Перейти до змісту

Респи отримали більшість в Сенаті США!


YUGRED

Recommended Posts

По-моєму це не екзіт-поли а передвиборна соціологія. В принципі вірно, але деми завжди знаходять зайвих 2-3% прямо в день голосування. Трохи мутять, трохи фальсифікують, трохи всяческіх дибілів насильно приганяють на дільниці. Святкувати одним словом рано.

Link to comment
Share on other sites

Да потерпи ти, неспокійний. За пару годин все буде ясно. Вплинути вже практично ні на що не можливо. Якщо хочеш екзіт-пол з одної особи. То я голосував за респів. В Техасі.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Формально люди без партійної аффіліації. Якщо ти про сенат - то нинішні голосують завжди разом з демократами і входять в фракцію демократичної партії.

 

тушки, мля  :Ganba:  :D

Link to comment
Share on other sites

Не обов`язково. Достатньо часто це люди які не змогли виграти партійні праймеріз але змогли виграти загальні вибори. А вибір фракцій в сенаті не те що б дуже великий :)

Link to comment
Share on other sites

Не обов`язково. Достатньо часто це люди які не змогли виграти партійні праймеріз але змогли виграти загальні вибори. А вибір фракцій в сенаті не те що б дуже великий :)

 

Це дуже багато каже про керманичів партій :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Все. Обама просрав. Президентство яке починалося з великих надій закінчується великою ганьбою. Шкода що перший чорний президент виявився такий недолугий.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Все. Обама просрав. Президентство яке починалося з великих надій закінчується великою ганьбою. Шкода що перший чорний президент виявився такий недолугий.

 

А я не сумнівався, що так буде B-)

 

Белый дом называется Белым не из-за цвета стен (с) House M.D. :gigi:

Link to comment
Share on other sites

А я не сумнівався, що так буде B-)

 

Белый дом называется Белым не из-за цвета стен (с) House M.D. :gigi:

 

Знаєш, на нього були великі сподівання. Америка давно була вагітна чорним президентом. Просто що б залікувати рани історичних несправедливстей. Дуже шкода що він виявися редчайшим самозакоханим мудаком. Така моя епітафія.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...