Перейти до змісту

Харьков засыпало снегом


GarryN

Recommended Posts

Я позавчора з баварських Альп ледве встиг виїхати - за 2 години випало сантиметрів 15 снігу і продовжувало мести. Я полегшено зітхнув лише коли виїхав на автобан, добре, що були вихідні і мало машин, якби став на підйомі міг і не виїхати, камповени вже буксували. А так дійсно красиво було, якби мені не треба було нікуди їхати.

Оце щойно повернувся додому, сухо і -1.

Link to comment
Share on other sites

Я позавчора з баварських Альп ледве встиг виїхати - за 2 години випало сантиметрів 15 снігу і продовжувало мести. Я полегшено зітхнув лише коли виїхав на автобан, добре, що були вихідні і мало машин, якби став на підйомі міг і не виїхати, камповени вже буксували. А так дійсно красиво було, якби мені не треба було нікуди їхати.

Оце щойно повернувся додому, сухо і -1.

 

та да, але на сільських дорогах  і навіть на частинах доріг В-*  ковзанка...

Link to comment
Share on other sites

Та таки, да, еханый стыд ))) На елку о офисе денег нет... 4 месяца без з/п... на корпаратив по 60 грн... токо на шашлык и коньяк... оч. надеюсь, что не паленый ))) 

Зы: чертовски приятно, что для передачи нашим в АТО таки 3000 собрали )))+ всякое разное кто что смог ...

Link to comment
Share on other sites

 

 

балалайку :S

Ну да сидеть и дрынь-дрынь-дрынь на балалайке. Соседи рыбаки точно зимним ящиком по башке дадут ;)

Змінено користувачем Абориген
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...