Перейти до змісту

Стісняюсь, д у ж е ...


honey flower

Recommended Posts

Он тебя теперь у лис будет заманювать.. Ну там причину какую найдет.. Согласна у лис? :shuffle:

нікада, ні в який ліс я сама з ним, без чоловіка не піду... це питання просто виключаєцця.

Це була просто приємна несподіванка, шо спеціально для мене ідуть на мисливство. :blush2:

Link to comment
Share on other sites

Женщине всегда приятно внимание, даже замужней. 

Так, і чоловік бачить увагу до мене, це все є на певному рівні, без всяких торкань, крім за руку привітатись, і всьо.Все дуже-дуже чемно. А більшого і не треба. Для чьо?

Link to comment
Share on other sites

У меня очень много знакомых, в Киеве, одиноких мам. Напросился в гости к одной барышне, которая живет довольно скромно, воспитывает сына. Купил там еды, игрушек разных... зашел навестить, совершенно без задней мысли, а она это все так эмоционально восприняла, мне было просто неловко...

Link to comment
Share on other sites

У меня очень много знакомых, в Киеве, одиноких мам. Напросился в гости к одной барышне, которая живет довольно скромно, воспитывает сына. Купил там еды, игрушек разных... зашел навестить, совершенно без задней мысли, а она это все так эмоционально восприняла, мне было просто неловко...

 

Згвалтувала? :fp1:

Link to comment
Share on other sites

У меня очень много знакомых, в Киеве, одиноких мам. Напросился в гости к одной барышне, которая живет довольно скромно, воспитывает сына. Купил там еды, игрушек разных... зашел навестить, совершенно без задней мысли, а она это все так эмоционально восприняла, мне было просто неловко...

Ви дали їй привід?

Чи Ви хотіли випробувати наскільки далі можуть зайти ці відносини?

Link to comment
Share on other sites

нікада, ні в який ліс я сама з ним, без чоловіка не піду... це питання просто виключаєцця.

Це була просто приємна несподіванка, шо спеціально для мене ідуть на мисливство. :blush2:

Мне тут тоже соседка нравится. Теперь думаю.. Хм Может таранки ей занести? Или дождаться тепла и уж тогда свежей рыбы :fp1:

Link to comment
Share on other sites

якось трохи плутано...

мужик з дозволу чоловіка приніс зайця

Тобто, мужик з зайцем - то чужий, а чоловік - твій :)

Так ?

Нічого заплутаного немає. Не могла ж я не спитати чоловіка? Не могла. В мене чоловік не показує свою ревнивість, тобто цей етап ми вже давно пройшли і впевнені, шо нічого не може статися. Всьо.

Ви мабуть ревнивий?

Link to comment
Share on other sites

Седня на галерею наткнулся. Ото казачка! :tu::shuffle:

 

http://i.piccy.info/i9/08535759fc551ff72f9f70d6955f4c31/1419265230/49402/753571/paint_20.jpg

http://i.piccy.info/a3/2014-12-22-16-23/i9-7473521/600x428-r/i.gif

подрумяненная такая, с корочкой

Link to comment
Share on other sites

Усыпляет бдительность. С тылу и флангов апходит. Самочка думает шо иё сразу за попку щипать будут, а тут такой приятный сюрпрайз. Почти всегда такой прийом срабатываит.  :rotate: 

Link to comment
Share on other sites

Мне тут тоже соседка нравится. Теперь думаю.. Хм Может таранки ей занести? Или дождаться тепла и уж тогда свежей рыбы :fp1:

Симпатія без образи свого партнера, то є нічого страшного, але тормоза повинні працювати безотказно (с).

Link to comment
Share on other sites

Так, і чоловік бачить увагу до мене, це все є на певному рівні, без всяких торкань, крім за руку привітатись, і всьо.Все дуже-дуже чемно. А більшого і не треба. Для чьо?

И опять таких всегда кусок свежего мняса на столе 8-)

Link to comment
Share on other sites

Усыпляет бдительность. С тылу и флангов апходит. Самочка думает шо иё сразу за попку щипать будут, а тут такой приятный сюрпрайз. Почти всегда такой прийом срабатываит.  :rotate:

Ось саме цього коментаря я і чекала.

 

Про самок  і про щіпання можете завести окрему гілку. З задоволенням почитаєм.

 

Може Вам і невідомі якісь платонічні залицяння... Я говорю про речі, які трапляються в житті і роблю наголос (із грамулькою гУмору) на те, що є просто люди які подобаються тобі і яким ти подобаєшся і все це чемно і без торкань, серенад, зустрічей і всяке таке.

Це лише одностороння симпатія.

 

Деякі чоловіки думають, що як жінка сподобалась, то її при любому розкладі треба затягнути в ліжко.

Є і інші варіанти. Чисті. ;)

Змінено користувачем honey flower
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Мне тут тоже соседка нравится. Теперь думаю.. Хм Может таранки ей занести? Или дождаться тепла и уж тогда свежей рыбы :fp1:

не жди.  Неси таранку пока перегорело.

Заодно и чувства проверишь.  Если начнешь сомневацца и думать что лучче б ту таранку с пивом под фудбол употребил то значить это не любов

Link to comment
Share on other sites

И опять таких всегда кусок свежего мняса на столе 8-)

Вєня, в нас з цим проблем немає. Не я добитчік. Скоріш всього буде запрошена моя подруга з чоловіком і двома дітьми.

Link to comment
Share on other sites

Вєня, в нас з цим проблем немає. Не я добитчік. Скоріш всього буде запрошена моя подруга з чоловіком і двома дітьми.

Так я пытаюсь на позиции добитчика стать)  Можно и отдохнуть от добычи пропитания естле добрые люди носят

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...