Перейти до змісту

РПЦ МП - доколє?


Гість Хома

Recommended Posts

Звернення Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Православної Церкви з нагоди відзначення річниці подій на Київському Майдані, що відбулися 18-21 лютого 2014 року.


В дні спомину всіх жертв кривавого розстрілу на Київському Майдані хочу звернутися до всіх вірних чад Української Православної Церкви, а разом з ними і до всіх, кому небайдужа доля Української Держави. В час вогняних випробувань нашої Батьківщини ми приносимо до Бога в молитвах наш смуток і горе. Рік тому весь світ схвилювали події, які саме тут у Києві забрали життя понад сотні наших співвітчизників. Їх жертва стала початком ще більшої трагедії, котра зробила минулий рік кривавою сторінкою української історії. Ми разом із тисячами вдів і сиріт, разом з невтішними матерями найкращих синів України, що полягли на сході нашої Батьківщини, разом з усіма нужденними і скаліченими, разом з усіма, хто втратив свій дім, благаємо Бога докласти мудрості і християнської любові всім, від кого залежить припинення цього жахливого кровопролиття. Ми невтомно молимо Бога принести на Українську землю довгоочікуваний мир. Від імені тисячолітньої Української Православної Церкви я закликаю всіх, хто називає себе християнином, негайно припинити вбивати один одного. Адже жертвами бойових дій щодня стають десятки ні в чому не повинних мирних жителів, жінок, людей похилого віку, і що саме страшне – безгрішних дітей.


Через кілька днів Церква розпочне відзначати Масляну неділю. Зазвичай українці в ці дні у веселощах очікують настання Великого Посту. Але пам’ятаючи про криваву трагедію на Майдані, річниця якої припадає на Масляний тиждень, пам’ятаючи про тисячі загиблих за минулий рік на Сході України, пам’ятаючи про те, що і сьогодні, а може й тепер там не перестають гинути люди, Українська Православна Церква скасовує усі святкові заходи, які традиційно припадали на цей час року. Я звертаюся до представників культури і мистецтва, до засобів масової інформації, звертаюся до всіх співвітчизників долучитися до цієї ініціативи. Тепер не час розваг і веселощів. Тепер час молитви і посту, час спокутування гріхів заради майбутнього нашої України та її нащадків.


 


достойно, не?

Link to comment
Share on other sites

 

Звернення Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Православної Церкви з нагоди відзначення річниці подій на Київському Майдані, що відбулися 18-21 лютого 2014 року.

В дні спомину всіх жертв кривавого розстрілу на Київському Майдані хочу звернутися до всіх вірних чад Української Православної Церкви, а разом з ними і до всіх, кому небайдужа доля Української Держави. В час вогняних випробувань нашої Батьківщини ми приносимо до Бога в молитвах наш смуток і горе. Рік тому весь світ схвилювали події, які саме тут у Києві забрали життя понад сотні наших співвітчизників. Їх жертва стала початком ще більшої трагедії, котра зробила минулий рік кривавою сторінкою української історії. Ми разом із тисячами вдів і сиріт, разом з невтішними матерями найкращих синів України, що полягли на сході нашої Батьківщини, разом з усіма нужденними і скаліченими, разом з усіма, хто втратив свій дім, благаємо Бога докласти мудрості і християнської любові всім, від кого залежить припинення цього жахливого кровопролиття. Ми невтомно молимо Бога принести на Українську землю довгоочікуваний мир. Від імені тисячолітньої Української Православної Церкви я закликаю всіх, хто називає себе християнином, негайно припинити вбивати один одного. Адже жертвами бойових дій щодня стають десятки ні в чому не повинних мирних жителів, жінок, людей похилого віку, і що саме страшне – безгрішних дітей.

Через кілька днів Церква розпочне відзначати Масляну неділю. Зазвичай українці в ці дні у веселощах очікують настання Великого Посту. Але пам’ятаючи про криваву трагедію на Майдані, річниця якої припадає на Масляний тиждень, пам’ятаючи про тисячі загиблих за минулий рік на Сході України, пам’ятаючи про те, що і сьогодні, а може й тепер там не перестають гинути люди, Українська Православна Церква скасовує усі святкові заходи, які традиційно припадали на цей час року. Я звертаюся до представників культури і мистецтва, до засобів масової інформації, звертаюся до всіх співвітчизників долучитися до цієї ініціативи. Тепер не час розваг і веселощів. Тепер час молитви і посту, час спокутування гріхів заради майбутнього нашої України та її нащадків.

 

достойно, не?

 

 

Нехай своєму Кірюші, який камлає на русскоє оружіє, це все попробує пояснити. 

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

.РПЦ завжди була філією русского уряду-чи царів чи комів і при теперішньому стані російсько українських відносин буде сильне бродіння всередині української частини і або остаточно відколяться або багато парафій повтікає до Київського патріархату чи УАПЦ

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Рубрика: Москва - Третій Рим » Новини »Митрополит Київський і всієї України Онуфрій відспівав« афганського »учасника батальйону« Айдар »

Митрополит Київський і всієї України Онуфрій відспівав «афганського» учасника батальйону «Айдар»

Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив відспівування замголови Української спілки ветеранів Афганістану, учасника «афганської» сотні батальйону «Айдар» Олега Михнюк, повідомляє «Інтерфакс-Релі

Змінено користувачем Людоедка
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Вы наверно не интересовались,но есть батюшки выезжают на блокпосты.

Не интересовался, но точно знаю что были немци в вов которые кормили наших селян, шоколад там детям то се...

Я вроде высказал свою мысль, отфильтровать, если нормальный и хочет служить у нас, не вопрос, есть Киевский Патриархат, нет, ни кто не держит. Кацапам за уралом скрепы насаждать надо. Я не предлагаю ни кого убивать или угнетать в отличии от кацапов в семнадцатом

Link to comment
Share on other sites

Не интересовался, но точно знаю что были немци в вов которые кормили наших селян, шоколад там детям то се...

Я вроде высказал свою мысль, отфильтровать, если нормальный и хочет служить у нас, не вопрос, есть Киевский Патриархат, нет, ни кто не держит. Кацапам за уралом скрепы насаждать надо. Я не предлагаю ни кого убивать или угнетать в отличии от кацапов в семнадцатом

 

Правильно, всю гундяєвську секту за Хутор Михайлiвський!

В Українi - УПЦ Київський Патрiархат.

Крапка.

Link to comment
Share on other sites

Со ссылкой на Сталина повторить историю УГКЦ в обратную сторону. Мол, мы встали на путь исправления и поддерживаем практику прославленного верховного говнокомандующего. Пока еще не во всех вопросах. Но стараемся. 
Привет братским сталинским гундяям.


 

Звернення Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Православної Церкви з нагоди відзначення річниці подій на Київському Майдані, що відбулися 18-21 лютого 2014 року.

В дні спомину всіх жертв кривавого розстрілу на Київському Майдані хочу звернутися до всіх вірних чад Української Православної Церкви, а разом з ними і до всіх, кому небайдужа доля Української Держави. В час вогняних випробувань нашої Батьківщини ми приносимо до Бога в молитвах наш смуток і горе. Рік тому весь світ схвилювали події, які саме тут у Києві забрали життя понад сотні наших співвітчизників. Їх жертва стала початком ще більшої трагедії, котра зробила минулий рік кривавою сторінкою української історії. Ми разом із тисячами вдів і сиріт, разом з невтішними матерями найкращих синів України, що полягли на сході нашої Батьківщини, разом з усіма нужденними і скаліченими, разом з усіма, хто втратив свій дім, благаємо Бога докласти мудрості і християнської любові всім, від кого залежить припинення цього жахливого кровопролиття. Ми невтомно молимо Бога принести на Українську землю довгоочікуваний мир. Від імені тисячолітньої Української Православної Церкви я закликаю всіх, хто називає себе християнином, негайно припинити вбивати один одного. Адже жертвами бойових дій щодня стають десятки ні в чому не повинних мирних жителів, жінок, людей похилого віку, і що саме страшне – безгрішних дітей.

Через кілька днів Церква розпочне відзначати Масляну неділю. Зазвичай українці в ці дні у веселощах очікують настання Великого Посту. Але пам’ятаючи про криваву трагедію на Майдані, річниця якої припадає на Масляний тиждень, пам’ятаючи про тисячі загиблих за минулий рік на Сході України, пам’ятаючи про те, що і сьогодні, а може й тепер там не перестають гинути люди, Українська Православна Церква скасовує усі святкові заходи, які традиційно припадали на цей час року. Я звертаюся до представників культури і мистецтва, до засобів масової інформації, звертаюся до всіх співвітчизників долучитися до цієї ініціативи. Тепер не час розваг і веселощів. Тепер час молитви і посту, час спокутування гріхів заради майбутнього нашої України та її нащадків.

 

достойно, не?

 

 

В ответите Гундяй поклялся своей бородой, что кровопролития не будет. Клятвопреступник... 

Link to comment
Share on other sites

По-перше, не варто судити . Зараз йде процес розмежування МП й думаю що скоро велика частина приходів й священнослужителів що налаштовані проукраїнськи - відірветься від них.

По-друге.Єдина проблема - в т.зв. "канонісі", тобто добрій волі Патріарха Константинопольського у визнанні УПЦ КП канонічною. Заважають декілька факторів й як кажуть один з них - це Філарет, але нібито є консенсус, що у главі Церкви Української постане компромісна й дуже сильна фігура.

Ну й по-третє, одразу після об"єднання треба негайно вирішувати питання з промосковською церквою із негайним закриттям її приходів. Це обговоренню не підлягає - не хочеш працювати на державу - геть звідси, бо ваша церква виступає проти нашого існування.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

:6:

Именно по этому, ОТФИЛЬТРОВАТЬ. Мухи к кацапам, катлеты нам.

Так. Але треба щоб було мінімальне втручання держави. Є випадки, коли прихожани самі переходять до КП, бо батюшка промосковський. А є патріотично налаштовані з МП. У КП теж є неоднозначні моменти. Процеси йдуть і прийдемо до Єдиної Церкви.
Link to comment
Share on other sites

A.W, церкви МП закрити неможливо. Лише громада САМА може боротися, щоб вигнати промосковських попів. Це називається  борітеся--поборете.   В МП є але дуже-дуже мало, називаю їх священники, а не попИ, ті які дійсно віруючі і проукраїнські, але їх мізерно мало, вони відчувають на собі утиски від кремляцької секти, і маємо надію, що колись звідти або самі підуть, або їх виженуть.

 

Високі посади в КП посідають ті, які вчились при комуняках та щей в масквє. До них довіри НЕМАЄ. КП не зробив люстрацію і не очистив своїх рядів. До них довіри немає. КП впевнені, що на їх тлі буде об"єднання церков, але цього НЕ БУДЕ. Автокефальні, як і греко-католики відчули на собі репресії під час комуняк Автокефалів зараз "підгрібають" під себе КП, що там з храмами точно не знаю, писати неточну інфо не буду. 

 

А що таке КП? Коли він виник і що це взагалі таке? Стикалась по одній справі і тепер можу з впевненістю сказати, що КП майже то саме, як і МП.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Опять двадцать пять. Полковник Денисенко / Филарет типа цаца? А он бля реально метил на главу РПЦ!

И кроме того особо умным сообщаю что независимость в принятии ВСЕХ решений УПЦ (а именно так называется наша православная церковь) получила за полгода до обретения независимости Украиной. И процессами в УПЦ тогда рулили именно Филарет. Другое дело что полковник Денисенко и пан Кравчук решили что выпиленный синодом поп Филарет может еще поработать. Вот и получили церковный раскол на десятилетия.

 

А вы да, мечтайте, камеры ставьте.

 

И приходите на десятинный переулок, там депутат ПР Зубик, голосовавший за диктаторские законы строит офисный центр для и под прикрытием Филарета

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Опять двадцать пять. Полковник Денисенко / Филарет типа цаца? А он бля реально метил на главу РПЦ!

И кроме того особо умным сообщаю что независимость в принятии ВСЕХ решений УПЦ (а именно так называется наша православная церковь) получила за полгода до обретения независимости Украиной. И процессами в УПЦ тогда рулили именно Филарет. Другое дело что полковник Денисенко и пан Кравчук решили что выпиленный синодом поп Филарет может еще поработать. Вот и получили церковный раскол на десятилетия.

 

А вы да, мечтайте, камеры ставьте.

 

И приходите на десятинный переулок, там депутат ПР Зубик, голосовавший за диктаторские законы строит офисный центр для и под прикрытием Филарета

 

О, пішла 'праваславная кананічная' бодяга. :bluet:

 

Який Філарет був раніше - одна справа, про це можна дискутувати. А важливо те, що він робить зараз. А 'ваша праваславная церкавь мацковскага поцреархата' - холопи Хуйла, причому практично відкриті. І розкол в Харкові в 1992 році зробили відверті кацапські холуї, типу Руснака і того ж Онуфрія, так що не треба тут херню тулити.

Змінено користувачем RiG
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Так. Але треба щоб було мінімальне втручання держави. Є випадки, коли прихожани самі переходять до КП, бо батюшка промосковський. А є патріотично налаштовані з МП. У КП теж є неоднозначні моменти. Процеси йдуть і прийдемо до Єдиної Церкви.

це треба робыты з максымальным втручанням здорового глузду, и швыдко. Невже в СБУ нема специв ?

Link to comment
Share on other sites

И кроме того особо умным сообщаю что независимость в принятии ВСЕХ решений УПЦ (а именно так называется наша православная церковь) получила за полгода до обретения независимости Украиной.

 

Ще цитата стосовно 'собору' 1992 року (відносно 'нєзавісімості' УПЦ в рішеннях ).

 

Грубо порушуючи канони, Статут про управління УПЦ та права Української Православної Церкви, як самостійної в управлінні, Священний Синод РПЦ на засіданні 6 травня у категоричній формі вимагав від митрополита Філарета до 15 травня зібрати Архієрейський Собор УПЦ та подати на ньому у відставку, а 21 травня прийняв постанову про відсторонення митрополита Філарета від управління УПЦ.

 

От нєзавісімость так нєзавісімость. :weep:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Згоден з Людоєдкою

Даруйте,  Оладушек,  але  дуже  мені  дошкулило.  Це  не  по-українськи.  Треба - "погоджуюсь  з...".

Я  тільки  вітаю  те,  що  російськомовні  пишуть  на  форумі  українською,  але  часом  підскакую.

Не  майте  моє  зауваження  за  зле. 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...