Перейти до змісту

Нужен ли Шустер ,на Интере?


LAR

Recommended Posts

За годину - о 18:00 на каналі "112" відбудеться телемарафон на тему свободи слова. Запрошені Шустер і представники нацради. Будуть оголошені результати опитування по "Шустер лайв".

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Мені, н-д,  цікаво,  яка  кішка  перебігла  між  Порошенком  і  Шустером.  Сподіваюсь,  що  Савік  проговориться.

На  його  передачах  завжди  про  іншіше  щось  дізнаєшся.  Передачу  завжди  веде  ерудовано,  професійно,  інтелігентно  і  більш-менш  цікаво.  Наших  кращих  поки-що  нема.  Хай  вчаться,  поки  Савік  живий.

Особисто   я  на  якийсь  ворожий  "писок"  на  передачі  дивлюсь  як  на  мавпу  в  зоопарку.  Нічого  страшного.

Link to comment
Share on other sites

 

 


По данным источников "Вестей" вероятность выхода Шустера на "Интере" очень высока.
а "Вести" не в курсе, что как раз во время Шустрого на "Интере" идет КакоетоТам зеркало с Кисилевым который Евгений? жека всьо? ))))
Link to comment
Share on other sites

Щоб мати можливість перемагати ворога ментально, його треба чути і вбивати інтелектом та правдою. Інакше вони задавлять нас неспівставними з нашими масою і грошами на свою пропаганду. Ми розписуємось у власному безсиллі, коли уникаємо можливості запросити до прямого ефіру 1 представника ворожої сторони проти цілої студії своїх, яка завідомо має його просто аргументовано закопати.

А про всєдозволєнность вільної преси кажуть лише прибічники диктаторів.

 

Это для кого? Для тех, кто слушает и способен делать выводы. 1 -2% Большинство слышит установки И тут Шевченко, весьма кстати. Большинство аудитории  это пластилин.  В воюющей стране допускать подобное преступно. 

До прямого вступления Британии во 2 МВ в в ней представители поклонников Гитлера, местные нацисты имели возможность собирать свои шабаши, агитировать и высказывать в прессе свою точку зрения. Со вступлением в войну, все это немедленно было прекращено. Покровители предупреждены, а особо высокие, как принц Эдвард, сосланы на Карибы. Шла война.

В Украине просто разгул безответственности журналистов. Я уже приводил много примеров. Шустер из этого ряда, только более завуалированный.

Змінено користувачем Papua
Link to comment
Share on other sites

Наскільки я розумію, завтра о 20:30 на 112-му вони виходять. Тема: Дебальцево, небесні сотні й тисячі (чи не даремні жертви?), "золотий батон" (з натяком на імплементацію системної корупції новою владою).

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...