Перейти до змісту

Прокурор Києва боїться, що "Айдар" влаштує військовий переворот


злой

Recommended Posts

 

П'ятниця, 07 листопада 2014, 18:21

 
 
 

Версія для друку Коментарі21

 

Прокурор Києва Сергій Юлдашев вважає батальйон "Айдар" внутрішньою загрозою.

Про це на своїй сторінці у Facebook написала керівник прес-служби столичної прокуратури Олена Яхно.

"Одна річ, коли вони на Сході боронять нашу державу. Інша – коли вони їдуть у міста зі зброєю. Зокрема, у столицю. Навіть більше, я вважаю, це внутрішньою загрозою. Погодьтесь, вони ж не прогнозовані. Можуть навіть військовий переворот вчинити", – процитувала вона слова Юлдашева.

У коментарях до цього поста Яхно уточнила, що її начальник заявив це під час координаційної заяви силовиків.

"Мова зайшла про захоплення айдарівцями вертолітного майданчика. Шеф висказав таку думку", – написала вона.

Як відомо, про захоплення бійцями "Айдару" вертолітного майданчику Януковича у Києві стало відомо на початку тижня. Бійці вимагали повернути це майно державі.

 

Я двумя руками ЗА... Я ЗА переворот.... НАДОЕЛО

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я ЗА  уничтожение юлдашевых и балбашевых.... Вроде подписан закон в ВР - что все прокурорские нах? Подписен Порошенко, я смотрел в прямом эфире.....   Юлдашеву место его показать, Айдар покажет

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Или Юлдашев или Яхно остается после этого........ Но каких разъединить..... Быстро введите миорелоксанты или пристрелите двоих к ебеням

Link to comment
Share on other sites

Я уже писал тут сегодня, что если, не дай бог, случится еще один проёб кэрманычив вроде Илловайского, то все это закончится заварухой в Киеве. И мало не покажется никому

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Шо характерно, пока разнообразные чинуши-плохиши воруют на пожаре, вместо того чтобы печься денно и нощно об интересах страны, айдаровцы, наоборот, радеют за государство 

 

В комментариях к этому посту Яхно уточнила, что ее начальник заявил это во время координационного заявления силовиков. "Речь зашла о захвате айдаривцами вертолетной площадки. Шеф высказал такое мнение", - написала она. О захвате бойцами "Айдара" вертолетной площадки Януковича в Киеве стало известно в начале недели. Бойцы требовали вернуть это имущество государству.

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Чому лише "Айдар"? Усiм добробатам підніматися вже пора. Значна частина ЗСУ обов'язково підтримає. Не вийшло в лютому, мусить вийти в листопаді. Слава нації!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Попередні посади:

З вересня 2001 року розпочав трудову діяльність в органах прокуратури на посаді старшого слідчого прокуратури м.Алушти АР Крим.

З грудня 2004 року працював помічником прокурора м.Ялти АР Крим.

З березня 2005 року — заступник прокурора міста Марганця Дніпропетровської області.

З червня 2005 по вересень 2007 року — прокурор міста Марганця Дніпропетровської області.

З серпня 2007 по грудень 2010 року — прокурор Самарського району м.Дніпропетровська Дніпропетровської області.

З грудня 2010 по листопад 2011 року — прокурор Жовтневого району м.Дніпропетровська Дніпропетровської області. 

З листопада 2011 по липень 2013 року — працював начальником управління нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією прокуратури Дніпропетровської області. 

24.06.2013 Сергій Юлдашев був призначений заступником прокурора Луганської області, а в березні 2014-го, вже за Махніцького, - очільником Дніпровської районної прокуратури м.Києва.

 

Сергія Юлдашева пов’язують з нардепом-регіоналом Іваном Ступаком, екс-заступником голови Дніпропетровської ОДА із взаємодії з правоохоронними органами (dniprograd.org/ua/news/politics/15315). 

 

Цікаві факти:

В 2009 році –  Юлдашев брав участь в тупій крадіжці коштів з заарештованих за підставною справою рахунків підприємств: cripo.com.ua/print.php?sect_id=8&aid=96525 . В цьому ж 

 

2009-му році засвітився чи то як колектор, чи то як грабіжник, вимагаючи з Дніпропетровського підприємства майже 100 тис.грн сумнівної заборгованості. most-dnepr.info/video/11589.htm 

 

В 2011  році – відкрив кримінальну справу за наклеп на селянина, в якого віджали сільгосптехніку на користь брата судді. (litsa.com.ua/show/a/4293)

 

В декларації за 2011 рік Юлдашев (на той час йому було 33 роки) відверто задекларував новенькі BMW X5 та Huyndai accent (мабуть для дружини) http://golosnoy.com.ua/2013/юлдашев-сергей-алексеевич. Задекларована прокурорська зарплатня (101380 за рік + 8854 матеральної допомоги) явно не дозволяє такі коштовні іграшки. Друзі подарували?

 

Пистуц. ;o  Iстерiти тут вже пізно. Тре різати.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

юлдашевым-хуяшевым и прочей яхне на пятак сотня в базарный день - красная цена.

не жалко эту сволочь.

А Айдар - один.

Змінено користувачем YUGRED
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я хочу посмотреть  на Первое заседание РАДЫ.......... если туда пустят лесика довгового......... Тогда я вступлю  в Айдар......

Если Айдар впустит его в зал заседаний, тогда я буду бухать и не буду писать на форумах

Link to comment
Share on other sites

Я хочу посмотреть  на Первое заседание РАДЫ.......... если туда пустят лесика довгового......... Тогда я вступлю  в Айдар......

Если Айдар впустит его в зал заседаний, тогда я буду бухать и не буду писать на форумах

Не тре бухати, краще навчу стріляти, якщо є потреба.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...