Перейти до змісту

Доній в Шустрого на передачі верещить...


RiG

Recommended Posts

Усю  інфу  з  форуму  виніс.  і про  заводи,  і  про  банки  Порошенківські. Повний  пакет - слово  в  слово.   :rotate: Читає,  видать.

Змінено користувачем shpylka
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ничего не поменялось, на самом деле. Сейчас по чуть-чуть пытаемся ворушить кодло в городе на местном уровне. Интереса что-то менять несмотря на смену фактической власти нет ни у кого.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А Ви хочете заперечити? :)  Богомолець Вам більше подобається?

 

Мені ніхто не подобається, крім цицькатих дівчат. :D

 

Просто цікаво спостерігати за людьми, які пролетіли мимо корита.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Подниму ветку, созданную ушлепком рыгом:

 

«Рошенізація країни» продовжується. Зі святом демократії Вас, пані та панове. Вибороли...

 

Сьогодні вночі пограбували офіс «Останньої Барикади». Грабіжників цікавила інформація. З п'яти комп'ютерів вкрадені два, один із них якраз мій, за яким я особисто працюю. Він дешевенький, старенький, глючить, без блоку живлення не працює, але працюю за ним саме я. Його і взяли.

 

Красти в офісі «Останньої Барикади» нема чого – ані грошей, ані цінностей. Два комп'ютери, які вкрали, можна здати хіба що за гривень 200. Отже, прийшли з двома цілями: 1.Інформація. 2. Попередження.

 

До мене додому вламувалися вже кілька разів. Зокрема, «випадково» – наступної ночі після того, як я на одній із конференцій я говорив про необхідність дострокових президентських виборів, бо з цим президентом на Україну чекає бідність і відсталість.

 

Ну що ж, ще один привіт від влади? Звісно, жодних доказів. Звісно, порохоботи скажуть, ну до чого тут влада? Це ж просто «злочинці»!

Ага, говоріть-говоріть. І паролі від моїх пошт (що були на комп'ютері) теж потрібні «злочинцям», а не спецслужбам, ну да, ну да...

 

«Рошенізація країни» продовжується. Зі святом демократії Вас, пані та панове. Вибороли...

 

ЗЫ. Забыл дать ссылку. Добавляю: http://glavcom.ua/columns/oles_doniy/kritikujete-poroshenka-vas-pograbuyu-420381.html

Змінено користувачем mick
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Называть свой офис "Остання Барикада" и не заботиться об информационной безопасности?! То же шифрование дисков/файлов и резервное копирование данных на облако никто не отменял...

Link to comment
Share on other sites

Мені ніхто не подобається, крім цицькатих дівчат. :D

 

Просто цікаво спостерігати за людьми, які пролетіли мимо корита.

   Як там корито обРиГаний ?  

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

А Ви хочете заперечити? :)  Богомолець Вам більше подобається?

Этому   порохоботу 

 RiG

 

 с ФУПа голый Чебурек больше нравится.   Прежде чем  обзывать людей   нужно о   себе рассказать и своих отсосах у Чебурека .   

Змінено користувачем Юрий с ФУП
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...