
Share on other sites

Смеяться над чужим несчастьем - просто гадко и бесчеловечно. Никто не знает, что кого ожидает... Это все равно, что посмеяться... над раковым больным после облучения или химим. 

"Картинок" всяких уйма, зачем глумиться над этим?

Мне Ющенко безразличен, но это вообще - бесчеловечно.

Link to comment
Share on other sites

Смеяться над чужим несчастьем - просто гадко и бесчеловечно. Никто не знает, что кого ожидает... Это все равно, что посмеяться... над раковым больным после облучения или химим. 

"Картинок" всяких уйма, зачем глумиться над этим?

Мне Ющенко безразличен, но это вообще - бесчеловечно.

ну так и начни с аутсидера, он начал хуйню постить! 

 

Или когда по ипальнику ответку получили....

 

А НАС ЗА ШО?  :consul:

Змінено користувачем DiDUS
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...