Перейти до змісту

Кабаева заехала выпить кофея


Луша

Recommended Posts

Не дай Бог такую жизнь, это практически тюрьма только с золотыми решетками

и финал такой жизни - цианид в бункере.... и это все ради того, чтоб стать строчкой в учебнике истории и во всяких википедиях....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

legreen : 22 Груд 2014 - 21:08snapback.png

дык исконная мячта русскай девушки!

 

ну Кабаеву русской можно назвать хиба шо с бодуна   :gigi:

но ей это в общем-то тоже близко в силу происхождения

 

прошу замість "русской" вважати "россиянки" .

Link to comment
Share on other sites

...или в истории, которую пишут наши северные соседи. у комми была система, их практики - не показатель. а вот до октябрьского переворота - сколько самодержцев умерло не своей смертью? одному православному боженьке такая статистика и известна. чем нынешний лучше или хуже?
Link to comment
Share on other sites

Двойники, которые реально могли бы подменить при близком контакте,  существуют только в бурной фантазии любителей теории заговора.

А у вас що, були близькі конткти з Кабаєвою? ;) Чи з Пуйлом? ;o

Link to comment
Share on other sites

Який кмітливий та дотепний дописувач! :tu:  А як ти взнав?  ;o

Елементарно, Ватсоне! Коли хтось каже, що при близькому контакті відрізнить справжню Кабаєву від фальшивої - чим можна пояснити таку упевненсть, окрім близького знайомства?

 

От я, наприклад, певен, що мені і Пуйла і його (буцімто) подругу можна легко впарити хоч і в сотні екземплярів - я їх від справжніх не відрізню.

Link to comment
Share on other sites

Елементарно, Ватсоне! Коли хтось каже, що при близькому контакті відрізнить справжню Кабаєву від фальшивої - чим можна пояснити таку упевненсть, окрім близького знайомства?

 

От я, наприклад, певен, що мені і Пуйла і його (буцімто) подругу можна легко впарити хоч і в сотні екземплярів - я їх від справжніх не відрізню.

 

Ну обмежені люди так примітивно і пояснюють.

Начитавшись казочок.

А люди з практичним досвідом легко відрізняють одне від одного навіть однояйцевих близнюків, а не те що якихось там міфічних пластично-хірургічних двійників.

І для цього не обов"язково бути в тісному контакті з кабаєвою, чи хуйлом.

 

Доречі, Шерлок, а ти часом не гомік? Ну, пісюн в тебе, певно, ж є. То чому б тобі не бути гоміком? Це ж єлементарно, Шерлок!

Link to comment
Share on other sites

Ну обмежені люди так примітивно і пояснюють.

Начитавшись казочок.

А люди з практичним досвідом легко відрізняють одне від одного навіть однояйцевих близнюків, а не те що якихось там міфічних пластично-хірургічних двійників.

І для цього не обов"язково бути в тісному контакті з кабаєвою, чи хуйлом.

 

Доречі, Шерлок, а ти часом не гомік? Ну, пісюн в тебе, певно, ж є. То чому б тобі не бути гоміком? Це ж єлементарно, Шерлок!

Панове форумці - це, як розумію, взірець форумного спілкування? А якщо я у відповідь назву цього блазня підором - то мене ж він і забанить? Чому модерські повноваженя надаються неврівноваженим неадекватам, що чіпляються до людей? :X

Link to comment
Share on other sites

http://5.135.53.17/images/uploads/images/kanaeva.jpg

 

Фотографию автоматчиков у кофейни «Кофемания» на улице Кудринская в столице выложил на cвоей странице в Facebook шоумен Александр Белов. «Еду я после чрезвычайно душевной работы на двойном ДР, никого не трогаю, а тут такая красота! Как вы думаете, кому ТакСтрашноЖить, что даже для того, чтобы попить кофе, нужна охрана из роты автоматчиков (на фото не влезла и половина бойцов)?», – иронизирует Белов. В итоге шоумен зашел в кафе и увидел там Алину Кабаеву. Однако фото бывшей спортсменки он не выложил.

нахуй такая жизнь?

Link to comment
Share on other sites

Панове форумці - це, як розумію, взірець форумного спілкування? А якщо я у відповідь назву цього блазня підором - то мене ж він і забанить? Чому модерські повноваженя надаються неврівноваженим неадекватам, що чіпляються до людей? :X

 

Я знал, что с гомиком не промахнусь... 

 

А взирець форумного общения, это когда колхозный интеллектуал типа тебя сначала приписывает кому-то собственную бредятину, а потом начинает нести какую-то пургу.

 

Короче, пшло.

Link to comment
Share on other sites

MG42, ти щось нервовий сьогодні дуже... Ніхто не мав на увазі нічого кривого або поганого, bоojum тільки спитав тебе про близьке знайомство, він не мав на увазі зовсім близьке...  :)

Link to comment
Share on other sites

Я знал, что с гомиком не промахнусь... 

 

А взирець форумного общения, это когда колхозный интеллектуал типа тебя сначала приписывает кому-то собственную бредятину, а потом начинает нести какую-то пургу.

 

Короче, пшло.

Оце український форум?  Якась кацапоязика мразь тикає людині і обзиває її "колхозный интеллектуал" через її мову спілкування?

 

Добрий урок дурневі, що "москалеві на квитка повірив".

Link to comment
Share on other sites

Оце український форум?  Якась кацапоязика мразь тикає людині і обзиває її "колхозный интеллектуал" через її мову спілкування?

 

Добрий урок дурневі, що "москалеві на квитка повірив".

 

Не верещи.

Link to comment
Share on other sites

Кацапе - ти мені цікавий, як шматок собачого лайна на тртуарі. Мені сумно, що й так невеликі українські інформаційні ресурси знищуються ГБ-нею за допомогою таких, як ти.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Кацапе - ти мені цікавий, як шматок собачого лайна на тртуарі. Мені сумно, що й так невеликі українські інформаційні ресурси знищуються ГБ-нею за допомогою таких, як ти.

Ващет этот человек, насколько я знаю, помогает нашей армии не разговорами, а делом.   Поэтому Вы неправы имхо

Link to comment
Share on other sites

Ващет этот человек, насколько я знаю, помогает нашей армии не разговорами, а делом.   Поэтому Вы неправы имхо

Штірліц теж допомагав німецькій армії.

 

Звідси пішли кілька цікавих - сказав би, центральних - персонажів з ФУП-у. Причина? MG42 (це вони казали на ФУП-і).

 

Знищення українських політичних інформ-ресурсів одне з головних завдань ФСБ/ГРУ.

 

Sapienti sat.

Link to comment
Share on other sites

Слухайте, а в Кабаєвої є двійник? :nose3:

Не двійник, а двійка!

назвалась хуйлихой? полезай в мовзолей! :pleasant:

Тут не так много много надо.Заменить надпись "ЛЕНИН" на "ПУТИН" всего-то первые три буквы ну и переоборудовать помещение под мумией путлера под "постбудуар" путлерихи. Остается уточнить дату открытия всероссийского ватного мавзолейного комплекса.    

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Штірліц теж допомагав німецькій армії.

 

Звідси пішли кілька цікавих - сказав би, центральних - персонажів з ФУП-у. Причина? MG42 (це вони казали на ФУП-і).

 

Знищення українських політичних інформ-ресурсів одне з головних завдань ФСБ/ГРУ.

 

Sapienti sat.

 

О еще один озолупленный :weep:

 

_______

 

Попередження від модератора Фома. Причина: 11.2 Хамство, хуліганство, зловживання нецензурними словами (10). Розділ: Кабаева заехала выпить кофея

Отримано від модератора штрафних балів: 10. -- Обмеження діє до 24 гру 2014 13:04

Можливість дописувати на форумі відключено на 1 дні(в)

Змінено користувачем Фома
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...