Перейти до змісту

еще один иностранец в правительстве


Гість paraskaa-W

Recommended Posts

Кандидат Богдан Витвицкий является украинцем по происхождению.

 

http://image.zn.ua/media/images/300x200/Feb2013/53945.jpg
С коррупцией в Украине возможно будет бороться американец

 

Бывший федеральный прокурор, помощник прокурора США Богдан Витвицкий, украинец по происхождению может возглавить Национальное Антикоррупционное бюро, сообщает ЛІГАБізнесІнформ со ссылкой на три независимых источника.

"Он не принял окончательного решения, так как пока не получил гарантий независимости должности", - говорит человек, лично знакомый с Богданом Витвицким.

Переговоры с ним ведут представители администрации президента, сообщают источники.

Также среди претендентов на место главного борца с коррупцией все еще претендует бывший президент Грузии Михаил Саакашвили. Его персону предложил член конкурсной комиссии Юрий Бутусов.

Также на пост директора могут претендовать грузины Давид Сакварелидзе и Гизо Углава, которым комиссия по вопросам гражданства при президенте 22 декабря рекомендовала предоставить украинское гражданство. Они работали в Грузии заместителями Главного прокурора и курировали вопросы борьбы с коррупцией. Фамилию Сакварелидзе источники ЛІГАБізнесІнформ также называют в числе кандидатов на пост заместителя главы ГПУ.

 

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Видимо, не могут находить тех, в отношении которых у всех сторон не будет подозрений/стойкой уверенности, что он будет играть в интересах конкретной команды. И что его не удастся купить/запугать/утопить в бюрократии.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Внешнее управление страной, не?

 

Лучше внешнее чем нынешнее внутреннее...

Видимо, не могут находить тех, в отношении которых у всех сторон не будет подозрений/стойкой уверенности, что он будет играть в интересах конкретной команды. И что его не удастся купить/запугать/утопить в бюрократии.

 

 

Я думаю, что тут дело в другом. Хотят показать серьезность намерений дабы привлечь бабки...

Link to comment
Share on other sites

грузины на внешнее управление ну совсем не тянут, т.к. они не представляют заемщиков

тут скорее вариант мерлина - надо показать результат, а на своих уже нет надежды и веры

Link to comment
Share on other sites

грузины на внешнее управление ну совсем не тянут, т.к. они не представляют заемщиков

тут скорее вариант мерлина - надо показать результат, а на своих уже нет надежды и веры

 

Грузины - это инструмент внешнего управления, а не оператор )))))))

 

Просто оператор ставит на ключевые посты людей, в которых уверен ;)

 

Вариант "сами выбрали" не предлагать ))))))))

Link to comment
Share on other sites

Весной будет... Правда я не уверен, что нам от этого станет хорошо..

 

Чтоб было хорошо, надо перестать печатать деньги.

 

Я не экономист, а просто видел это раз 10 своїми глазами.

Хорошо тогда, когда курс (уж там он высокий или низкий) стабилен и нет инфляции.

Link to comment
Share on other sites

Внешнее управление страной, не?

та и хуй  с ним....

 

надеюсь.....

этому чуваку звонки от Коломойского ,и просьбы Ахметки и остальных-до дупы будут...........

Link to comment
Share on other sites

Чтоб было хорошо, надо перестать печатать деньги.

 

Я не экономист, а просто видел это раз 10 своїми глазами.

Хорошо тогда, когда курс (уж там он высокий или низкий) стабилен и нет инфляции.

Это не всегда хорошо. Из страны вывели кучу бабок, резко сократился приток валюты, и экспорт, и инвестиции. Можно ли было этого избежать или нет - это уже другой вопрос. Объективно денег стало меньше. Нехватка денег это риск сваливания в дефляционную спираль. Печатание денег является выходом из этой ситуации. Т.е. это лучший вариант из худших.

Link to comment
Share on other sites

Грузины - это инструмент внешнего управления, а не оператор )))))))

 

Просто оператор ставит на ключевые посты людей, в которых уверен ;)

 

Вариант "сами выбрали" не предлагать ))))))))

вот клянусь...давать 15-30 ярдов зелени в следующем году только.....

и не получить отчёт за это бабло.......не...не....

я бы тоже не позволил бы.

Link to comment
Share on other sites

Ольга Стефанишина - директор великої пацієнтської організації. Саме вона півроку тому організовувала роботу експертної ради із розробки медичної реформи. Одним із експертів був сьогоднішній міністр Квіташвілі. Тепер Ольга - в розпачі. "Далі ми будемо спостерігати, на жаль, ситуацію "Олег Мусій номер 2". Кілька місяців він буде намагатися щось зробити. А потім, я думаю, у нього опустяться руки. І він зіллється з тією системою, в якій він працює", - говорить Ольга Стефанишина. Міністрові не дають працювати ті ж персони та організації, що кликали його на роботу і обіцяли розв'язати руки. Адміністрація президента та Кабмін і досі б'ються за кожен портфель, кожне крісло і кожну посаду. За останньою інформацією, крісла заступників міністра охорони здоров'я всупереч обіцянкам уже розділені між людьми Порошенка і Яценюка. Народний депутат і адвокат Олександра Павленко пройшла в парламент із "Блоком Петра Порошенка". Хоча до цього захищала Тігіпка і вела справи Ахметова. За чутками, в п'ятницю Олександра вже приходила в МОЗ – оформлювати документи. Ще один імовірний кандидат на портфель заступника міністра – Віктор Лисак. Він працював заступником міністра в одного з найскандальніших очільників цього відомства – Зиновія Митника. Віктор Лисак займався найважливішою для корупційних кланів роботою – керував тендерними закупівлями міністерства. Уже зараз робота міністерства більше схожа на організовану протидію спробам Квіташвілі змінити ситуацію. Листи, що надходять міністру з міжнародних організацій і позбавляють тендерних "королів" грошей, у дивний спосіб зникають, не знайшовши адресата. А сама можливість зустрітись з міністром, за чутками, непогано продається. Радник медичного міністра стурбований – його шефові пообіцяли безперешкодно працювати рік. Однак він може просто покинути посаду. "Якщо йому не дадуть сформувати команду, чим це загрожує? Я думаю, що міністр буде готовий залишити уряд. В тому числі", - прогнозує радник міністра охорони здоров'я Володимир Курпіта. За кілька годин до ефіру міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі знайшов можливість зустрітися і прокоментувати можливість власного фіаско. Він добре тримає удар - хоча заступниками дійсно стануть політичні ставленики, продовжує переконувати, що кермо в його руках. І переконує, що вже наступного тижня зможе сформувати гарну команду. Подібна ситуація – не лише в МОЗі. У Міністерстві фінансів, за нашою інформацією, робота міністра Наталії Яресько наштовхується на прямий саботаж. Міністр економічного розвитку та торгівлі Айварас Абромавичус узагалі говорить, що його міністерство потрібно ліквідувати, бо воно - корупційний і бюрократичний монстр. Проте не варто думати, що усі ці історії вдається ховати в стінах державних установ. Міністри-"варяги" – прекрасне джерело інформації для західних донорів про справжній стан справ в українській владі. Цього тижня президент Петро Порошенко не поїхав у Брюссель. Ходять стійкі чутки, що візит поспіхом скасували, бо колишній польський прем'єр, друг України і президент Європейської Ради Дональд Туск, мовляв, вирішив, що присутність українського президента на засіданні - не на часі. Європа чітко сигналізує українським очільникам – або почнуться справжні реформи, або Україна зникне. Зникне з розмов, із планів, із документів. А може – і з політичних карт.
Читайте більше тут: http://expres.ua/digest/2014/12/22/122145-ministry-varyagy-shoci-kvitashvili-navyazuyut-zastupnykiv-yaresko-sabotuyut

Link to comment
Share on other sites

 

 

Цього тижня президент Петро Порошенко не поїхав у Брюссель. Ходять стійкі чутки, що візит поспіхом скасували, бо колишній польський прем'єр, друг України і президент Європейської Ради Дональд Туск, мовляв, вирішив, що присутність українського президента на засіданні - не на часі. Європа чітко сигналізує українським очільникам – або почнуться справжні реформи, або Україна зникне.

 

в принципе, это хорошая новость

Link to comment
Share on other sites

Внешнее управление страной, не?

 

не поставим этих, имеем шанс получить другое "внешнее управление"

Причем единоличное. В виде одного слетевшего с катушек недомерка

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

грузины уже забодали - их слишком много.

Саакашвили - не дай бог он где-то выплывет на офиц должности - Петиному рейтингу придет конец.

А вот укроамериканец не раздражает абсолютно.

Пусть будет.

Link to comment
Share on other sites

грузины уже забодали - их слишком много.

Саакашвили - не дай бог он где-то выплывет на офиц должности - Петиному рейтингу придет конец.

А вот укроамериканец не раздражает абсолютно.

Пусть будет.

 

та и литовец хай буде

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...