Перейти до змісту

Особливості зберігання військових квитків в РА


coolzak

Recommended Posts

Щоб не засирати іншу тему тему якщо хтось щось хоче додати давайте тут

-просто повторю-в мому полку-артполк САУ військові квитки тримали в канцеляпії(так саме в канцелярії бо ніхто не казав що це в штабі-такий жаргон був)і видавали лише в відпустку чи в звільнення.Не знаю  з чим це було повязано-можливо забагато їх нищилось бо ми були весь час у полі і 2/3 служби я прожив в палатці.Писарів теж не було офіційно але завжди хтось ним був-в нас був топогеодезист бо гарно писав і свинарів не було але теж хтось там свиней

 

годував на фермі.Червона Армія була велика і можливі відмінності через те де і коли служив.


http://i190.photobucket.com/albums/z105/coolzak/IMG_7806.jpg

Link to comment
Share on other sites

Я не совсем понял что ты хоч сказать..... При приходе в часть ты здаешь   военный билет офицера запаса.... ты вроде сержант а показываешь такое удостоверение и получаешь Удостоверение личности офицера..... Когда уходишь все в обратном порядке.

Link to comment
Share on other sites

всегда с собой. В канцелярию забирали только в начале учебного периода на несколько дней, записи кому надо вносили - звание там или оружие поменяли...

Змінено користувачем Десантник
Link to comment
Share on other sites

Военный билет однажды только забрал у меня начальник строевого отдела. Наша разлука с ним длилась 20 минут. Пока я не доложил начальнику курса и он не вернул мне документ. 
Да и на утренних проверках довольно часто практиковалась проверка документов. 
 

Link to comment
Share on other sites

Щоб не засирати іншу тему тему якщо хтось щось хоче додати давайте тут

-просто повторю-в мому полку-артполк САУ військові квитки тримали в канцеляпії(так саме в канцелярії бо ніхто не казав що це в штабі-такий жаргон був)і видавали лише в відпустку чи в звільнення.Не знаю  з чим це було повязано-можливо забагато їх нищилось бо ми були весь час у полі і 2/3 служби я прожив в палатці.Писарів теж не було офіційно але завжди хтось ним був-в нас був топогеодезист бо гарно писав і свинарів не було але теж хтось там свиней

 

годував на фермі.Червона Армія була велика і можливі відмінності через те де і коли служив.

http://i190.photobucket.com/albums/z105/coolzak/IMG_7806.jpg

 

Кстати, а как это ты из рядового в полные сержанты сразу попал?

Link to comment
Share on other sites

в учебці був кращим.перекривав більшість нормативів по спецусі на 30 і більше відсотків.хотіли лишити в учебці сержантом але я вперся що не буду і відправили в війська з таким званням

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

в учебці був кращим.перекривав більшість нормативів по спецусі на 30 і більше відсотків.хотіли лишити в учебці сержантом але я вперся що не буду і відправили в війська з таким званням

 

А, я думал как мне, забыли внести... Мне гефрайтера в военник не внесли. Правда одну соплю 3 недели всего поносил :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

в учебці був кращим.перекривав більшість нормативів по спецусі на 30 і більше відсотків.хотіли лишити в учебці сержантом але я вперся що не буду і відправили в війська з таким званням

Підтведжую, в сержантській школі за відмінне навчання присвоювалося зразу сержанта, минаючи молодшого, як правило вони залишалися в учебці, але не обов'язково.

Link to comment
Share on other sites

в учебці був кращим.перекривав більшість нормативів по спецусі на 30 і більше відсотків.хотіли лишити в учебці сержантом але я вперся що не буду і відправили в війська з таким званням

подтверждаю...2 или 3 человека из роты ушли сержантами, остальные мл.сержантами.Мне кстате так же хотели сразу  сержанта давать (что  считаю  неправильным, равно как и подготовку командиров отделений-мл.сержантов сразу после призыва), но в силу некоторых обстоятельств этого не произошло :)

Link to comment
Share on other sites

К нам в роту тоже попал из учебки чувак сразу в звании сержанта.

Он говорил, что в его учебке всем так давали. Его ВУС уже не помню, по факту она ему не пригодилась. 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...