Перейти до змісту

honey flower

Recommended Posts

:66: минулого тижня  5-й раз... 1,5 години і океан задоволення :rotate:

І всьо, тепер до Різдва ні-ні... :pardon:Як я люблю це діло, то ніхто собі не уявляє!. :shuffle:   Як би не хотілося, але всьо... до Різдва ні в якому разі. Треба потерпіти, та і холодно вже буде... Тай скоко там тої зими, я вас умоляю ;)

Треба буде чекати Паску. От перед Паскою буде вже перший раз.

Другий раз буде десь на прикінці травня, вже ж тепло і можна буде душу одвести...

Потом десь в середині літа ще раз, ну то вже аж саме проситься.

Четвертий раз у серпні.

Ну, і п"ятий, останній, десь так у листопаді. Люблю я це діло вікна мити. Помиєш і дивишся через прозоре скло ---- клааааас.

От!

А ви тож любете вікна мити, як я? :flirt:

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

:66: минулого тижня  5-й раз... 1,5 години і океан задоволення :rotate:

І всьо, тепер до Різдва ні-ні... :pardon:Як я люблю це діло, то ніхто собі не уявляє!. :shuffle:  

Люблю я це діло вікна мити. Помиєш і дивишся через прозоре скло ---- клааааас.

От!

А ви тож любете вікна мити, як я? :flirt:

 

Фуххх... Я ўжо падумаў, што гэта нешта экзатычнае накшталт скокаў з парашутам. :D 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А чимиєш?Миючим порохотягом?

Мию тільки теплою водою, але щоб були ганчірки з мікрофази. А в кінці уксусна есенція на ганчірку і потім сухою. І всьо і ніяких газєт. :nose3:

Link to comment
Share on other sites

У вас пять раз в году , а я раз  в пять лет.... Боюсь высоты... Жене не разрешаю - боюсь смотреть... :)

а я ваще забил

До сантиметра не грязь а больше само отпадет

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

У вас пять раз в году , а я раз  в пять лет.... Боюсь высоты... Жене не разрешаю - боюсь смотреть... :)

 

я не стаю ні на які стільці, просто є такий пристрій з телескопічною ручкою, бо я тож висоту не дуже люблю. :shuffle:

а я ваще забил

До сантиметра не грязь а больше само отпадет

йаридайу :lol2:

Link to comment
Share on other sites

Даже я знаю что такое микрофаза....   Я когда провинюсь, меня заставляют стеклокерамическое покрытие полировать...... не убрав нагар с  поверхности... Не могу найти в продаже силиконового скребка для поверхности.

Link to comment
Share on other sites

Даже я знаю что такое микрофаза....   Я когда провинюсь, меня заставляют стеклокерамическое покрытие полировать...... не убрав нагар с  поверхности... Не могу найти в продаже силиконового скребка для поверхности.

спитайте у Парасі, вона всьо знає ;)

Link to comment
Share on other sites

я користуюсь таким шваброїдом)

зручно!

 

ну щось подібне є і в мене, але для кутків продумано по-іншому і ганчірка затискається, тоді всьо швидше можна зробити, бо в мене 13 вікон.

Link to comment
Share on other sites

я не стаю ні на які стільці, просто є такий пристрій з телескопічною ручкою, бо я тож висоту не дуже люблю. :shuffle:

йаридайу :lol2:

а че ридаю

Хоть какаято компенсация тонкому озоновому слою

Нашару...

Злой, отмазка От надоедлевых помой окна помой окна :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

а че ридаю

Хоть какаято компенсация тонкому озоновому слою

Нашару...

Злой, отмазка От надоедлевых помой окна помой окна :)

Согласен. Излишний ультрафиолет вреден и канцерогенен.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

первый абзац - чиста пра эплю и пост   :crazy:  :excited:

 

срамота! (с) качмар

Я с первых слов  понял подвох..... Хотя если бы в конце не было расшифровки про окна..... мозги бы парил долго.... Респект топикстартеру.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

фу, пятница. термин, выдуманный офисным планктоном. настоящий добытчик работает ровно столько, сколько захочет(при этом семья должна быть накормлена, одета и довольна). а бухать можно и в понедельник, еслишо.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

та в п"ятницю по-повній програмі

з бухлом

а іпаццо треба щодня

так напахиваюсь  на работе, что іпаццо  уже не вспоминаю.... Стар видать стал... Посмотрел  в зеркало  на себя и понял ... я Суперстар :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...