Перейти до змісту

Кошулинского мобилизовали...


хозяин

Recommended Posts

Партія "Всеукраїнське об'єднання "Свобода" заявляє про мобілізацію в Збройні сили колишнього заступника голови Верховної Ради Руслана Кошулинського.

Про це "Українським новинам" повідомили у прес-служба партії.

"Так, дійсно, це правда, його мобілізують", - сказав співробітник прес-служби.

Тепер Кошулинський перебуває на полігоні в Яворівському районі (Львівська область).

Там пройде 26-денне навчання, після чого буде спрямований у військову частину.

Кошулинський під час служби в Радянській армії був артилеристом.

Крім Кошулинського, мобілізовані колишні депутати Верховної Ради від партії "Свобода" Олексій Кайда і Маркіян Лопачак.

Вони також перебувають на полігоні у Львівській області.

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Це не піар, це превентивний захист від люстрації. По Франківську масово мобілзують міських депутатів, керівників різних відділів виконавчої влади і т.д. Багато хто встиш вже "пройти АТО" і повернутися. Вчора говорив з таким повернувшимся з ЖКГ. усього був мобілізований 6 місяців, з них 2 в АТО. На звільнених територія смсб.

Тепер учасник бойових дій, ачо.

 

Є й такі, що на Харківщині учасника АТО отримали минулого року.

 

Знаю толкових рядових свободівців, хто дійсно хотів воювати - пішли добровольцями. В основному Айдар

Змінено користувачем Спартак
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Це не піар, це превентивний захист від люстрації. По Франківську масово мобілзують міських депутатів, керівників різних відділів виконавчої влади і т.д. Багато хто встиш вже "пройти АТО" і повернутися. Вчора говорив з таким повернувшимся з ЖКГ. усього був мобілізований 6 місяців, з них 2 в АТО. На звільнених територія смсб.

Тепер учасник бойових дій, ачо.

 

Є й такі, що на Харківщині учасника АТО отримали минулого року.

 

Знаю толкових рядових свободівців, хто дійсно хотів воювати - пішли добровольцями. В основному Айдар

 

розкажи мені, будь-ласка, казку про те, за якою статтею мають люструвати кошульницького та кайду.

настало время охуительных историй (с)

  • Upvote 7
Link to comment
Share on other sites

Це не піар, це превентивний захист від люстрації. По Франківську масово мобілзують міських депутатів, керівників різних відділів виконавчої влади і т.д. Багато хто встиш вже "пройти АТО" і повернутися. Вчора говорив з таким повернувшимся з ЖКГ. усього був мобілізований 6 місяців, з них 2 в АТО. На звільнених територія смсб.

Тепер учасник бойових дій, ачо.

 

Є й такі, що на Харківщині учасника АТО отримали минулого року.

 

Знаю толкових рядових свободівців, хто дійсно хотів воювати - пішли добровольцями. В основному Айдар

а свободовцы каким образом попадают под люстрацию? причём все?

 

п.с.

6000 всего навсего получили этот статус пока....

 

давай приведи фамилию...будем искать...кто чего там намутил?

Link to comment
Share on other sites

а свободовцы каким образом попадают под люстрацию? причём все?

 

п.с.

6000 всего навсего получили этот статус пока....

 

давай приведи фамилию...будем искать...кто чего там намутил?

 

6100 нібито, але це було в грудні

в січні заявили що вже і не шість тисяч, а тільки 3,5 і з них "лише 200 незаконно"

http://www.unian.ua/politics/1031389-blizko-200-cholovik-z-35-tisyach-yaki-otrimali-status-uchasnika-ato-ne-brali-uchast-u-boyah-minyust.html

 

вкінці січня їх виявилось стільки що навіть Порошенко роздуплився

http://ukr.lb.ua/news/2015/01/29/293804_poroshenko_zvilnit_nizku.html

Link to comment
Share on other sites

Крім того мова не про них.

Мобілізовані чиновники отримають звання законно. навіть ті, що були на Харківщині. Ось перелік населених пунктів,на території яких здійснювалася антитерористична операція

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=247721598&cat_id=244276429

кабмін в жовтні затвердив.

Ні про яку незаконність тут не йдеться.

Link to comment
Share on other sites

Про люстрацію - я в широкому розумінні, не лише "робота з кривавим Януковичем" але й корупція. Як мінімум до Кайди в тернополян є багато запитань з цього приводу.

Link to comment
Share on other sites

Ну раз тут про Свободу, то й я додам від Андрія Іллєнко.

 

На загальному негативному фоні хоч трохи позитиву.

Щойно Верховна Рада проголосувала за свободівський законопроект 1107 про забезпечення безперешкодного доступу громадян до узбережжя водних об'єктів для загального водокористування. За - 280.

Це закон проти хамських парканів на березі наших водойм. І за вільний доступ людей до води.

Тепер важливо дотиснути в другому читанні.

 

:tu:

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Іллєнко молодець ,якраз тому він і пройшов до ВР на відміну від більшості свободівців. Наскільки мені відомо, поріняно з багатьма київськими імітаторами "боротьби з незаконними забудовами"! реально відстоював інтереси громади.

Link to comment
Share on other sites

http://s014.radikal.ru/i328/1502/13/2c8a85b99ba2.jpg

 

михайлишин даже попросил не ставить его в списки на выборы....уже был в ато.

Його звати МИХАЛЬЧИШИН. Він молодець, мені дуже подобається. Впевнена в собі і своїх знаннях людина. А його крилата фраза "прийдуть гуцули з трембітами і шахтарі з бітами" була пророчеською за рік до Майдану.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Михальчишин взагалі-то пішов працювати в СБУ...
 

Народний депутат від "Свободи" Юрій Михальчишин, який у партії займався питаннями політичної освіти, відмовився від участі у виборчій кампанії і пішов працювати в СБУ.

Про це він заявив в інтерв'ю "Главкому".

За словами Михальчишина, рішення він ухвалив тоді, коли його знайомі потрапили в одразу кілька котлів на Донбасі, а в Києві тим часом уся увага була прикута до розпуску Ради.

"А в той час я мав, вибачте, просто тиснути кнопки в парламенті, коли мої товариші гинули у вогні. І коли постало питання про подальшу політичну долю, я, зважаючи на свої переконання і риторику войовничого українського націоналізму, вирішив: немає іншого шляху, крім як самому взяти участь у боротьбі з ворогом", - розповів Михальчишин.

"Я почав шукати для себе шляхи максимально ефективного долучення до боротьби українських Збройних сил і правоохоронних органів з тероризмом. За рівнем освіти, кваліфікації та досвіду, виявилося, що максимально широко я можу застосувати свій потенціал у Службі безпеки в підрозділах, які захищають державність і борються із тероризмом. Я пройшов низку співбесід, військово-лікарські комісії, психологічне тестування, подав усі документи - і тільки після проходження кваліфікаційних вимог повідомив колег по партії, зокрема Олега Тягнибока, про своє рішення не балотуватися цього разу у Верховну Раду", - додав нардеп.

 

 

У СБУ Михальчишин, за його словами, почав працювати у вересні. Але заробітну плату не отримує, оскільки не добігла кінця каденція народного депутата.

"Був (у СБУ - ред.) консультантом начальника одного з департаментів і в складі оперативної групи відбув на Донеччину. Мої функції можна окреслити як аналітичні - аналіз оперативної інформації та пропозиції з розробки оперативних заходів. Також я брав участь у цих заходах - затриманні російської агентури на нашій території. Тобто протягом двох місяців проходив своєрідне стажування та випробування практичною роботою. Побував у Маріуполі, Волновасі, Сєвєродонецьку, Лисичанську, Старобешеві й інших цікавих місцях, про які раніше не мав жодного уявлення", - зазначив Михальчишин.

 

 

Цікаво як він там зараз, бо вже пару місяців нічого не чути від нього...

Link to comment
Share on other sites

SDKwLABG-H4.jpg


Везу подарунок від одних хороших хлопців іншим, яким погані дядьки забули видати. Некомплект магазинів на війні, реалії....

ZzW90-B4-F0.jpg

 

Відчуваю себе контрабандистом цигарок, алкоголю, чаю і термобілизни....

 

71mwEx9tcJI.jpg

Змінено користувачем zig
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...