Перейти до змісту

Новый кипиш на Манежке: Терпение кончилось!


budulay

Recommended Posts

Там нічого і ніколи не буде. В поліцейській країні цих сміливців розпорошать по тюрмах і все. Тільки величезний паркан, рів глибокий, охорона кордону через кожні 300 метрів, щоб про них і не чути і не бачити.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

шо за пидарасы....

ща

титушки им раскажут....

как путина любить.

Угу они там еще и место своей очередной сходки рассказали... .как то пока вяло, и не серьезно, где баррикады? где коктели молотова?

Может когда им титушки отобью почки будет все выше перечисленное.

Link to comment
Share on other sites

Угу они там еще и место своей очередной сходки рассказали... .как то пока вяло, и не серьезно, где баррикады? где коктели молотова?

Может когда им титушки отобью почки будет все выше перечисленное.

 

Не кіпішуйте.  У нас коктейлі пішли тільки з другого майдану. І не з самого його початку.

Як там хуйло казав? "Курочка по зернышку" B-)  

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

У нас, хлопці воювали зі сталінським кацаполайном 20 років. В той час коли в ерефії сексот на сексоті відправлялии своїх "саграждан" на смерть до концтаборів.

Так що не треба порівнювати. Не треба ототожнювати себе з кацаполібералами і різними співчуваючими, це імперське лайно про "русский мир" в голові кожного кацапа. Звичайно потрібно скористатися ними, але завжди мати на увазі що до коли існує кацапстан, в його теперишньому вигляді, наша держава завжди буде у небезпеці. 

 

Це вороги.

Змінено користувачем Kolisian
  • Upvote 9
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Вони всі по суті імпєрци.

Ще дисиденти писали про те, які в них з москалями у таборах були дискусії. Українці відстоювали свої думки про самостійність України, а вони --- тільки те, щоб Україна входила в склад роісі, хоча і отримали строк за інакомисліє.

Link to comment
Share on other sites

Так що не треба порівнювати. Не треба ототожнювати себе з кацаполібералами і різними співчуваючими, це імперське лайно про "русский мир" в голові кожного кацапа. Звичайно потрібно скористатися ними, але завжди мати на увазі що до коли існує кацапстан, в його теперишньому вигляді, наша держава завжди буде у небезпеці. 

 

Це вороги.

 

Ніхто не каже порівнювати або ототожнювати. Вони можуть не розуміти українства, української держави (хоча хто зна?). Нам байдуже, які таргани в їхніх головах, але є рівно 2 моменти:

1) Вони проти теперешнього режиму пуйла

2) Вони не полізли б встановлювати "русскій мір" до сусідів. Навіть якщо в їх голові це на рівні ідей та переконань.

 

І головне: у будь-якому випадку, вони якісно відрізняються від ватної більшості, тих самих 84%.

А те, як вони у меншості вийшли і заявили про себе - повірте мені, це куди важче, ніж нашим вийти на Майдан... Тому, я б скоріш їх підтримав, в першу черу за сміливість.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Знакомый седня с Самой мацквы написал:

 

наши с ума сходят , я не за политиков , я за окружающих
[19:59:43] ...: такая озлобленность , как будто украинцы под москвой
[19:59:56] ...: захватили Россию
[20:00:06] ...: пипец какойто
 
Завтра может созвонимся
Link to comment
Share on other sites

А давайте, сделаем то, чего не делают в России!

Снова и снова!

 

 

Давайте посомневаемся в предоставленной информации...

- начинаю первым: это видео сделано искусственно, в зале, на фоне всего лишь однотонный зелёный фон. Остальное - эффекты киноиндустрии.  :nose3:

 

"Новый кипиш на Манежке: Терпение кончилось!"

 

Давайте докажем что это не фейк.

и что это видео - реальность от А до Я.

 

http://ic.pics.livejournal.com/nikitich/12757143/187062/187062_original.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

Знакомый седня с Самой мацквы написал:

 

наши с ума сходят , я не за политиков , я за окружающих
[19:59:43] ...: такая озлобленность , как будто украинцы под москвой
[19:59:56] ...: захватили Россию
[20:00:06] ...: пипец какойто
 
Завтра может созвонимся

 

 

Друга стадія

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...