Перейти до змісту

А будут ли банить за перманентную истерику?


Kumpel

Recommended Posts

заметьте, я сказал лишь об истеричной атмосфере, которую создают. При этом ни слова про суть истерики.

Но фигуранты тут же раскрыли сутть вопроса. Это подтверждает тезис о том, что истерика идет в комплекте с малоумием...

:gigi:

 

Товариш, вам більше нічого не потрібно говорити! 

Усі вже зрозуміли, що ви тут єдиний розумний. Так би мовити, ексклюзив. Iмпортний товар. В Україні такого не роблять.
 
Тільки не плутай, будь ласка, інтернет-форум зi своєю кухнею. Це там, апріорі, дружина дурніша за чоловіка, та це не обговорюється. А тут  можуть такого розумника й нахуй послати.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

То есть истерика это достойная реакция умного человека на ужас.

Вы ведь все считаете здесь себя неглупыми как минимум, правда?

И наверное часто смеялись либо осуждали тех, кто так реагирует, вместо обдуманных действий...

 

не моя вина, что шибко умные и падлюки почти одно и тоже тут ))

Link to comment
Share on other sites

якщо хтось не розуміє, що зараз країна знаходиться у значно більшій небезпеці, ніж тоді, коли починався другий Майдан, то це прикро.

Тоді ми вибирали вектор розвитку, а зараз Україну деруть на шматки.

Тоді люди піднялися, а зараз що?

Всі вже звикли, мабуть - ну областю більше, областю менше - не збідніємо.

Вам байдуже?

Мені - ні.

Тут у всі набати бити треба, а не шукати якихось панікерів.

так в НАБАТИ й бийте, а ви уламуєтесь в бесіду та волаєте без всякого конструктиву

або як Citizen дуль напхав всім і сидить гордий та красивий

людина могла би якусь слушну думку виказати, та побоюється що лайном обплюють

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Кумпель, так у Пастора & Co есть тайный план, как тогда, когда они выпустили Овоща и

бездарно проебали Крым? По-видимому, просто нам, недалеким, недоступно тайное знание, которым ты 

владеешь  :(

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Так шо, будут банить?  :pleasant:

 

А зачем ?

Собственно, понятна трепетная и извращенная забота о рейтинге бютошоблы.

Но, люди почему-то как-то не хотят получать по голове дома за то , что они украинцы

и разговаривают на украинском языке, а властям все пофигу и по регламенту  ...

Link to comment
Share on other sites

Собственно, понятна трепетная и извращенная забота о рейтинге бютошоблы.

Да какой там рейтинг? Им на внеочередных  выборах в ВР вообще писец будет,

если сосотоятся

Link to comment
Share on other sites

Тю, я с удовольствием вместо перманентной истерики почитаю какую-нибудь сочьную аналитику происходящего от тех же БЮТовцев. Бальзам на душу был бы, а то вон даже Тымчук сегодня не нашел толком, что засунуть в секцию "из хорошего". 

Но пока что кроме предложений о бане и ссылки на компромат о Порохе десятилетней давности, ничего толком найти не могу.

Link to comment
Share on other sites

странные люди, где я вообще говорил о предмете истерики?

Я понимаю что на ворах шапка горит, но мне абсолютно пофиг о чем истерика - о бютошобле, о поросятине, о хуйле или еще о какой зверушке.

Обсуждать нормально нельзя в любом случае...

Link to comment
Share on other sites

странные люди, где я вообще говорил о предмете истерики?

Я понимаю что на ворах шапка горит, но мне абсолютно пофиг о чем истерика - о бютошобле, о поросятине, о хуйле или еще о какой зверушке.

Обсуждать нормально нельзя в любом случае...

 

Ну если пофиг, то и не истери сам

Тебе же там не проломят бошку в германиях тока за то, что ты из Украины ?)

И не придется с манатками бежать неизвестно куда и от кого ?

Отож ... можно потягивая пивко там еще пару месяцев созерцать укрбардак и обсуждать заумные конспирологии, вселенские

процессы, геополитику и что всех и вся слили и продали ...

ну и хер сними ...

Конный пешему не товарищ ©

Link to comment
Share on other sites

Тю, я с удовольствием вместо перманентной истерики почитаю какую-нибудь сочьную аналитику происходящего от тех же БЮТовцев. Бальзам на душу был бы, а то вон даже Тымчук сегодня не нашел толком, что засунуть в секцию "из хорошего". 

Но пока что кроме предложений о бане и ссылки на компромат о Порохе десятилетней давности, ничего толком найти не могу.

 

Ну, чому? У сусідній гілці істеричка ас-мудей збирається якихось міфічних дрищей дустом труїти. За те, що у 10-му році Вагіню на трон не посаділі. Та овоч вкрав те, що уБЮТки вже вважали за своє. 

 

Хiба ж це не сочьна аналiтега? З них ви анiчого iншого не отримаєте.

Link to comment
Share on other sites

Мені теж набридла істерика, але я вважаю, що банити не потрібно, оскільки тоді виникне проблема з критерієм істерики: не можна чітко відмежувати істерику від конструктивної дискусії. Можна просто спілкуватися, не звертаючи уваги на істеричні повідомлення. До речі, на цьому форумі можна занести користувачів в ігнор?

Link to comment
Share on other sites

Ну то ж нема причин до паніки... ну там через місяць будемо прощатися з Тулубом, як зараз з Алєжкою та Дончом, потім мені, блядь, доведеться сестру з ХІРЕ В КПІ переводить, потім до батьків по візі іздить... але недовго, кацапське бидло й до Києва долізе...
Link to comment
Share on other sites

Ну если пофиг, то и не истери сам

Тебе же там не проломят бошку в германиях тока за то, что ты из Украины ?)

И не придется с манатками бежать неизвестно куда и от кого ?

Отож ... можно потягивая пивко там еще пару месяцев созерцать укрбардак и обсуждать заумные конспирологии, вселенские

процессы, геополитику и что всех и вся слили и продали ...

ну и хер сними ...

Конный пешему не товарищ ©

Проломити башку - то кам'яний вік! Зара в моді потрошити живцем та топити!

 

Але хвилюватися нема чого, Джуля так каже...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...