Перейти до змісту

Силентио, ты где?


Гість paraskaa-W

Recommended Posts

 

Так ти правильно з самого початку і сказав. В Америці засмаглого такі не потрібні. Ну хіба як корова яку доїти. Твій друх Слава так і каже - що найкраще жилося коли податок на таких кровопивць був 90% 

 

:D  вірно кажеш, тому доїти себе ми не дозволимо нікому, це в 92-му навіть сбушникам не вдалося, які одразу після розвалу Совка першими взяли всі можливі і не можливі потоки колишнього компартійного Ельдорадо під контроль,

а тут якийсь лохуватий Обама :)

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 84
  • Created
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Еще раз повторю, Маккейн в 2008 году был шансонеткой. Он бы и Хиллари проиграл.

 

В Украине в 2012 году ничего изменить нельзя было. Ромни ручкался бы с Яныком и обнимался с Хуйлом.

То что ты не попал в посольство Украины - для тебя это конечно проблема. Но нечего и за этого истерики истерить и Обаму во всем обвинять.

 

И опять ты про надувного Рони сказки рассказываешь. Какая "бомбардировка" началась после того как террористы взорвали казарму с 200 маринс? Через сколько минут-часов-дней-месяцев?

Как отреагировал Рони на сообщение о сбитом корейском Боинге? Не знаешь? Так я могу напомнить.

Правда вера в "джизуса" может разрушится. Может не надо такой стресс на старости лет?

 

У меня несколько иное представление о том времени и о том, что могло было быть, а чего нет - спорить об этом бесмысленно. просто потому, что проверить истинность той или иной точки зрения - невозможно.

История не имеет сослагательного наклонения. Ноубодиз перфект, но по сравнению с Ронни, Обама и все, кто были до него - так даже не пигмеи, они как вши лобковые на пигмеях. Кто чуть больше. кто меньше, не так важно.

Можно говорить, что да тогда время было другое - вызовы другие, так теперь эти вши довели до того, что история неожиданно несмотря на привычное и кофортное сидение с ногами на столе в Овальном офисе может

вдруг резко повториться, а вместо шутки о бомбардировке кремля - будет только покерфейс с заствшим на нем навсегда дипконсерном :lol2:

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Интересно, какое отношение Обама имеет к податкам на недвигу? Ты же уже третий год в Штатах, до сих пор не разобрался что к чему?

 

четвертый скоро. Обама и ко - это какк чума и устойчивая тенденция повышения налогов на ВСЕ, даже на то, к чему он формального отношения не имеет...

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

У меня несколько иное представление о том времени и о том, что могло было быть, а чего нет - спорить об этом бесмысленно. просто потому, что проверить истинность той или иной точки зрения - невозможно.

История не имеет сослагательного наклонения. Ноубодиз перфект, но по сравнению с Ронни, Обама и все, кто были до него - так даже не пигмеи, они как вши лобковые на пигмеях. Кто чуть больше. кто меньше, не так важно.

Можно говорить, что да тогда время было другое - вызовы другие, так теперь эти вши довели до того, что история неожиданно несмотря на привычное и кофортное сидение с ногами на столе в Овальном офисе может

вдруг резко повториться, а вместо шутки о бомбардировке кремля - будет только покерфейс с заствшим на нем навсегда дипконсерном :lol2:

Я же говорю - ты нарисовал себе Рейгана с надувным бревнышком и веришь в него аки в джизуса. Ну или в Ленина, во времена твоей комсомольской молодости.

А как только дело доходит до фактов, реальных действий а не шуток в овальном кабинете, то сразу тушуешься и на вшей лобковых у пигмеев переходишь.

Не хочется разрушать еще одну легенду? Ну веруй, что тут поделаешь.

 

И все таки - какое отношение Обама имеет к налогам на недвигу? Или это из разряда вшей лобковых :)

Link to comment
Share on other sites

Я же говорю - ты нарисовал себе Рейгана с надувным бревнышком и веришь в него аки в джизуса. Ну или в Ленина, во времена твоей комсомольской молодости.

А как только дело доходит до фактов, реальных действий а не шуток в овальном кабинете, то сразу тушуешься и на вшей лобковых у пигмеев переходишь.

Не хочется разрушать еще одну легенду? Ну веруй, что тут поделаешь.

 

И все таки - какое отношение Обама имеет к налогам на недвигу? Или это из разряда вшей лобковых :)

 

Я ж тебе сказал - косвенное... Или ты хочешь сказать, что он ярый поборник их снижения? :D

Когда в стране  6 лет продолжается истерия о том, что надо повышать госрасходы на разного рода сомнительыне соцпрограммы, то естественно растут ВСЕ сферы налогообложения,

вне зависимости от того, кто непосредственно ими управляет и обслуживает.

Link to comment
Share on other sites

Федеральное правительство не имеет ни прямого ни косвенного отношения к местному налогу на недвижимость.

Государственные соц программы не имеют никакого отношения к местному налогу на недвижимость.

Я плачу один налог, а мой сосед в доме напротив другой - меньше на половину.

Отгадай с трех раз почему и что бы твой джизус сделал по этому поводу :)

Link to comment
Share on other sites

Це да, козирна фішка Обами звучить приблизно так: "Ось Мері з Делавера, три роки без роботи не з власної вини, двійко дітей, чоловік невідомо де. Мері хороша і працьовита  людина, але прямо зараз потребує невеличкої допомоги". Тисяч так на 40-45 на рік.

Link to comment
Share on other sites

Может быть и идеализирую, конечно, но то была Америка моей юности, когда я забитый и затурканый запретами и забобонами Совка

смотрел на нее и на ее президента как на Мессию, от которого ждал чуда и дождался его в 91 году. И именно с того времени я постепенно становился тем, кем стал.

Без Ронни и его коронного "бомбардировка начнется через 5 минут" это было бы, наверное, не возможно. Так шта я попросил бы  не разрушать светлый образ его,

тем более это все равно нереально :D

 

Насчет "черности" не нужно. Вопрос совсем в другом. Я ненавижу гавайца, что он влез в 2008-м, именно тогда, когда так нужен был Мак, чтобы прижать еще 6 лет назад

 яйца бледной кремлевской моли. Только такой мэйверик как он и мог их прижать и ничего такого, в том числе и на моей исторической Родине, думаю, сегодня бы не происходило.... А он взял и влез ...

Ну и 12 -й год понятно чего :D  Ведь и тогда еще можно было много чего изменить в Украине, а значить и предотварить ужасы уходящего года. Самое обидное, что при ином раскладе 12-го я бы

сейчас хоть каким=-то образом мог быть к этому причастен, а не сидел бы тут и не писал всю эту собачую херню :gigi:

Так шо Абмабе не прощу никогда :D

У 08 старик програвав обом демократичним претендентам без варіантів.І власне тим хто пропхав обаму цього простити не можу.То була друга тупість після вісьми років жори коаповухого.Однією фразою-16 років  на верху люди.яких при старих часах навіть в гонку б не пустили.

Link to comment
Share on other sites

У 08 старик програвав обом демократичним претендентам без варіантів.І власне тим хто пропхав обаму цього простити не можу.То була друга тупість після вісьми років жори коаповухого.Однією фразою-16 років  на верху люди.яких при старих часах навіть в гонку б не пустили.

 

Ну і тобі скажу. У тебе буде безкоштовна медицина, достойна сошіал сек`юріті і фудстампи. Що тобі небораче ще потрібно що б спокійно зустріти старість. Це ж нова американська мрія.

Link to comment
Share on other sites

Федеральное правительство не имеет ни прямого ни косвенного отношения к местному налогу на недвижимость.

Государственные соц программы не имеют никакого отношения к местному налогу на недвижимость.

Я плачу один налог, а мой сосед в доме напротив другой - меньше на половину.

Отгадай с трех раз почему и что бы твой джизус сделал по этому поводу :)

 

Тому що він купив давно а ти недавно.І він підпадає під поравку до конституції (яку проголосували власне СТАРІ жителі) про замороження податку не більше ніж 3% в рік з касастрової суми,а ти платиш від ціни покупки (так у флоріді є,в твому штаті може теж щось таке).ось мій сусід теж в такому стані тільки він платить більше і на порядок. :D

 

 

Ну і тобі скажу. У тебе буде безкоштовна медицина, достойна сошіал сек`юріті і фудстампи. Що тобі небораче ще потрібно що б спокійно зустріти старість. Це ж нова американська мрія.

Аут перестарнь тупість постити.Не мені і не таку.ОК?

Link to comment
Share on other sites

У 08 старик програвав обом демократичним претендентам без варіантів.І власне тим хто пропхав обаму цього простити не можу.То була друга тупість після вісьми років жори коаповухого.Однією фразою-16 років  на верху люди.яких при старих часах навіть в гонку б не пустили.

 

програв, я вже сказано, імхо не в останню чергу тому, що був приречений на поразку зокрема тими формально однопартійцями , хто сьогодні знову лізе на БД,

свідомо відкидаючи і підставляючи тих, з кого реально могло б вийти щось путнє якщо не тепер, то принаймні у 20-му році.

Link to comment
Share on other sites

Це да, козирна фішка Обами звучить приблизно так: "Ось Мері з Делавера, три роки без роботи не з власної вини, двійко дітей, чоловік невідомо де. Мері хороша і працьовита  людина, але прямо зараз потребує невеличкої допомоги". Тисяч так на 40-45 на рік.

А ти як порядний і законопослушний плати і не відволікайся.то ТВІЙ президент B-)

Link to comment
Share on other sites

Тому що він купив давно а ти недавно.І він підпадає під поравку до конституції (яку проголосували власне СТАРІ жителі) про замороження податку не більше ніж 3% в рік з касастрової суми,а ти платиш від ціни покупки (так у флоріді є,в твому штаті може теж щось таке).ось мій сусід теж в такому стані тільки він платить більше і на порядок. :D

 

 

Аут перестарнь тупість постити.Не мені і не таку.ОК?

 

Це не тупість. Це реально те до чого ви привели країну. Йде унила возня навколо мінімальної зарплати, фудстампів, халявної медицини і пригноблених негрів. 

Link to comment
Share on other sites

програв, я вже сказано, імхо не в останню чергу тому, що був приречений на поразку зокрема тими формально однопартійцями , хто сьогодні знову лізе на БД,

свідомо відкидаючи і підставляючи тих, з кого реально могло б вийти щось путнє якщо не тепер, то принаймні у 20-му році.

Абсолютно згідний.Молодогвардійці з півдня і з біблією за пазухою та інфантильністю лізуть наввипередки відштовхуючи всіх локтями.Вузьколобі.малоосвідчені (на рівні тої позиції .до якої прагнуть).але амбітні і керовані.Готові знищити все зарадт своєї мети.Кар"є

ристи а не державні мужі з стратегічним поглядом на роки вперед і знанням світу а не своєї парфії.

Link to comment
Share on other sites

Це не тупість. Це реально те до чого ви привели країну. Йде унила возня навколо мінімальної зарплати, фудстампів, халявної медицини і пригноблених негрів. 

Іде .тільки не приписуй мені того,що я користаюся тим.Я просто стою в стороні і спостерігаю з цинічною усмішкою.

Link to comment
Share on other sites

Соціалізм безумовно дуже зручна система, доки не закінчуються чужі гроші ©

Ти завжди маєш час виїхати з цієї країни.Адже ти і так тут приїхав на готове,тому з легкістю покинеш то,створене не тобою і не ДЛЯ ТЕБЕ.Фрі увілл. B-)

Link to comment
Share on other sites

Іде .тільки не приписуй мені того,що я користаюся тим.Я просто стою в стороні і спостерігаю з цинічною усмішкою.

 

Я про теми які ви піднімаєте. Мінімальна зарплата в $10 на годину як нова американська мрія. Тьху. Гидота. Хотів би я побачити батька який за вечірньою розмовою розповідає дітям як це важливо що б у них була отака достойна зарплата.

Link to comment
Share on other sites

Ну і тобі скажу. У тебе буде безкоштовна медицина, достойна сошіал сек`юріті і фудстампи. Що тобі небораче ще потрібно що б спокійно зустріти старість. Це ж нова американська мрія.

 

 

Федеральное правительство не имеет ни прямого ни косвенного отношения к местному налогу на недвижимость.

Государственные соц программы не имеют никакого отношения к местному налогу на недвижимость.

Я плачу один налог, а мой сосед в доме напротив другой - меньше на половину.

Отгадай с трех раз почему и что бы твой джизус сделал по этому поводу :)

 

ну ликбез мне не  нужно  устраивать :)

НЙ платить кажется больше 11 процентов, а Гавайи шо то , 0,4% или вроде того,

когда я говорю косвенное отношение = я имею ввиду ТЕНДЕНЦИЮ! Еси растут налоги на все и постоянно,

то объективно они будут расти и там, где хозяин фед. гавенмент и там, где хозяин штат. Как еще объяснить?

А демократы и Обама - это устойчивая тенденция повышения налогов!

Я понмиаю когда этому радуются бомжи, бо они ни хера никому не платят, но те кто реально содержит

этут тучу тех, многие из которой прекрасно могли бы и сами повертеть жеппой для улучшения своего просперити,

естественно не оргазмируют...

Link to comment
Share on other sites

Ти завжди маєш час виїхати з цієї країни.Адже ти і так тут приїхав на готове,тому з легкістю покинеш то,створене не тобою і не ДЛЯ ТЕБЕ.Фрі увілл. B-)

 

Простіше зачистити лінивих гандонів. Основа нормальна. 

Link to comment
Share on other sites

 

Я понмиаю когда этому радуются бомжи, бо они ни хера никому не платят, но те кто реально содержит

этут тучу тех, многие из которой прекрасно могли бы и сами повертеть жеппой для улучшения своего просперити,

естественно не оргазмируют...

 

Є ще одна категорія. Ті хто потім цей бюджет пиляє. Навряд чи дідуган Баффет оргазмує за безкоштовно)))

Link to comment
Share on other sites

Я про теми які ви піднімаєте. Мінімальна зарплата в $10 на годину як нова американська мрія. Тьху. Гидота. Хотів би я побачити батька який за вечірньою розмовою розповідає дітям як це важливо що б у них була отака достойна зарплата.

По перше-я не піднімаю.По друге-я так зрозумів,що ти хочеш і готовий платити 20 :D .То повідом в адміністрацію і очолиш рух .Повір підтримка тих батьків,що за чашкою чаю говорять дітям про достойну 10  дол.платню буде шалена.не говорячи про няню для твоїх дітей.садівника чи іншу прислугу.А як і того мало і ти підеш ще вище то я тобі не завидую-можуть затоптати від надміру почуттів B-) ......як працюючі так і роботодавці.І останні в першу чергу :)

Link to comment
Share on other sites

Піднімає Обама, за якого ти двічі голосував. Отже ще раз американська мрія згідно Обами:

 

- Зарплата в $10 на годину

- Обамакере з обов`язковими безкоштовними гандонами

- Фудстампи для всіх

 

Я нічого не пропустив?

Link to comment
Share on other sites

ну ликбез мне не нужно устраивать :)

НЙ платить кажется больше 11 процентов, а Гавайи шо то , 0,4% или вроде того,

когда я говорю косвенное отношение = я имею ввиду ТЕНДЕНЦИЮ! Еси растут налоги на все и постоянно,

то объективно они будут расти и там, где хозяин фед. гавенмент и там, где хозяин штат. Как еще объяснить?

А демократы и Обама - это устойчивая тенденция повышения налогов!

Я понмиаю когда этому радуются бомжи, бо они ни хера никому не платят, но те кто реально содержит

этут тучу тех, многие из которой прекрасно могли бы и сами повертеть жеппой для улучшения своего просперити,

естественно не оргазмируют...

Асе таки придется тебе устроить ликбез, бо прожив тут четыре года ты так и не понял как работает американская демократия.

Почему в Нью Йорке 11% а на Гаваях шо то 0.4%? Почему у меня недавно поднялся налог на недвижимость, а у моего соседа напротив нет?

Обама виноват???

 

О налогах. Обама налоги не повышал. В свое время Буш (дебил, который) снизил налоги на 10 лет. И немедленно загнал Штаты в долги.

При Обаме бушевские налоги продлили на 2 года, а потом просто вернулись к старым, Клинтоновским.

При котором Штаты впервые за много лет ("долги не важны" - кто такой лозунг выдвинул, кстати? :)) вышли на профицит.

Ровно на один год. Пока не пришел "Кэптан Америка" ;o

 

Я подозреваю, что мы платим намного больше налогов чем ты. Но никаких истерик по этому поводу не устраиваю.

Эта страна дала нам возможность достичь того что мы достигли и я считаю что небольшой пей-бэк мне не повредит а стране поможет.

Что происходит когда никто не хочет платить налоги ты можешь увидеть в Украине. Нравится? Чемодан-самолет-Киев!

Змінено користувачем SlavRedko
Link to comment
Share on other sites

Простіше зачистити лінивих гандонів. Основа нормальна. 

Ось щось сумніваюся.бо поки ти тут тільки грозишся ,у бро давно ти на мушці. Проста костантація вікового досвіду.туму сиди тихо не буди лихо і плати тій "мамі" на дитя.бо як не воно то інше твоїм дітям не дасть жирувати.За все в цьому світі треба платити (в один чи інший спосіб).Навіть за спокій не бути пограбованим люмпменами B-) ......лаври вуковара нге дають спати.Той тоже грозиться своїм машингвером. :)

Link to comment
Share on other sites

О налогах. Обама налоги не повышал. 

 

Во бреше. Обамакере терміново знову не податок  :fp1: Це вже не кажучи про словесний оборот Буш знизив .... а Обама повернувся до старих. Очевидно ще знизив  :fp1:

Link to comment
Share on other sites

Ось щось сумніваюся.бо поки ти тут тільки грозишся ,у бро давно ти на мушці. Проста костантація вікового досвіду.туму сиди тихо не буди лихо і плати тій "мамі" на дитя.бо як не воно то інше твоїм дітям не дасть жирувати.За все в цьому світі треба платити (в один чи інший спосіб).Навіть за спокій не бути пограбованим люмпменами B-) ......лаври вуковара нге дають спати.Той тоже грозиться своїм машингвером. :)

 

Ти реально тупий? Будуть брати з тих з кого простіше взяти. Я брикатимусь і мене залишать в спокої. Простіше буде зняти з тебе. 

Link to comment
Share on other sites

 

Піднімає Обама, за якого ти двічі голосував. Отже ще раз американська мрія згідно Обами:
 
- Зарплата в $10 на годину
- Обамакере з обов`язковими безкоштовними гандонами
- Фудстампи для всіх
 
Я нічого не пропустив?

 

Знову в молочко.Я не голосував за обаму вперше.а в друге тільки ,з українського поняття меншого зла,бачачи контигент соціально-чайно-реднеківської ватаги в таборі репів.......Не путай мене з обамою.ті речі (крім загального медстрахування) мене не цікавлять і буде так як має бути.Ні ти ін я тут нічого зробити не можемо.тенденцію не переламаєш.можна тільки очолити.

Link to comment
Share on other sites

Ти реально тупий? Будуть брати з тих з кого простіше взяти. Я брикатимусь і мене залишать в спокої. Простіше буде зняти з тебе. 

Так в мене ж велфер.медікейд і субсидійна лачуга :D  Що з пролетаря взяти крім ланцюгів.а тут в америці і ті забрали. B-)....беруть з тих ХТО МАЄ.Вчи джамайську вимову бро. ;)

Змінено користувачем cynic
Link to comment
Share on other sites

Знову в молочко.Я не голоНе путай мене з обамою.ті речі (крім загального медстрахування) мене не цікавлять.

 

Проголосував то ти за весь пакет. Тому я раз за разом і кажу що любителів халявної медицини знатно нажухали. Чисто як козлів яких ведуть на забій заманюючи чищеною морквою.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...