Перейти до змісту

Бублік - всьо


Гість Хома

Recommended Posts

Доречі, а в якому комітеті вона зараз?

Комітет "Бабетта" :nose3:

 

Луччєб їхала до свого шефа Путіна визволяти Надю Савчеко, яка голодує в знак протесту з 13 грудня. Вже схудла на 5 кілограм. Про це кричати треба Юлі, а не сидіти мовчки. :X

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

мені все ж таки отакий її стиль найбільш подобається

 

http://s04.radikal.ru/i177/1412/0c/4f6757807962.jpg

согласна

но эта смена пригодися после более серьезного вмешательства, когда "ушки эльфа" появятся и виски "полысеют"

время идет, думаю, ей придется.Имидж обязывает

пока пусть так походит

Link to comment
Share on other sites

http://batkivshchyna.com.ua/storage/photo/mega/4/a/c/3/4ac3936e41b982512c1e75099977a634.jpg

 

Дідусь, що трапилось?

 

Ойаїпу! :fp1:

 

Йульа Вольдемарiвна нарешті вже второпала, що косити під хохлуху у цій країні вже не модно.  Зі своєї фарбованої лавсанової коси зв'язала собі кіпу.

 

Ну, тепер вже, вайцман, яйцман та гройцман мусять призначити її "любімою женою". Пощастило тьотці на схилі віку.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

:D 

Ужас.. Какая странная форма головы получилась :shok::66:

Я знав.я знав вона не з нашого світу,Видовжена голова ;o ,гіпнотичні мантри для секти і оточуючих чітко вказують,що мамка таки з паралельної реальності.Тому і має такий вплив на деяких наших олодушків ,додо  і інших слабкодухих :D ....А опущення її на грішну землю в очах решти наших впіввітчизників таки зробили на майдані небесні сили,що охороняють нашу землю і наш народ.Тому то юлька так виглядала обречено на сцені майдану.Відчула силу джедаїв і крах її сікхівських надій. B-)

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Я знав.я знав вона не з нашого світу,Видовжена голова ;o ,гіпнотичні мантри для секти і оточуючих чітко вказують,що мамка таки з паралельної реальності.Тому і має такий вплив на деяких наших олодушків ,додо  і інших слабкодухих :D ....А опущення її на грішну землю в очах решти наших впіввітчизників таки зробили на майдані небесні сили,що охороняють нашу землю і наш народ.Тому то юлька так виглядала обречено на сцені майдану.Відчула силу джедаїв і крах її сікхівських надій. B-)

 

 

http://vluvre.ru/img/files/catalog/939_big.jpg

Link to comment
Share on other sites

Що це вона так визвірилась ?

Після пластики (стількох разів) це буде все більше проявлятисЯ.така ціна тих "омолоджень".Шкіра з віком буде все більше натягатися при міміці,бо і так втратила пластичність.а тут ще натягнуто........не завидую їй через десять років.Або в монастир, (геть з публічного життя),або вигляд буде просто ахти ( з досвіду бачення таких "підтягнутих" повсякденно в часі).Або просто треба буде брати гримера і накладати маску з тонами гриму.......небезпечна та пластика.Старіти треба природньо.

Link to comment
Share on other sites

Після пластики (стількох разів) це буде все більше проявлятисЯ.така ціна тих "омолоджень".Шкіра з віком буде все більше натягатися при міміці,бо і так втратила пластичність.а тут ще натягнуто........не завидую їй через десять років.Або в монастир, (геть з публічного життя),або вигляд буде просто ахти ( з досвіду бачення таких "підтягнутих" повсякденно в часі).Або просто треба буде брати гримера і накладати маску з тонами гриму.......небезпечна та пластика.Старіти треба природньо.

- Я вам, сударыня, вставлю яичники обезьяны, - обьявил он и посмотрел строго.

- Ах, профессор, неужели обезьяны?

- Да, - непреклонно ответил Филипп Филиппович.

- Когда же операция? - бледнея и слабым голосом спрашивала дама. (с)

Link to comment
Share on other sites

 

 


Старіти треба природньо.

Так,  а  для  політиків,  що  приходять  не на  5  років - це  правило №1.  А  Юлька  захотіла  при  допомозі  фотошопу  на  табуретку  вискочити.  Не  сталося,  отож  буде  за  це  розплачуватися.  Глумлення  над  її  зовнішністю  буде  тільки  наростати.

Link to comment
Share on other sites

Так,  а  для  політиків,  що  приходять  не на  5  років - це  правило №1.  А  Юлька  захотіла  при  допомозі  фотошопу  на  табуретку  вискочити.  Не  сталося,  отож  буде  за  це  розплачуватися.  Глумлення  над  її  зовнішністю  буде  тільки  наростати.

Ось тут я їй просто співчуваю.Бо то чисто людська тупість і не вміння прорахувати наслідків такого "омолодження".В мене такий вигляд викликає лише жаль і нерозуміння такої дії,адже це не перші спроби.А наслідки відомі в багатьох просто страшенних фотосесіях .До речі серед політиків-жінок такого не існує в масовому вигляді на заході.Бо там привикли торгувати ідеями.намірами і діяннями а не мордою лиця.Для таких торгів(мордалиця) є професії модельок,кіноактрис чи селебреті.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Старіти треба природньо.

 

тем более, что с ее типом внешности (миниатюрная дамочка), в наше то время да еще и с ее возможностями, в 50 лет про "стареть" говорить еще рано... можно выглядеть очень достойно и без подобной жесткой пластики

Link to comment
Share on other sites

Да. бладаря своей морде и широкой заднице бабулька заработала не один мильярд баксов.Теперь уж - прочь   крестянскую косу , время - дань кипе отдать надобно. Хоть  смотрится аферистка  нормально.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я не розумію,на фотках зразу після харківської лікарні,в неї розповлися очі,особливо ліве око косило вліво,а після ботоксу виходить стало на місце?Це така властивість ботоксу,чи може і тут було хірургічне втручання?

Link to comment
Share on other sites

Я не розумію,на фотках зразу після харківської лікарні,в неї розповлися очі,особливо ліве око косило вліво,а після ботоксу виходить стало на місце?Це така властивість ботоксу,чи може і тут було хірургічне втручання?

Це від -всрамся а не віддам "чесно зароблене".Перенапружилася,

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...