Перейти до змісту

Як внести правки у вікіпедію?


partout

Recommended Posts

Ватна маніпуляція?  :X 

 

З англомовної статті про війну на Донбасі

 

http://en.wikipedia.org/wiki/War_in_Donbass#cite_note-80

 

випливає що відповідно до офіційних урядових джерел, на боці України воювало 50 000 силовиків і з них дезертирувало 20 000 (в прямокутнику праворуч, який читає переважна більшість відвідувачів щоб не читати багато буков у тексті статті).

 

Якщо ж піти по посиланню щодо 20 000 дезертирів то виявляється що мова йде про 20 000 домбаських ментів а не учасників АТО.

 

 

Як запропонувати зміни до статті у вікіпедії, хто знає? 

Link to comment
Share on other sites

я бы вообще предложил бы руководству вики такую страницу заблокировать.

конфликт в разгаре, а циплят нужно считать по осени.

ну и плюс инструмент информвойны.

Link to comment
Share on other sites

Далі. Написано що відповідно до даних українського уряду втрати сепаратистів - 2000 чол. 

 

Йдемо по посиланню і бачимо що мова йде про вбитих російських вояк а не гополченців.  

 

 

Вікіпедія це енциклопедія чи ватний унітаз?  :S

Link to comment
Share on other sites

я бы вообще предложил бы руководству вики такую страницу заблокировать.

конфликт в разгаре, а циплят нужно считать по осени.

ну и плюс инструмент информвойны.

 

+100

 

а де наші інформаційні війська? 

 

Захоче Джо Сміт дізнатися що це за кіпіш навколо України і куди він піде? У вікіпедію звичайно, а там ватні фекалії а не інформація.

Link to comment
Share on other sites

Написано що "according to the experts" кількість гополченців складає 10 000 і посилання на якусь статейку де 2 журналісти пишуть про 10 000 гополченців і 30 000 -ну українську армію, в той же час в статті сили АТО оцінюються в 50 000.

 

 

Коротше моє резюме: статтю писала вата із групи інформаційних військ. Прихований посил: сили АТО набагато більші порівняно з ополчєнієм (роль Росії мінімальна), але ополчєніє розбиває в пух і прах українську армію, половина якої розбіглася нах. Завіса.

 

Моя проблема в тому що це не російськомовна версія а англійська, джерело №1 інформації про війну в Україні :X    

Link to comment
Share on other sites

+100

 

а де наші інформаційні війська? 

 

Захоче Джо Сміт дізнатися що це за кіпіш навколо України і куди він піде? У вікіпедію звичайно, а там ватні фекалії а не інформація.

 

https://www.facebook.com/eugene.dokukin

Link to comment
Share on other sites

Наші інфовійська в жопі, де перебувають постійно.

Виявляється, що навіть в неокупованих частинах лугандонії ДОСІ транслюється лише рос.ТВ і ТВ т.з. ДНР...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...