Перейти до змісту

Допомогти Герою


betle

Recommended Posts

http://censor.net.ua/video_news/325745/ranennyyi_ryadovoyi_medroty_vadim_sviridenko_tri_dnya_provel_na_moroze_video

 

 

 

 

Це мій хороший товарищ, зараз знаходиться в опіковому центрі в Київі.Стан стабільний, лікарі робили все можливе, але йому нажаль прийшлося ампутувати кисті рук та стопи ніг. Потрібні протези кінцівок.Хто може допомогти коштами на протезування для Вадима реквізити: картка банка Аваль 4149 5012 8585 5665 Дяків Вікторія Петрівна /його дружина/ Картка Приват банка 5168 7423 1899 2850 Дяків І.П./сестра дружини/

Link to comment
Share on other sites

MG42 щиро дякую тобі та всім хто відгукнувся

 

та нема за що.

 

грошиків багато підкинути не зможу, бо зараз аж 2 бати потроху підігріваю, але 300 гривень на Приват зараз перекину.

Link to comment
Share on other sites

Блин, ткните как на аваль кинуть...

Чета через портмоне попробовал оно чета стремное пишет

Перед тем как спросить мои реквизиты, реквизиты аваля какие то стремные пишет

 

Вот, смотрите шо меня смкщает

№ карти получателя: 4149501285855665

Код ОКПО , Р/с 0 в ВАТ "Райфайзенбанк Аваль", МФО 0
 
Окпо, рс и мфо ....
Это нормально?
Змінено користувачем Reader
Link to comment
Share on other sites

Там еще есть приватовская карта, я через Портмоне переводил на приватовскую карту МГ без проблем осенью.  Отпиши результаты, пожалуйста. 

Ну на портмоне линк с авалевского сайта ведет

Выглядит не серьёзно просто, вот и спрашиваю есть ли кто то кто именно на аваль скидывал.

Link to comment
Share on other sites

Ну на портмоне линк с авалевского сайта ведет

Выглядит не серьёзно просто, вот и спрашиваю есть ли кто то кто именно на аваль скидывал.

Це картковий рахунок, тобто без мфо едрпо та решт.цю картку можно поповнити або через касу банку або як що є картка аваля через "Райффайзен Онлайн" вибрати опцію з картки на картку /моя дружина так перевела/ дякую.

Link to comment
Share on other sites

До Волонтерської Cотні звернулися представники декількох діаспор України. Вони хотіли б допомогати родинам героів АТО. Про це ідеться на Facebook-сторінці Волонтерської Cотні, пише VIDIA.

Формат допомоги: одна родина із закордону бере під опіку родину з Украіни.

Категоріі родин такі: воює чоловік, а в нього є маленькі діти; в родині є поранений боєць АТО; в родині є загиблий боєць АТО.

Усім родинам, які хочуть взяти участь в цьому соціальному проекті, необхідно надіслати свої контактні дані на поштову адресу: [email protected].

 

https://www.facebook.com/can.help.ua/posts/520132488124967

Анкета для заповнення: https://docs.google.com/forms/d/1w5RM64fO8bqnKAIOEq27WrJrvjdsM0eb5btAQAZlCNs/viewform?edit_requested=true

Link to comment
Share on other sites

було пару гривень після закупки снаряги хлопцям, кинув 500 грн на приватовську карту.


хочу кинути у фейс, в мене там більше 1000 друзів, може розійдеться, але уточніть хто в курсі за авалівські реквізити. Які реквізити Аваля давати? Тільки номер всякі МФО не треба?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...