Перейти до змісту

Стісняюсь, д у ж е ...


honey flower

Recommended Posts

В первый раз оргазм испытала?  :nose3:

а шо це таке "оргазм испытала?" :shok: Це якийсь новий ріцепт? чи випробування нового двигуна? чишо?

інтірісуюсь :spruce_up:

показывай тогда :corn:

фоти будуть позжеє

МОЖЕ :buba:

 

 

Ну шо тут?

хтойта? :)

Link to comment
Share on other sites

 

 


а шо це таке "оргазм испытала?" Це якийсь новий ріцепт? чи випробування нового двигуна? чишо? інтірісуюсь

 

Это "организм" сокращьонно.  Испытания организма вотщем.    Я понял - похудеть решила!  Напекла плюшек тазик и терь смотришь на него и испытываешь организм на прочность

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Это "организм" сокращьонно.  Испытания организма вотщем.    Я понял - похудеть решила!  Напекла плюшек тазик и терь смотришь на него и испытываешь организм на прочность

Хтож таке рішеніє приймає перед празніками?

Такжеш ніззя, жестоко дуже... :shuffle:

Link to comment
Share on other sites

Ну, всьо!

Раз ви не хочете слухать... тоді розкажу :shuffle:

 

Тиждень тому до мене підійшов один знайомий і запитав чи я люблю зайців. Ну яж канешно тут розплилась у посмішці, зовсім не думаючи шо він має на увазі...

Link to comment
Share on other sites

Ну, всьо!

Раз ви не хочете слухать... тоді розкажу :shuffle:

 

Тиждень тому до мене підійшов один знайомий і запитав чи я люблю зайців. Ну яж канешно тут розплилась у посмішці, зовсім не думаючи шо він має на увазі...

 

Я тоже не вижу подвоха... И шо?

Link to comment
Share on other sites

тю, я з першого погляду подумала шото за буханки хліба лежать :fp1:

Link to comment
Share on other sites

Я тоже не вижу подвоха... И шо?

Ну, дак яж продовжую...

 

То такий мужик, який іноді мене чимось вгощає, восновном шикалатками... Спочатку я їх не брала, бо не люблю такі, а потім якось вгостим дуже смачним шоколадом. Карочє вгадав, шо я не просто шикалад, як кусень хліба їм, а люблю їм насолоджуватись і вгостив шоколадом з перцем.

 

Дядько такий самий вродібто обникавенний, но бачу шо трошки не ровно дишить, але для мене лише знакомий.

Дак от...

Перед вихідними він мене спитав чи я люблю дичину, тобто дикого зайця, кажу шо люблю   токо кроликів, а таких ше не пробувала. Сказав, шо в понеділок для мене принесе зайця. Мені подумалось... нічьо сібє..., а я  й не знала, шото мисливець не токо за дєвачьками, а й за зайцями.

 

Питаю в чоловіка вдома... а шо єслі я в понеділок принесу додому зайця мене вгощають, ну він подумав і согласився, потомушо цю сім"ю добре знає. Це дуже добре. Довіра сохраняєцця. А як жеш без нійо, без тої довіри. Та ніяк.

 

Дак от сьодня мені принесли зайця, шкурку канєшно здерли, нєт вапросов, та щей поділили на частинки і розклали по кульочкам. А ще в пакеті я знайшла пряності для дичини.

 

Приємно? ДУЖЕ! От такі бувають залицяльники :blush2:  і НЕ БОЛЬШЕ :buba:

От!

...прастітє, шо я фастаюсь :shuffle:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

Ханей, я тебя так люблю, но такие паузы делаешь... 
Че там с кроликом?

 

 

Відволіклася квітка. А шкода...

Таяж пічатала і виправляла текст... :shuffle:

Ви думаєте так лігко із образованієм 3 класи шото тут писать :nose3:

Link to comment
Share on other sites

Таяж пічатала і виправляла текст... :shuffle:

Ви думаєте так лігко із образованієм 3 класи шото тут писать :nose3:

 
Я сьогодні трохи вдарив і повільно сприймаю, а чому соромно?
шо це був за кролик?
Link to comment
Share on other sites

 

Приємно? ДУЖЕ! От такі бувають залицяльники :blush2:  і НЕ БОЛЬШЕ :buba:

От!

...прастітє, шо я фастаюсь :shuffle:

Он тебя теперь у лис будет заманювать.. Ну там причину какую найдет.. Согласна у лис? :shuffle:

Змінено користувачем Абориген
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...