Перейти до змісту

шустер


Гість paraskaa-W

Recommended Posts

считает вредительством, что общественный канал отказывается от такого продукта

 

Що б там не казали про шустрого Шустера, втрата такої програми це надзвичайно негативна подія авторства нашої нової влади :(  :X

Шустер лайв нема чим замінити. Щонайменше це щотижневий он-лайн індикатор ставлення публіки до влади, опозиції та окремих актуальних питань.

Змінено користувачем Euro
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

представитель предпринимателей был убедительней луцика сказал,что

будет забастовка бизнесменов под ВР, что остались те же коррупционные схемы, те же потери бюджета на  гос закупках, новый бюджет предлагает не изменения системы а, план выживания, говорит что бизнес загнется

Link to comment
Share on other sites

Крім Мирного і Берези немає порядних людей серед гостей. Мо я когось ще не помітила.

Ляшко --- популізм та щей самий дешевий, катеринчук і Шухрич нєжно влибались, тай Немиря тож.

 

Ех, жалко, шо в Юлі завтра Жужа бере шлюп із Чічьоткеним, ато б вонаб "зажгла" про алігархав.

 

А так сказати  --- " жалкоє зрєліщє", не знаю, скільки то люди ще витримають то "висмоктування" довіри. Неприємна програма, але ще мені один момент цікавий, тому і подивлюсь далі.

 

Не знаю, скільки витримаю, стільки витримаю..

Link to comment
Share on other sites

Кацапская наглость и цинизм не знают пределов.

 

какя-то кацапка,, землянка, журналистка волает шото типа "люди, вы - звери!"

 

 

памперсов они, блядь, купили...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

причем, орала, шо навижена.

 

кто бы ее нахуй послал... так нет же, - купают в овациях. И луценга лебезит.

 

А если б пару слов на ломаном украинском сказала, то, боюсь, пол-студии обоссали ляжки кипятком.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ви думаєте шо тут прибрали і всьо?

Десь на іншій програмі з"явиться, це те, що не зникне, бо одного в понеділок мало буде..., як його там звати, забула.

А де Ляшко з Шуфричем і Юляй будуть піаритись?

Link to comment
Share on other sites

Ви думаєте шо тут прибрали і всьо?

Десь на іншій програмі з"явиться, це те, що не зникне, бо одного в понеділок мало буде..., як його там звати, забула.

А де Ляшко з Шуфричем і Юляй будуть піаритись?

 

Там такая история: создается канал под Савика, русскоязычный, будет через спутник транслироваться на весь мир, нести правду про Украину.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...