Перейти до змісту

Гарно, ящетаю


Recommended Posts

а экскременты можно считать частью организма?  Задумалсо

Да, до следующих выборов следующего просера это частичка организма. Небольшая такая и малозначительная, совсем как карликовая фракция в парламенте

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

А какие болезни исцеляет икона?

  Данная икона предоставлена по заказу Рошен . Появляется ещё больший апетит , только у некоторых .

канонадой юльчачих пуканов удовлетворен

салютуйте дальше, утырки

приду-проверю

 Смотри не лопни . Стены и потолки заляпает , а не дай бог на улице - прохожие то при чём?

Link to comment
Share on other sites

Гагагагагагаг

Хто против Ули-тот против Украины

уля-уля-Украино

Ебать, сектанты, вы мозги совсем отоспали

Відповім на мові довбодятла, щоб, можливо, зрозумів:

Сектант гундяєвський! Іди посмокчи у свого хуйла!

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Відповім на мові довбодятла, щоб, можливо, зрозумів:

Сектант гундяєвський! Іди посмокчи у свого хуйла!

   Та ну  . Їм пока  шиколядного  фалоса  достатньо .

 

люблю когда юльки жалисно скаучат...

:corn:

    Ви кантужени  , гвардіє майор  ФСБ ?

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

не поленился, сходил в начало ветки.  Вот первый хамский ничем не спровоцированный переход на личности

 

  vkhavr2 : Сьогодні, 15:32

Юзер

  • default_large.png
  • Клуб
  • 1 649
  • Ukraine.png
Re: Гарно, ящетаю

Стиви Джи : 19 Лют 2015 - 14:20snapback.png

 

Яке ж ти хуйло!

Бажаю тобі попасти догіві та його абреків.


Повідомлення відредаговано vkhavr2: Сьогодні, 15:34

Link to comment
Share on other sites

Кстате, Алька, ты меня обманула(

Ты "дрыщей" ввернула не в ответ на выпад касаемо "бюторасов", а сходу в лет первым постом в ветке

 

 Аліє : Сьогодні, 16:09

Юзер

  • photo-1220.gif?_r=1405607306
  • Форумчанин
  • 2 405
  • Ukraine.png
Re: Гарно, ящетаю

Для дрыщячьего самоуспокоения самое то. 

  • rep_up.png
  •  
  • rep_down.png
  •  
  • -3

_________________

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

не поленился, сходил в начало ветки.  Вот первый хамский ничем не спровоцированный переход на личности

 

  vkhavr2 : Сьогодні, 15:32

Юзер

  • default_large.png
  • Клуб
  • 1 649
  • Ukraine.png
Re: Гарно, ящетаю

Стиви Джи : 19 Лют 2015 - 14:20snapback.png

Яке ж ти хуйло!

Бажаю тобі попасти догіві та його абреків.

Повідомлення відредаговано vkhavr2: Сьогодні, 15:34

 

ТС почав з наїзду на політсилу, що є частиною правлячої коаліції, тобто, наїзду на сучасну конфігурацію політсил України. Тому й отримав адекватну відповідь.

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Наезжая на кроля и шоколадника убютки тоже наезжают на политическую систему Украины. Ааааааа! Они огенты хуйла!!!!1

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

ТС почав з наїзду на політсилу, що є частиною правлячої коаліції, тобто, наїзду на сучасну конфігурацію політсил України. Тому й отримав адекватну відповідь.

 

я Вас услышал)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

Яке ж ти хуйло!

Бажаю тобі попасти догіві та його абреків. ---

 

Тому й отримав адекватну відповідь.

vkhavr2, ты просто ебанутый. Даже не смешно, лечитесь уже свидетели вагини и педро. Сцуко посадить вас в прозрачную клетку и транслировать Дом-4, а в отдельной VIP-камере - Юля с Ющем, с ограниченными ресурсами, конечно.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Даже не смешно, лечитесь уже свидетели вагини и педро. Сцуко посадить вас в прозрачную клетку и транслировать Дом-4, а в отдельной VIP-камере - Юля с Ющем, с ограниченными ресурсами, конечно.

:fp1:  :lol2:

Ну й смаки у Вас!

Не кажучи вже про те, що приплітати в цю тему якихось "свідків Педро" - це саме по собі сюр. До речі, кого в в цю секту записали? Стіві, Вені-Віді, мене?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

:fp1:  :lol2:

Ну й смаки у Вас!

Не кажучи вже про те, що приплітати в цю тему якихось "свідків Педро" - це саме по собі сюр. До речі, кого в в цю секту записали? Стіві, Вені-Віді, мене?

  А що дивує срач ? А Ви самі його не влаштовували ні разу  :lol2:  . Так пізно пити Боржомі ))) .

Змінено користувачем Elguider
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

ЦА просо ридайу, Глоком вєзьолий гілкою )))))))

 

Та, яка все прощаєцця і ніяк не розпрощаєцця )))))) і не цензурними словами вона тож може знатної виражацця)))))

ЦА сміяюсь ))))))

 

Соррі, у мене закінчились лайки і я на жаль не можу большевиків підтримати, трошки подождіть.

А от дізлайки я економію, мож ввечері хтось удостоїв ця з про путінських юльковатників ( шо то їх розвелось очччччінь много), а от на Аліє мені вже їх жалко тратить, вона в мене навіть моїх дізлайків не достойно, ця штаб капітана ,, чєстьімєю ". От прийде цинік, то він їй об'яснить про чєстьімєю. Хі- хі)))))

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

А от дізлайки я економію, мож ввечері хтось удостоїв ця з про путінських юльковатників

 

Піймав себе на думці, що нема сенсу юлькам дизлайки ставити. Вони здається просто не здатні усвідомити, чому їх мінусують.

Проте кілька штук таки вліпив за речі, які мене просто шокували. Типу того, де юльок бажає опоненту потрапити до лап Гіві та його абреків. Це вже за гранню добра і зла :bluet:

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

А вот я считаю, что развал случился из-за непомерных амбиций ЮльВладимеравны, что в возвращении ПРУ виновна также ее бестолковость на посту Премьера, а еще то, что будучи политиком нечистоплотным она кучу всякого отребья в ВР протащила..  Видите как все относительно в нашем мировосприятии?)

Странно, нет в текста "всем известно". Так на всякий случай напомню, что Юлька, никогда не посягала на расширение своих полномочий. А конфликт тогда приключился, из-за Пети, которому вечно мало полномочий. 

  • Upvote 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Странно, нет в текста "всем известно". Так на всякий случай напомню, что Юлька, никогда не посягала на расширение своих полномочий. А конфликт тогда приключился, из-за Пети, которому вечно мало полномочий.

 

Тому що вага всіда мала всі полномочія.))))вона в наглу їх собі присвоювали.

І досить вже відбілювати цю аферюгу. Не відбілите.

Link to comment
Share on other sites

Три настроения в одном, это не к добру. 

Та ні, то в мене сміх крізь сльози.

Кумедно Ваша заява виглядає, особливо з огляду на те, що Юльку посадили саме за перевищення службових повноважень.

Але й плакати хочеться, що такі дурниці юльки раз за разом на форумі пишуть.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...