Перейти до змісту

"Без кохання та з розрахунком: Україна втрачає кредит довіри ЄС"


boojum

Recommended Posts

http://www.eurointegration.com.ua/articles/2014/12/16/7028818/

 

"Від уряду з березня звучать обіцянки щодо реформ і більшість – досі не виконано. А виправдання про непідконтрольну Раду в Європі не працює.

 

А тому кредит довіри – близький до вичерпання. Щоби поновити його, уряд буде вимушений не лише говорити про реформи, але й робити їх – саме на це розраховують в Європі.

 

Джерела кажуть, що в понеділок в Брюсселі Яценюк намагався переконати європейців в тому, що вони мають відійти від принципів та повірити Україні ще раз, адже реформам заважає війна. Саме на цьому ґрунтувався розрахунок глави уряду на закритих зустрічах в рамках Ради асоціації.

 

Урядовці запевняли, що вони вже досягли успіху, адже тепер – нарешті – мають програму дій.

 

"Зробити Україну історією успіху складно, коли доводиться воювати з ядерною державою, озброєною до зубів", - переконував глава уряду своїх європейських партнерів. І він дійсно має рацію.

 

Але тут Яценюк вдруге потрапив у пастку, поставлену Яценюком-попередником.

Лише три місяці томі він особисто переконував європейських лідерів у тому, що війна – не завада реформам. Тоді Брюссель аплодував його заявам. А зараз не може зрозуміти – то що ж змінилося?

 

Та найголовніше – в ЄС немає довіри щодо виконання тих обіціянок, які дає "новий Яценюк". Брюссель бачить, що, до прикладу, координацією євроінтеграції ніхто всерйоз не опікується. Першого віце-прем’єра, відповідального за євроінтеграцію, в уряді так і не з’явилося. А в деяких міністерства вже почали "підсиджувати" заступників міністра з євронапрямку, призначених нібито за конкурсом."

Link to comment
Share on other sites

 Ва всьом  вінават кролік -  кажет узбецька  неправда  і прітулєна . Пеця Бпп і  астальниє  любі  друзі  карошиє .

 

  Ані ,  кролікі ,  запаланілі  весь кму  і всю страну ,  ані ... кролікі .

 

 Убогі  порося ЗМІ .

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 Ва всьом  вінават кролік -  кажет узбецька  неправда  і прітулєна . Пеця Бпп і  астальниє  любі  друзі  карошиє .

 

  Ані ,  кролікі ,  запаланілі  весь кму  і всю страну ,  ані ... кролікі .

 

 Убогі  порося ЗМІ .

Як там москалі кажуть? "Взялся за гуж..."

 

Кролик обіцяв - Кролику й виконувати. Бо це лише в Україні можна наобіцяти перед виборами небо в діамантах, а потім впродовж всієї каденції розповідати, як конкуренти й об'єктивні обставини заважають твої обіцнки виконати.

 

В Європі таке не котить. Не справляєшся? - У відставку.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Сьогодні рашистський кремлівський раб - голова МЗС Росії Сергій Лавров проголосив наступне - "Президент Порошенко - єдиний правильний шанс для України"...!

За які такі заслуги кремлівський ви*лядок, ворог України почав співати дефирамби російсько-шоколадному "українському" барону...?

Може, десь-якось "домовились", а ми не "в курсі"...?

Якась хєрня, люди добрі....

Крима вже нема - віддали "дипломатично", ну тіпа, "домовились"...

Потім були "домовленості" щодо так званого "перемир"я" на Донбасі...

А, тепер Порошенка вихваляють... Наші вороги вихваляють...

Що ж він таке зробив на благо ворожої держави...?

 

Змінено користувачем добрадуша
Link to comment
Share on other sites

добрадуша, а у Вас были сомнения,что Пеця желаемая кандидатура для кремля, после того как его поддержал фирташ и после того как москва прекратила все разговоры про нелегетимность как победил потрох ?

Link to comment
Share on other sites

добрадуша, а у Вас были сомнения,что Пеця желаемая кандидатура для кремля, после того как его поддержал фирташ и после того как москва прекратила все разговоры про нелегетимность как победил потрох 

 

Я ні хвилини не сумнівалася в тому, що порошок- не має жодного права ставати президентом.

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Оце я почула  по радіо вранці. 

Политика УкраиныЗа рубежом
  54226  754
16.12.14 17:35  Порошенко - лучший шанс, который в настоящее время есть у Украины, - Лавров
Министр иностранных дел России Сергей Лавров заявил, что для Украины президент Петр Порошенко является лучшим шансом.

Об этом Лавров заявил в интервью France 24, сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Газета.Ru.

Читайте также на "Цензор.НЕТ": Путин регулярно звонит Порошенко, - глава Администрации Президента

"Петр Порошенко - лучший шанс, который в настоящее время есть у Украины", - отметил Лавров.

Кроме того, глава МИДа добавил, что в кризисной ситуации на Донбассе есть причины для осторожного оптимизма.

Читайте также на "Цензор.НЕТ": Лавров: Россия сейчас единственная, кто выступает за сохранение Донбасса в составе УкраиныИсточник:http://censor.net.ua/n316573Источник:http://censor.net.ua/n316573

 

 

 

 

 

Досі не можу заспокоїтися. Що значить, що ворог хвалить?

Змінено користувачем добрадуша
Link to comment
Share on other sites

Я ні хвилини не сумнівалася в тому, що порошок- не має жодного права ставати президентом.

За него проголосовало 54% украинцев. Так что он имел полное право стать президентом.

Бачили очі що купували, їжте хоч повилазьте ;o

Link to comment
Share on other sites

За него проголосовало 54% украинцев. Так что он имел полное право стать президентом.

Бачили очі що купували, їжте хоч повилазьте ;o

Я ще до виборів так вважала.

 

І не чекала, що буде стільки за нього. 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я ще до виборів так вважала.

 

І не чекала, що буде стільки за нього.

 

Олигархи отработали на все 100.

Не сильно запятнанный, поддерживал Майдан, плюс правильный темник "президент должен быть избран в один тур!"

Сработало :)

Link to comment
Share on other sites

Ничего. Он стал бы президентом в два тура.

Я же говорю - олигархи хорошо отработали. Умеют себя защитить от всяких майданов!

Неочевидно. На той момент другий тур і бедлам з ним пов'язаний (відсутність влади) могли простимулювати Пуйла ввести танки у Київ.

Link to comment
Share on other sites

Оце я почула  по радіо вранці. 

Политика УкраиныЗа рубежом
  54226  754
16.12.14 17:35  Порошенко - лучший шанс, который в настоящее время есть у Украины, - Лавров
Министр иностранных дел России Сергей Лавров заявил, что для Украины президент Петр Порошенко является лучшим шансом.

Об этом Лавров заявил в интервью France 24, сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Газета.Ru.

 

Читайте также на "Цензор.НЕТ": Путин регулярно звонит Порошенко, - глава Администрации Президента

 

"Петр Порошенко - лучший шанс, который в настоящее время есть у Украины", - отметил Лавров.

 

Кроме того, глава МИДа добавил, что в кризисной ситуации на Донбассе есть причины для осторожного оптимизма.

 

Читайте также на "Цензор.НЕТ": Лавров: Россия сейчас единственная, кто выступает за сохранение Донбасса в составе УкраиныИсточник:http://censor.net.ua/n316573Источник:http://censor.net.ua/n316573

 

 

 

 

 

Досі не можу заспокоїтися. Що значить, що ворог хвалить?

и вроде все так, но почему то ссылки только на цензор

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

и вроде все так, но почему то ссылки только на цензор

Що тут такого?

 

Що не так?

 

А Ви не помітили, що до цього часу всі посилання були в основному на ФБ.

 

А це забрела на Цензор. Новини швидко оновлюються. 

Link to comment
Share on other sites

Неочевидно. На той момент другий тур і бедлам з ним пов'язаний (відсутність влади) могли простимулювати Пуйла ввести танки у Київ.

Вот я и говорю - темник "президент должен быть избран в один тур" отработал на все 100 :)

Link to comment
Share on other sites

Вот я и говорю - темник "президент должен быть избран в один тур" отработал на все 100 :)

Дуже легко бути розумним (а) заднім числом і (б) на протилежному від війни кінці світу.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Да не задним числом, не задним... Я тогда сразу написал, что олигархи победили :(

И никаких предпосылок для ввода танков в Киев в июне месяце не было.

В марте были, в июне нет. Так что не рассказывайте сказки

Link to comment
Share on other sites

Как то за всеми этими странной АТО и реставрацией власти олигархов и чиновников-воров пропала тема продажи бизнеса президента страны.

Уже не на часи? Или вопрос настолько серьезный, что и 5 лет не хватит на его решение? :D

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...