Перейти до змісту

Итак- гнида очкастая представляет налоговые новации...


хозяин

Recommended Posts

А  таких  як  Бойко  не  так  легко  засадити,  бо  швидше  всього  юридично  там  усе  шито-крито.  І  вищі  посадовці  могли  б  щось  зробити  лише  на  межі  закону,  або  поза  чинним  законом.  Але  тоді  відповідальність  як  посадові  особи  вони  повинні  були  б  узяти  на  себе  не  на  словах,  а  на  ділі.  Не  просто  називати  себе  "камікадзе"  і  вигукувати  про  "кулю  в  лоб",  а  насправді  підставити  чоло,  своє!,  звісно.

Стандартная отмазка тех кто хочет не реально бороться с коррупцией а только имитировать эту борьбу.

И Бойко посадить нельзя, и Арбузову деньги его законные отдать нужно, да и на Януковича никак правильно документы на розыск в Интерпол оформить не получается.

Ну а то что бывший и.о. прокурора купил Хаят а нынешний прокурор присматривает себе что то подороже так то просто совпадение. Выпадковисть ;o

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Стандартная отмазка тех кто хочет не реально бороться с коррупцией а только имитировать эту борьбу.

И Бойко посадить нельзя, и Арбузову деньги его законные отдать нужно, да и на Януковича никак правильно документы на розыск в Интерпол оформить не получается.

Ну а то что бывший и.о. прокурора купил Хаят а нынешний прокурор присматривает себе что то подороже так то просто совпадение. Выпадковисть ;o

 

Зате коли заcмаглий просирає гроші ярдами рєдкій слава СКРОМНО смокче. Інвестиції бля. 

Link to comment
Share on other sites

Стандартная отмазка тех кто хочет не реально бороться с коррупцией а только имитировать эту борьбу.

И Бойко посадить нельзя, и Арбузову деньги его законные отдать нужно, да и на Януковича никак правильно документы на розыск в Интерпол оформить не получается.

Ну а то что бывший и.о. прокурора купил Хаят а нынешний прокурор присматривает себе что то подороже так то просто совпадение. Выпадковисть ;o

Та  я  зовсім  не  захищаю  наших  посадовців  і  Бойка  аж  ніяк  не  шкода.  Його  грошики  дуже  б  зараз  пригодилися  і  не лише  його.  Питання  тільки - як  забрати?  Комусь  треба  це  зробити  волюнтаристськи.  Але  ніхто  не  збирається,  бо  боїться:  за  себе,  за  своїх  дітей  тощо.  Тут  треба  інакше  діяти.

Link to comment
Share on other sites

Та я зовсім не захищаю наших посадовців і Бойка аж ніяк не шкода. Його грошики дуже б зараз пригодилися і не лише його. Питання тільки - як забрати? Комусь треба це зробити волюнтаристськи. Але ніхто не збирається, бо боїться: за себе, за своїх дітей тощо. Тут треба інакше діяти.

Все можно сделать без всякого волюнтаризма соблюдая букву закона.

Неужели вы думаете, что невозможно проследить движение денег за вышки Бойко от той фирмы однодневки к самому Бойко.

Если у самих украинцев на это сил нет то обратиться к американцам, те помогут.

Но нужно желание самих украинцев. Прокуратуры.

А теперь смотрите выше про свободовца Махницкого и его чудесное обогащение.

 

Нужен другой пример? Да хотя бы дело Ярошенко, о котором президент Порошенко попросил доложить. Там тоже "волюнтаризм" нужен для того что бы гниду посадить?

 

Нужны еще примеры? Вы сами их в десять раз больше привести можете...

Змінено користувачем SlavRedko
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Пока у нас война трогать эту власть нельзя, это так. Иначе полный коллапс всего. В этом беда.

Если так думает большинство, то я как власть...в общем у меня всегда бы была война  ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Неужели вы думаете, что невозможно проследить движение денег за вышки Бойко от той фирмы однодневки к самому Бойко.

Можна,  якщо  усі  документи  ще,  як  звично,  не  попалені.  

Я  просто  знаю,  як  усі  ці  оборудки  оформляються  юридично.

Питання  зараз  і  іншому.  Треба  ці  гроші  забирати  в  інший  спосіб. Швидко  і  законно.  От  ці-то  закони  треба  було  б  прийняти,  або  створити  програму:  віддай  на  війну.  От  це  і  не  робиться,  бо  є  страх.  А  простих  людей  оббирати  страху  нема.

Link to comment
Share on other sites

Если так думает большинство, то я как власть...в общем у меня всегда бы была война  ;)

Да, к сожалению, согласен. Я себе давно задаю вопрос: где та грань, которая уже точно превратит Майдан-2014 в Майдан-2004? Тогда тоже ждали, надеялись, а по факту оранжевые всё слили. Когда начинать пинать этих мудаков политиков по-взрослому чтобы история не повторилась?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Пока у нас война трогать эту власть нельзя, это так. Иначе полный коллапс всего. В этом беда.

Так  думалося  перед  виборами,  і  тому  народ  голосував  за  Яценюка,  бо  той  мав  підтримку  заходу  і  часто  вигукував  слово "реформи".  Але  захід  вже  теж  побачив,  що  то  за  реформи  від  Яценюка  і  скрутив  йому  дулю. 

Поставити  зараз  на  місце  Яценюка  професійну  людину - це  ще  не  кінець  Україні,  але  це  має  бути  людина,  яку  знає  і  якій  довіряє  Захід.  Людину,  котра  вміє  витягнути  країну  з  катастрофи,  а  не  надувати  щічки.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Так  думалося  перед  виборами,  і  тому  народ  голосував  за  Яценюка,  бо  той  мав  підтримку  заходу  і  часто  вигукував  слово "реформи".  Але  захід  вже  теж  побачив,  що  то  за  реформи  від  Яценюка  і  скрутив  йому  дулю. 

Поставити  зараз  на  місце  Яценюка  професійну  людину - це  ще  не  кінець  Україні,  але  це  має  бути  людина,  яку  знає  і  якій  довіряє  Захід.  Людину,  котра  вміє  витягнути  країну  з  катастрофи,  а  не  надувати  щічки.

Поміняти одного Яценюка - то замало. Одній людині просто не дадуть працювати. Тут і генпрокурора треба міняти, запускати потужне антикорупційне бюро и ща багато чого.

Link to comment
Share on other sites

Можна,  якщо  усі  документи  ще,  як  звично,  не  попалені.  

Я  просто  знаю,  як  усі  ці  оборудки  оформляються  юридично.

Питання  зараз  і  іншому.  Треба  ці  гроші  забирати  в  інший  спосіб. Швидко  і  законно.  От  ці-то  закони  треба  було  б  прийняти,  або  створити  програму:  віддай  на  війну.  От  це  і  не  робиться,  бо  є  страх.  А  простих  людей  оббирати  страху  нема.

Движение денег "попалить" нельзя. Так что все это отмазки первоклассников.

И никаких новых законов для того что бы посадить вора с конфискацией имущества принимать не нужно. И старые законы для этого годятся.

Но если воры и олигархи это святая корова, которую трогать нельзя, то стричь будут овец. По другому не получится

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Реально зарплату мусить визначати ринок. Що б працедавці билися за грамотного робітника

 

Я пишу о минимальной з-п, т.е. де факто о прожиточном минимуме..

Link to comment
Share on other sites

Роз ясніть,  плз,  що  з  урядових  нововведень  заставить  тепер  Ваших  знайомих  платити  більше?

Господи... Уже самому прочитать вам тяжело?.. Про налогообложение частных площадей прочитайте.. И заодно про повышение ставки на коммерческую недвижимость.. Как малые дети.. Далее.. Хозяин 40 квартир сам поскачет с договорами аренды в налоговую.. Чтобы показать источники дохода, позволяющие ему купить 41-ю...я внятен?..

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Движение денег "попалить" нельзя. Так что все это отмазки первоклассников. И никаких новых законов для того что бы посадить вора с конфискацией имущества принимать не нужно. И старые законы для этого годятся.

Тобто  Ви  ніколи  про  таке  не  чули?  Не  живете  в  Україні.  Ну-ну.  Тому  і  ілюзії  з  цього  приводу.

Щоб  посадити  злодія  законно,  треба  спочатку  довести  ЮРИДИЧНО,  що  він  злодій.  На  це  йде  час,  ресурси  і  не  факт,  що  мрія  здійсниться.  Он,  Портнов  у  Європі  суд  виграв,  здається.  Ну  просто  кришталево  чесна   людина.

Link to comment
Share on other sites

Господи... Уже самому прочитать вам тяжело?.. Про налогообложение частных площадей прочитайте.. И заодно про повышение ставки на коммерческую недвижимость.. Как малые дети.. Далее.. Хозяин 40 квартир сам поскачет с договорами аренды в налоговую.. Чтобы показать источники дохода, позволяющие ему купить 41-ю...я внятен?..

Та  цей  закон  мене  набагато  більше  зачепить,  ніж  Вашого  знайомого.

Він  просто,  не  вагаючись  збільшить  орендну  плату  на  розмір  податку.

І  далі  буде  жити,  приспівуючи,  а  я  згину.

Змінено користувачем shpylka
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Тобто Ви ніколи про таке не чули? Не живете в Україні. Ну-ну. Тому і ілюзії з цього приводу.

Щоб посадити злодія законно, треба спочатку довести ЮРИДИЧНО, що він злодій. На це йде час, ресурси і не факт, що мрія здійсниться. Он, Портнов у Європі суд виграв, здається. Ну просто кришталево чесна людина.

Давайте не прыгать по кочкам к Портновым и определимся с Бойко.

Еще раз повторю - при желании, подчеркну - при желании можно проследить движение денег от фирмы однодневки к самому Бойко.

Что еще нужно для юридически правильно оформленного суда над вором?

Желание правоохранительных органов. Но если они вместо этого решают вопрос с Бойко, то ничего не остается как стричь овец-манюпасиков.

Так понятно?

Змінено користувачем SlavRedko
Link to comment
Share on other sites

Давайте не прыгать по кочкам к Портновым и определимся с Бойко.

Еще раз повторю - при желании, подчеркну - при желании можно проследить движение денег от фирмы однодневки к самому Бойко.

Что еще нужно для юридически правильно оформленного суда над вором?

Желание правоохранительных органов. Но если они вместо этого решают вопрос с Бойко, то ничего не остается как стричь овец-манюпасиков.

Так понятно?

Ми  з  Вами  говоримо  різними  мовами.  Я  Вам  тверджу,  що  гроші  треба  на  "вчора",  а  Ви  мені  доказуєте,  що  треба  поміняти  правоохоронні  органи,  суди  тощо  і  навести  лад  в  країні.  Ви  знаєте,  я  не  проти.

Link to comment
Share on other sites

Ми  з  Вами  говоримо  різними  мовами.  Я  Вам  тверджу,  що  гроші  треба  на  "вчора",  а  Ви  мені  доказуєте,  що  треба  поміняти  правоохоронні  органи,  суди  тощо  і  навести  лад  в  країні.  Ви  знаєте,  я  не  проти.

Вот и я думаю что вы не понимаете о чем идет речь.

Гроши действительно нужны "на вчора". И пока эти гроши дает МВФ. Но он хочет знать как Украина собирается вернуть эти гроши.

Или хотя бы перестать клянчить их. То есть бюджет нужно стабилизировать.

Есть два пути. Первый украинцы отвергли 26 мая, выбрав президентом олигарха. Значит будут стричь.

Пока не наведете лад в краине.

Link to comment
Share on other sites

Вот и я думаю что вы не понимаете о чем идет речь.

Гроши действительно нужны "на вчора". И пока эти гроши дает МВФ. Но он хочет знать как Украина собирается вернуть эти гроши.

Или хотя бы перестать клянчить их. То есть бюджет нужно стабилизировать.

Есть два пути. Первый украинцы отвергли 26 мая, выбрав президентом олигарха. Значит будут стричь.

Пока не наведете лад в краине.

А  яка  різниця:  президент - олігарх,  чи  той,  хто  прагне  стати  олігархом?  До-речі,  такого,  що  не  є  олігархом  і  не  прагне  ним  стати,  народ  ані  на  гріш  не  цінить.  Такого  сусіди-недруги  і  свої  "правдоборці"  вмить  з  болотом  змішають.  

Link to comment
Share on other sites

Реально зарплату мусить визначати ринок. Що б працедавці билися за грамотного робітника

 

Это где же такое бывает в реальности, чтобы наниматели бились за работника?

Link to comment
Share on other sites

А  яка  різниця:  президент - олігарх,  чи  той,  хто  прагне  стати  олігархом?  До-речі,  такого,  що  не  є  олігархом  і  не  прагне  ним  стати,  народ  ані  на  гріш  не  цінить.  Такого  сусіди-недруги  і  свої  "правдоборці"  вмить  з  болотом  змішають.

 

Если для вас нет разницы то становитесь в очередь на стрижку. Какие проблемы?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Это где же такое бывает в реальности, чтобы наниматели бились за работника?

 

В Америці точно бува, бачив. В Канаді бува і ще бачив в Голандії, Німеччині і до певної міри в Британії. В Іспанії не бачив, в Бразилії не бачив, там ринок праці м`який.

Link to comment
Share on other sites

В Америці точно бува, бачив. В Канаді бува і ще бачив в Голандії, Німеччині і до певної міри в Британії. В Іспанії не бачив, в Бразилії не бачив, там ринок праці м`який.

 

Можете назвать отрасль и специальности?

Link to comment
Share on other sites

Это где же такое бывает в реальности, чтобы наниматели бились за работника?

 

Ну почему, при росте экономики вполне нормальное явление, по крайней мере в 2007-2008 мы такое наблюдали...

Link to comment
Share on other sites

вот сам и заявил что ворует 

 

 КУДА? ТЕХНИКА на позициях стоит, бензин не тратят, патроны советские, пожрать на 30+ тыщ человек = 1,5 млн грн.

А 30+ тыщ за бесплатно там стоят?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...