Перейти до змісту

Recommended Posts

А як ви  закінчуєте стосунки з людиною, яку кохали, з якою кохалися,мали щось спільне і довгі відносини, може будували плани на майбутнє, але сталося так, що вже немає почуттів і треба розставатися, або розійтися?

 

Link to comment
Share on other sites

А як ви  закінчуєте стосунки з людиною, яку кохали, з якою кохалися,мали щось спільне і довгі відносини, може будували плани на майбутнє, але сталося так, що вже немає почуттів і треба розставатися, або розійтися?

Та нічого доброго в тому немає. :(

Але дехто кажуть вміє зробити шоу (start from 2m20s).

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ще раз: таги або не ставимо, або розділяємо їх комою. Благаю!

Я вчора запостила нову гєлко і як завжди РОЗДІЛИЛА КОМАМИ, і тепер подивіцця шо там вийшло. Не знаю чому так. :blush2:

Дак сьодня я вирішила вже поставити крапку і почати з великої літери. Да. Я всьо дєлаю ЯК ТРЕБА, а воно не получілось як треба.

Думаю, шо Ви ж мене туто не розтирзаєте. Нє? :acute:

Link to comment
Share on other sites

я от цю тему виправив - і все працює!

тю, я і не казала шо воно не працює, думаю шо може я мало відстані залишила після коми. :shuffle:

Дякую.

Змінено користувачем honey flower
Link to comment
Share on other sites

А як ви  закінчуєте стосунки з людиною, яку кохали, з якою кохалися,мали щось спільне і довгі відносини, може будували плани на майбутнє, але сталося так, що вже немає почуттів і треба розставатися, або розійтися?

Старий батярський прийом - "у мене сифіліс"

Link to comment
Share on other sites

может стоит сходить к семейному психологу? у нас так пишут :shuffle: 

Покажи мне того психолога.... покажи.....У нас их авиационный институт и институт пищевой промышленности выпускает. НЕТ их.

Link to comment
Share on other sites

может стоит сходить к семейному психологу? у нас так пишут :shuffle: 

Ну, це якщо сім"я розпадається і діти є, то треба використать всілякі способи. Але не всім, мабуть це допоможе.

Вначале истерикой и обидой и жаждой мести, в дальнейшем в жизни- уважением и пониманием.

Мєсть це плохо.

Ни разу причиной расставания не были прошедшие чувства.

А шо тада?

ну да

нада медленна аттягивать конец

Нє, нада папращяцца.

Link to comment
Share on other sites

От я не згодна, шо нада рєзка. Цеж больно.

зачем растягивать удовольствие долгим прощанием? всё просто: если распалась семья, правильнее резко оборвать контакты. Как говорится, любовь дружбой не пятнают.

Если расстаются парень с девушкой, то можно и попрощаться. Но только один раз. :-)

Link to comment
Share on other sites

зачем растягивать удовольствие долгим прощанием? всё просто: если распалась семья, правильнее резко оборвать контакты. Как говорится, любовь дружбой не пятнают.

Если расстаются парень с девушкой, то можно и попрощаться. Но только один раз. :-)

Дак от я скарєй про парня і дєушку, бо сім"я то всьо дуже складно і діти.

Link to comment
Share on other sites

А папращяцца? :nose3: Так жеш цивілізовано, нє.

Потрахаться в смысле?????    Ничего и ни разу не было.......Было ли желание? Может по факту и было.......Но взаимное уважение, расставшихся, не допустило этого.

Link to comment
Share on other sites

Потрахаться в смысле?????    Ничего и ни разу не было.......Было ли желание? Может по факту и было.......Но взаимное уважение, расставшихся, не допустило этого.

Нє, от я саме про папращяцца і подякувати одне одному за приємні дні, роки, хоча і почуттів вже нема, але в кожному залишилась часточка  і якісь приємні спомини.

Link to comment
Share on other sites

Приятно попрощаться и поблагодарить друг друга можно только в одном случае - если чувства закончились взаимно. А одновременно такое случается редко. Обычно у одного из пары при расставании они ещё есть. Поэтому цивилизованно расстаться не у всех получается.
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...