Перейти до змісту

Чтобы немного отвлечься.


Recommended Posts

Как на 6-летнего - весьма недурно.

Не обижайте мальчика, намекая, что с возрастом будет куда лучше! :) Реально очень круто.

 

Тут иные "профи" в зрелом возрасте так накакают на холст, что даже не знаешь, каким талантом это объяснить :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

У моего старшего маньячество по поводу вырезания снежинок из бумаги. В садике "заразили". Ножницы прячем. Выстриг себе пробор через полголовы - интересно было.

Як це мило, коли вони такі креативні, аби не поранили себе. Знаю теж один випадок, коли дівчинка надивившись "Бджола Мая" вистригла собі чолку, причому так що це видно було на той Маїн схожий чубчик. Хоча і не рівно, але було таааааак мило.

Мій племінник вії підстригав.

 

@Донецька комашка))

 

большая умница и талант!  :good:

 

Но цвета тревожные как для художника в таком возрасте.

Навпаки. Діти сприймають світ фарбами. Малюнок дуже емоційний і яскравий, що говорить про добрий настрій. В дітей завжди найулюбленіші фарби червона і жовто-гаряча, яскрава голуба, салатова. Малюнок є абсолютним позитивом яскравих, емоційних вражень. У 6 років і хлопчик малює деталі --- кожне вікно має світло, це те що його дуже вразило а може навіть і здивувало, тому і намалював вдень світлі вікна. Башточки на дахах, форма дерев. Аще зверніть увагу як тон кольорів міняється на малюнку --- саме так, як ми це бачимо в житті, коли прямуємо вулицями міста , тобто внизу густі  і темнуваті, чим вище світліші.

 

А саме головне --- дитина малювала перспективу. Для 6 річного і щей хлопчика то є --- ШЕДЕВР.

В рамку і на стіну.

Скажу по секрету, мою оселю прикрашають дитячі малюнки в різних гарних рамках. Це дуже приємно, тому що дитина в свою роботу вкладає ВСЮ СЕБЕ, це такий позитив завжди.

Да. :nose3:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Цікаво, а дитина вже знає ці слова? :D

 

А те вже й не так і важливо. То ж робота критиків B-) . Наприклад, я не впевнений, що, скажімо, Ван Гог був в курсі, що він постімпресіоніст :gigi:

Link to comment
Share on other sites

 

 


А где именно это , или это чисто образный отпечаток о городе Львов?

Я, к сожалению, не знаю :) можно спросить у его матери, но они там все спят уже (у меня этих племянников - во)  :D

 

 


Цікаво, а дитина вже знає ці слова?

Слова может и знает, вот с их значением уже труднее )))

 

 


Но цвета тревожные как для художника в таком возрасте.

У них там безтелевизорный режим, и мораторий на домашнее обсуждение всего происходящего, т.к. ребенок впечатлительный, и благодаря усилиям наших соседушек за последний год нарисовал больше сотни рисунков со своим собственным домом в огне. Но сейчас вроде успокоился; Львов вообще нервы лечит :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Площа Міцкевича.вид від готелю Жорж до книгарні-але може помиляюсь

 

 

Як на мене, більше схожена проспект Шевченка - будинки навпроти пам'ятника Грушевському :shuffle:

Link to comment
Share on other sites

У нас осінню були дні коли сонце ввечері було червоне, якщо дитина тоді гуляла, вона бачила іменно таку картину, червоне сонце відблискує у вікна  будівель. Це не така вже рідкість, а на дитину це склало враження. 

Взагалі малюнок чудовий, і для старшого художника, зважаючи на те що малювала дитина малюнок просто шикарний. У Львові у нього буде багато натхнення, тут є що малювати, його би ви віддали в художню школу по вул. Глінки 1, хороша школа і дуже хороші вчителі, ще старої закалки, і техніки навчать, і підкажуть на що звернути увагу.,правда  там конкурс немаленький але спробувати можна. 

Змінено користувачем Дана
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...